Przysmaki dla kotów

Moderator: Alexa

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie - przejrzyj archiwalne wątki

Re: Przysmaki dla kotów

Postautor: arthrawn » środa 18 wrz 2013, 16:52

A Bazyl lubi kuraka i tuńczyka od "DREAMIES"...i whyskasa te wersję dental....Pasibrzuch też je lubi...zjadł kilka dni temu Bobiemu kilka ciasteczek...i nic się nie działo mu hehe w żołądku...
Obrazek
Pies myśli: „Człowiek daje mi jedzenie, mieszkam w jego domu, mogę spać w jego łóżku — jest moim bogiem!”. Kot myśli: „Człowiek daje mi jedzenie, mieszka w moim domu, może spać w moim łóżku — jestem jego bogiem!”
Awatar użytkownika
arthrawn
Szesc Kotow
 
Posty: 784
Rejestracja: czwartek 13 cze 2013, 13:11
Lokalizacja: Ahoghill, NI

Re: Przysmaki dla kotów

Postautor: Rakolka » niedziela 29 wrz 2013, 23:23

Chyba oba moje tulaski lubią Dokaski :) i zdrowe, więc się cieszę..
Awatar użytkownika
Rakolka
Pięć Kotów
 
Posty: 708
Rejestracja: sobota 20 paź 2012, 09:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: Przysmaki dla kotów

Postautor: agnik » wtorek 15 lip 2014, 22:11

Sissi pisze:Rakolka firmy cosmy http://www.zooplus.pl/shop/koty/przysma ... a_przysmak
dla moich z kurczakiem to juz uzaleznienie totalne ,normalna kocia heroina :mrgreen:


Niedawno odkryłam ten przysmak. Sissi - masz racę, koty na widok pojemniczka szaleją. Adaś nauczył się nawet otwierać szuflady w kuchni, gdzie je trzymałam :shock: . Musiałam przenieść na górne półki. Muszę pomyśleć czego by ich nauczyć, bo dla tego przysmaku zrobią wszystko :D
"Czy dom bez kota - najedzonego, dopieszczonego i należycie docenionego - zasługuje w ogóle na miano domu?"
Mark Twain
Awatar użytkownika
agnik
Trzy Koty
 
Posty: 131
Rejestracja: sobota 08 gru 2012, 22:10

Re: Przysmaki dla kotów

Postautor: bungula » środa 16 lip 2014, 08:10

Naucz przybijać piątkę :) . Zorganizuj ćwiczenia na inteligencję, w polciowym wątku jest filmik z chowaniem smakołyków pod plastikowe kubeczki :P
Obrazek
Awatar użytkownika
bungula
VIP
 
Posty: 3665
Rejestracja: poniedziałek 09 lip 2012, 08:04

Poprzednia

Wróć do Żywienie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron