Co teraz robisz?

Rozmowy na każdy temat

Moderator: ikxio

Re: Co teraz robisz?

Postautor: Fonsitos » czwartek 30 sie 2012, 06:32

Sissi, nadal możemy sobie podać łapki :) Nie śpię od 2 - Małżon oprócz much po przeziębieniu oprócz ma jeszcze coś tam w nosie i chrapał niemiłosiernie, potem jak się po 4 wyniosłam do sypialni to kicia próbowała swoich stałych sztuczek nocnych (w końcu 4:30 się zrobiła, a ten ostatnio na zegarku dokładnie się zna). O 5:30 powiedziałam dość, skoro i tak nie śpię to sobie ogarnę chałupę, poukładałam to i tamto, wstawiłam pranie, zmywanie i teraz sobie siedzę na dachu... Zetnie mnie pewnie koło 11 to się wyśpię przynajmniej na gotowym sprzątniętym domu :)
Fonsitos
Administrator
 
Posty: 2610
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 11:54
Lokalizacja: Wielkopolska Pyrka znów na zesłaniu.

Re: Co teraz robisz?

Postautor: Sissi » czwartek 30 sie 2012, 09:37

Fonsi no to lapa :) ja tez posiedzialam troche ogarnelam ale czeka mnie dalsza tura bo mam worek ogromny fasolki zotej do przerobienia ,czyli oczyszczenia i zapakowania do zamarazrki w woreczki . Terza musze jednak jechac z Fionka do weta cos od rana strasznie wymiotuje i wymiotuje nie wiem co zjadla ze sie tak strula .
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Co teraz robisz?

Postautor: ikxio » czwartek 30 sie 2012, 12:18

Sssi dobrze, ze masz chlodne noce - bo u mnie to mieso samo by wyszlo z kuchni po dwoch godzinach - zostawilam tylko wode po jajkach na twardo (jedno peklo, niestety) - rano do kuchni to tylko masce przeciwgazowej - tak ta resztka jajka z woda zasmierdla ( za skleroze sie placi bo mialam to wieczorem wylac do sedesu)
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6774
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Co teraz robisz?

Postautor: ikxio » czwartek 30 sie 2012, 12:21

oj biedna Fionusia - moze to reakcja alergiczna na antykota tylko? ale zarty na bok - moze to jakies bakterie czy inne paskudztwa na roslinach? bo lato jak pisalas mialas nieciekawe pogodowo?
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6774
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Co teraz robisz?

Postautor: Sissi » piątek 31 sie 2012, 22:57

Ide spac z Fioneczka ,zmeczona jestem i za duzo dzisiaj nerwow ,dobrej nocy wszystkim zycze :)
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Co teraz robisz?

Postautor: Alexa » sobota 01 wrz 2012, 09:39

Dzisiaj muszę upiec duzo ciast-na jutro cześć i poniedziałek :roll:
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10727
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: Co teraz robisz?

Postautor: Sissi » sobota 01 wrz 2012, 14:23

Posprzatalma tak z "wierzchu" dom ,czyli tylko dokurzanie i mycie podlog óraz pranie. na nic wiecej nie mam sily i ochoty . Bylam w miescie na ryneczku ,ledwo zdazylam bo juz zamykali ,jednak fasolki ani szparagow nie bylo juz i kupilam dla Fionki mleczko whiskasa.
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Co teraz robisz?

Postautor: Sissi » sobota 01 wrz 2012, 20:42

Oglafdam Mam talent na Tvn .
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Co teraz robisz?

Postautor: Alexa » sobota 01 wrz 2012, 20:50

Rozmawiam na gadu z koleżanką.
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10727
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: Co teraz robisz?

Postautor: ikxio » sobota 01 wrz 2012, 22:00

odespalysmy z Mrunia nocna burze i zaztanawiam sie co bede robic w nocy?
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6774
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Co teraz robisz?

Postautor: Alexa » niedziela 02 wrz 2012, 11:42

Zrobiłam ciasto i teraz czekam aż sie upiecze.
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10727
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: Co teraz robisz?

Postautor: Sissi » niedziela 02 wrz 2012, 12:27

Zrobilam sobie ogromne i pyszne late maciato ,pycha :)
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Co teraz robisz?

Postautor: ikxio » niedziela 02 wrz 2012, 15:45

kot pojawil sie jak tylko uslyszal odpalanego lapka - wiec rece mam pelne zajecia a twarz cala w siersci, nie mowiac juz o walce o klawiature
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6774
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Co teraz robisz?

Postautor: Sissi » poniedziałek 03 wrz 2012, 16:00

siedze od rana w papierach i leb mi peka ,nie cierpie poczatku i konca miesiaca a w dodatku jak to jest w poniedzialek :evil:
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Co teraz robisz?

Postautor: ikxio » poniedziałek 03 wrz 2012, 16:04

szykuje sie do wyjscia po zakupy - mialam rano, ale bylo takie ladne sloneczko i pusty basen :oops:
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6774
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Co teraz robisz?

Postautor: Sissi » wtorek 04 wrz 2012, 14:24

Dzisiaj w chalupie mam prawdziwy burdel ,zaczal sie romont ,zdzieranie tapet i malowanie ,piore wszystkie firany ,zaslony ,narzty itp ,wyrzcucila cala wielka kanape ze stolowego jutro przyjedzie nowy garnitur no i w dodatku Malzon mnie z tym wszystkim zostawia i jedzie do Polski a za sciana pojawil sie Antykot .
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Co teraz robisz?

Postautor: ikxio » wtorek 04 wrz 2012, 14:27

to zagon antykota do pomocy - splynie szybciej do siebie niz woda w WC. ja wlasnie sobie tworczo dyskutuje z kolega na hiszpanskim forum o polityce dotacji w Unii - czyli wlasciwie zabijam czas bo zaraz ide farbe z wlosow splukiwac ;)
wlasciwie moglabym zajac sie czyms bardziej pozytecznym np. uporzadkowaniem zdjec, ale cieplo i leniwie, wiec po co sie przemeczac?
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6774
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Co teraz robisz?

Postautor: Sissi » wtorek 04 wrz 2012, 14:40

ikxio Antykot to niech sobie siedzi w tym swoim antykotowym mieszkanku juz wolke sie sama urobic niz kogos takiego o pomoc prosic ,zreszta te chlopy co maluja to porzadna firma wiec nie wiele mysle nabrudza bardziej przydalyb sie babskie rece ale nie ma nawet na kogo liczyc. Zreszta jak ´Maslzona nie bedzie to z nudow bede szorowac wszystko zeby jakos czas mi zlecial do niedzieli bo wtedy wraca. W czwartek tez ide zrobic sie na bostwo do fryzjera wiec jakis relaksik bedzie no i z siostra moze wskocze na festyn zeby piwka sprobowac i brezla zjesc niech Malzon zaluje :mrgreen:
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Co teraz robisz?

Postautor: Sissi » czwartek 06 wrz 2012, 11:50

probuje ogarnac totalny balagan w domu ,niestety nie da sie bo caly czas tylko przekladam rzeczy z miejsca jednego na drugie . Zmeczona jestem okropnie tym remontem a tu dopiero stolowy bezie gotowy dzisiaj a kiedy reszta to nie wiem :roll:
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Co teraz robisz?

Postautor: ikxio » czwartek 06 wrz 2012, 13:03

stolowy to rozumiem - salon? zostaw kotom - zagospodaruja na sciezke zdrowia - Mrunia tak miala frajde jak sie uzeralam z zalanym domem i ubezpieczeniem, zdaje sie byly to jej napiekniesze chwile zycia
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6774
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

PoprzedniaNastępna

Wróć do O wszystkim po trochu

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 54 gości