Jak sie dzisiaj czujesz?

Rozmowy na każdy temat

Moderator: ikxio

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: Alexa » niedziela 13 sty 2019, 18:48

Zmęczona jestem,wczoraj biegałem 3 razy do miasta.
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator

Postautor: Alexa » niedziela 27 sty 2019, 20:37

Od piatku żle sie czuję, zmogło mnie przeziębienie.Na l 4 nie mogę isć bo w tym tygodniu konferencje i zebranie a w przyszłym posiedzenia zespołów. Jeszcze dwa tygodnie do ferii, tylko mam nadzieję że do ferii mi przejdzie a nie rozłoży na dobre :ewi:
ObrazekObrazek

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator

Postautor: ikxio » poniedziałek 28 sty 2019, 23:10

przymulona orzez zmiany cisnienia.
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator

Postautor: Alexa » wtorek 05 lut 2019, 20:09

Żle się czuję od wczoraj, choróbsko mnie atakuje.
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Alexa
Moderator

Postautor: Alexa » sobota 09 lut 2019, 22:04

Cały dzień przeleżałam w łóżku, chcę być zdrowa bi mi się ferie zaczęły.
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Alexa
Moderator

Postautor: caryca » niedziela 10 lut 2019, 13:33

syndrom odstawienia nikotyny powoli ustępuje. Wczoraj nie czułam się już tak źle jak kilka dni temu. Ale mam problem ze snem. Zasypiam co prawda nadal bez trudu, ale regularnie po 2 godzinach się budzę. I potem z zasypianiem zaczyna się problem. Nic więc dziwnego że chodzę niewyspana i w ciągu dnia próbuję trochę pospać. To też nie jest dobre ale nie daję rady wytrzymać cały dzień.
No cóż, to kara za 57 lat głupoty.
caryca
Cztery Koty

Postautor: Alexa » poniedziałek 11 lut 2019, 22:57

Starość nie radość młodość nie wieczność, po lekach i ziołach na gardło dziś musialam zrobić i wypić ziolka na trawienie.
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Alexa
Moderator

Postautor: caryca » poniedziałek 11 lut 2019, 23:31

Wczoraj w południe chwaliłam się, że już lepiej się czuję po odstawieniu ćmików a w nocy przeżyłam koszmar. Strasznie się dusiłam a przy tym wysiłek związany z kaszlem i duszeniem się spowodował kłopoty z sercem- było podejrzenie zawału.
Toczyłam wojnę z Pogotowiem bo wbrew zapisom w Karcie Pacjenta- pacjent ma prawo wyboru szpitala, Pogotowie może zawieźć mnie tylko do jednego szpitala. Szpitala w którym po koronarografii powiedziano mi że u mnie nic już nie da się zrobić. Do tego szpitala w życiu już nie pojadę- powiedziałam lekarzowi że wolę umrzeć w domu niż w tym szpitalu.
Córka nie poszła do pracy, wzięła od rodzinnej zwolnienie z opieki nade mną, a rodzinna jeszcze o dziś o 21:30 przyszła do mnie. Dostałam skierowanie do szpitala a jeśli nie skorzystam z Pogotowia tylko sama pojadę, to mogę sobie wybrać szpital.
Alexa ma rację- starość nie radość. Tylko niepotrzebnie rzuciłam palenie. Trzeba było ciągnąć to do końca.
Uprzedzano mnie, że skutki odstawienia mogą być bardzo nieprzyjemne i niebezpieczne. No i to się potwierdziło. Za późno zmądrzałam. Trzeba było zrobić to kilkanaście lat wcześniej.
caryca
Cztery Koty

Poprzednia

Wróć do O wszystkim po trochu