Ryby.

Moderator: Alexa

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie - przejrzyj archiwalne wątki

Re: Ryby.

Postautor: kociara » sobota 19 sty 2013, 17:02

Widze ,z waszych wypowiedzi,ze wasze kotki tez nie przepadaja za ryba,a ja myslalam ze to tylko moje sa takimi dziwakami.Kot zawsze kojarzyl sie jako wielbiciel ryb,ale wychodzi na to ze to tylko mit.
kociara
Dwa Koty
 
Posty: 74
Rejestracja: czwartek 17 sty 2013, 23:41

Re: Ryby.

Postautor: Alexa » sobota 19 sty 2013, 17:08

Moje uwielbiały tuńczyka, ale od jakiegoś czasu nie wariują za nim tak jak kiedyś.Natomiast lubią zapachy ryb, nie po to aby je zjeść ale wykraść i bawić się filetami-podrzucać, turlać :roll:
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10703
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: Ryby.

Postautor: agnik » sobota 19 sty 2013, 17:29

Zgadzam się. Nie wiem skąd takie przekonanie, że koty lubią ryby. Moje nie tkną żadnej, nawet gdybym zostawiła na talerzu i wyszła. Tolerują jedynie saszetki z łososiem, pewnie zapach im odpowiada. Jak ostatnio kroiłam łososia, to żaden nie domagał się "popróbowania". Suchej - rybnej wcale nie kupuję, bo wiem, że nie zjedzą.
"Czy dom bez kota - najedzonego, dopieszczonego i należycie docenionego - zasługuje w ogóle na miano domu?"
Mark Twain
Awatar użytkownika
agnik
Trzy Koty
 
Posty: 131
Rejestracja: sobota 08 gru 2012, 22:10

Re: Ryby.

Postautor: Fonsitos » sobota 19 sty 2013, 17:35

Wiecie, to taki koci archetyp - rybka popita mlekiem. Co do zabawy filetami - do dzisiaj pamiętam, jak kilkumiesięczny Diablik zwinął jednego z przygotowanych przeze mnie na obiad filetów - obtoczonego w mące. Targało to to małe takie, nieporadnie dużego fileta między łapkami, cały się oczywiście od mąki ufajdał. Żałuję niezmiernie do dzisiaj że nie miałam wtedy aparatu.
Fonsitos
Administrator
 
Posty: 2610
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 11:54
Lokalizacja: Wielkopolska Pyrka znów na zesłaniu.

Re: Ryby.

Postautor: Rakolka » niedziela 27 sty 2013, 13:49

Fonsitos, to musiał być bardzo śmieszny obraz, hehe.

U mnie to samo, ryb kot nie jada. Jedyną puszkę rybną jaką lubi to Anmoda Carny Łosoś i młode sardynki. Kiedyś spróbowała tuńczyka z puszki, ale nawet za tym nie przepada.
Awatar użytkownika
Rakolka
Pięć Kotów
 
Posty: 708
Rejestracja: sobota 20 paź 2012, 09:18
Lokalizacja: Wrocław

Poprzednia

Wróć do Żywienie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości