Jak sie dzisiaj czujesz?

Rozmowy na każdy temat

Moderator: ikxio

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: Sissi » niedziela 05 sie 2012, 12:38

ja tez nie wyspana ,cos ostatnio chodze pozno spac a wstaje o 5 -6 chocbym mogla sobie pozwolic na dluzsze spanie to nie moge a potem popoludniem chodze na rzesach.
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: ikxio » niedziela 05 sie 2012, 13:41

zupelnie dobrze - tylko troche niewyspana bo wczoraj fiesta w pueblu byla. ja sie urwalam po drugiej, ale niedobitki z piesniami masowymi na ustach zlazily sie do rana
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: Tina » niedziela 05 sie 2012, 14:55

Dobrze, chociaż w nocy jakoś spać nie mogłam, ale odespałam, wstając gdzieś po 12. :mrgreen:
Tina
Dwa Koty
 
Posty: 69
Rejestracja: niedziela 15 lip 2012, 21:44

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: Wanda » niedziela 05 sie 2012, 15:14

Dziś jest lepiej. Małżon zabrał mnie nawet na ławeczkę pod blokiem. Ale te schody .....3 piętro! Troszkę kręciło mi się w łepetynie. 14 jadę na zdjęcie szwów. :-D
"Zdobyć przyjaźń kota nie jest rzeczą łatwą. Nie lokuje on swych uczuć nierozważnie: może zostać Waszym przyjacielem, jeśli jesteście tego godni, ale nigdy waszym niewolnikiem."
Wanda
Trzy Koty
 
Posty: 133
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:46
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: Sissi » niedziela 05 sie 2012, 17:21

wandaciesze sie ze juz Ci powolutku lepiej ,zycze szybkiego powrotu do zdrowia :-D
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: Wanda » niedziela 05 sie 2012, 18:49

Dzięki Ci Sissi. Mam nadzieję, że z każdym dniem będzie lepiej. :lol:
"Zdobyć przyjaźń kota nie jest rzeczą łatwą. Nie lokuje on swych uczuć nierozważnie: może zostać Waszym przyjacielem, jeśli jesteście tego godni, ale nigdy waszym niewolnikiem."
Wanda
Trzy Koty
 
Posty: 133
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:46
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: Sissi » poniedziałek 06 sie 2012, 20:13

Bardzo zemczona ,caly dzien sprzatanie i przygotowywanie pokoju dla goscia :evil:
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: ikxio » poniedziałek 06 sie 2012, 20:25

a ktoz to cie znow nawiedza?
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: Sissi » poniedziałek 06 sie 2012, 20:27

ikxio taki jeden chytry krakus znajomy malzona :evil:
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: ikxio » poniedziałek 06 sie 2012, 21:01

oj krakusy - cwaniaczki -miasto maja piekne, ale nie dziwie sie, ze byl taki jeden madry krol, co stolice do Warszawy przeniosl - nawet biednego smoka wykonczyli, to co bedzie z Toba i kotami?
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: Sissi » poniedziałek 06 sie 2012, 21:12

ikxio nie wiem jak to przezyjemy z kociumbami ,ja to tam jeszcze ale one takie biedne odrazu wyczuja antykota :roll:
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: ikxio » poniedziałek 06 sie 2012, 21:20

no jakby na Mru trafil to ona na antykotow od razu syczy i puszy futerko, zwlaszcza na wlasnym terenie.
a ja cos chodze zdenerwowana, sama nie wiem czym - chyba juz ten upal daje sie we znaki - dzis do morza nie dawalo sie wejsc bo meduzy - a ja jestem uczulona na ich jad jak cholera. dzieciak sie zaplatal w to paskudztwo - tu przy plazy sa ratownicy, katetka i ratownicy medyczni wiec tam go polewali slona woda, jakis zastrzyk dali, zawineli reka i noge w takie specjalne nasaczone tluszczem plastry, a mi sie kapieli odechcialo, choc ludzie dalej wlazili do wody. wrocilam do domu w zamoczylam pupe w basenie - bezpieczniej chyba.
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: Sissi » poniedziałek 06 sie 2012, 21:27

ikxiopewnie ze to upal Cie tak wymeczyl ,naüewno ciezko wytrzymac takie upaly jak sa u Ciebie . Ja czasami zamiast nawet basenu wole domowy zwykly zimny prysznic i jak jest tak goraco to wlaze i odstawiam taniec dzikiej indianki :mrgreen: ale robi doskonale na krazenie i samopoczucie . na basenach to takie tlumy sa jak w grochowce nie da sie nawet plywac wiec wole juz zimny prysznic :-D
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: ikxio » poniedziałek 06 sie 2012, 21:35

przed poludniem u mnie basen pustawy, bo wszyscy ida na plaze. gorzej teraz - rzeczywiscie gestawo jak w kartofli w Eintopf. woda tez sos przypomina, nie wode - spracuja sie filtry w nocy.
mam dzis dylemat CSI Nowy Jork czy ambitniejsze - "to nie jest swiat dla starych ludzi" z Bardemem? dysk by sie zdal do Tv, tylko nie wiem jak to dziala.
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: Fonsitos » poniedziałek 06 sie 2012, 23:44

ikxio... pewnie już wybrałaś - CSI NY :) Właśnie zmęczyłam zaległy 8 sezon.
Fonsitos
Administrator
 
Posty: 2610
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 11:54
Lokalizacja: Wielkopolska Pyrka znów na zesłaniu.

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: ikxio » wtorek 07 sie 2012, 11:16

Fonsitos - wybralam baraci Coen (CSI powtorza) i sie bardzo rozczarowalam - bracia mieli chyba poteznego dola krecac tan film, bo scenariusz mialki, scenografia majaca udawac pogranicze Teksasu wygladala jakby tuz przed ujeciami przeleciala sie po planie horda meksykanskich sprzataczek ze skurzawkami - nawet grama kurzu czy pajeczyny, nawet dobre zawodowe aktorstwo nie zdolalo tego uratowac - ogolnie ponad dwie godziny smiertelnej nudy. gdyby nie Mrunia co i rusz domagajaca sie glaskow pewnie bym w polowie filmu zasnela (nie tracac przy tym niczego) - kolejna nauczka, ze krytykom filmowym wierzyc nie mozna ;)
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: Fonsitos » wtorek 07 sie 2012, 11:36

Och dziewczyny ŻYJĘ! Co prawda nie spałam pół nocy (jakoś nie mogłam) ale lało pięknie od 2 gdzieś do 5... Teraz jest 21 stopni, troszkę słonko świeci (żeby humoru chmurami tak nie psuć). Posprzątałam w końcu porządnie kuchnię (z układaniem tego, co mi się nie chciało samo ułożyć i mieszkało poza szafkami ;p), wstawiłam pranie, ogarnęłam wyrko, ułożyłam 1000 innych rzeczy... I w ogóle nie dostałam zadyszki, siódmych potów, zawrotów głowy, kołatania serca. I nie robiłam tego w samych gatkach i staniku bo mi po plecach wiało! Założyłam spodenki i koszulkę! Mniamuśno! Aż jeść się znów chce (rzygać niestety też )

No i niestety co do filmów - im więcej nagród i zachwytów tym dalej od filmu się trzymam. Ostatnio oglądałam filmy: Spadkobiercy - z Clooneyem ("brzyyyydal!") i The best exotic Marigold Hotel. Ten pierwszy - niezły ogólnie, ale trochę za bardzo się ciągnął. Drugi - lubię klimat brytyjskiego kina, a tutaj sama śmietanka tzw starszego pokolenia aktorów (Judi Dench, Bill Nighy, Tom Wilkinson, Maggie Smith, Celia Imrie i jeszcze jeden, ale go akurat nie kojarzę). Cudny klimat Indii, nie czuć tęsknoty za czasami kolonialnymi :)
Fonsitos
Administrator
 
Posty: 2610
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 11:54
Lokalizacja: Wielkopolska Pyrka znów na zesłaniu.

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: Alexa » wtorek 07 sie 2012, 14:24

Coś mnie zbiera- kicham, smarkam, bolą mieśnie, wzięłam aspirynkę.
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10703
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: Sissi » wtorek 07 sie 2012, 15:21

Alexa, zycze zdrowka :)
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: Alexa » wtorek 07 sie 2012, 15:29

Dzięki Sissi :)
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10703
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

PoprzedniaNastępna

Wróć do O wszystkim po trochu

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

cron