Jak sie dzisiaj czujesz?

Rozmowy na każdy temat

Moderator: ikxio

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: Sissi » wtorek 07 sie 2012, 15:34

ja natomiast juz plecow nie czuje bo od samego rana na nogach gotowanie ,podawanie zmywanie itd. Dobrze ze Antykot pojechal do Monachium to mam chwilke spokoju ale wieczorem sie zacznie od nowa .
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: ikxio » wtorek 07 sie 2012, 17:02

juz wiem dlaczego wczoraj chodzilam jak klebek nerwow - w nocy zerwala sie okropna wichura - cos jak nasz halny,tylko, ze wiatr jest poludniowo-wschodni, wilgotny, afrykanski i wystepuje wlasnie latem.
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: Fonsitos » wtorek 07 sie 2012, 17:16

Tramontana?
Fonsitos
Administrator
 
Posty: 2610
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 11:54
Lokalizacja: Wielkopolska Pyrka znów na zesłaniu.

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: ikxio » wtorek 07 sie 2012, 17:20

tak nazywaja to na Balearach, tu nie wszyscy uzywaja tego okreslenia - aleogolnie rzecz biorac - tak.
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: Alexa » wtorek 07 sie 2012, 20:52

Na noc muszę wyciągnąć mocniejszy arsenał tabletek przeciw choróbsku :evil:
W wakacje chorować :evil:
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10703
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: ikxio » wtorek 07 sie 2012, 21:04

Alexa ja w upaly wiecznie walcze z zapaleniem gardla. a moglo Cie polamac po wycieczce - zetknelas sie z obcymi zarazkami (klima w hotelu, autokarze) i wystarczylo.
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: Alexa » wtorek 07 sie 2012, 21:20

Mnie zawsze łapie w naszym klimacie, na wycieczce wychodziłam z mokra głową wieczorem i mi nic nie było, piłam zimna wodę i inne napoje i nic.Jedynie co to uczulenie od nadmiernego słońca zrobiło mi sie-a nie wzięłam wapna z sobą.
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10703
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: Tina » wtorek 07 sie 2012, 23:40

Ehh smutno mi... :( Dzisiaj moja Babcia uśpiła swoją sunię. Buśka (tak się wabiła) była bardzo chora, kilka lat temu usuwali jej guza na sutku, a teraz były już przeżuty w dwóch miejscach, miała paraliż tylnych łap. Nie chcieli robić operacji bo wet mówił, że serce tego nie wytrzyma itd. Biedna psinka miała już 14-15 lat, ale mogła jeszcze pożyć. Zawsze jest za szybko. :( To była matka mojej dawnej suczki Łatki, pisałam o niej (o Łatce) na poprzednim dachowcu chyba.
Tina
Dwa Koty
 
Posty: 69
Rejestracja: niedziela 15 lip 2012, 21:44

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: Sissi » środa 08 sie 2012, 06:53

Tina przykro mi ,suczka byla tak bardzo chora ze babacia miala racje ze pomogla jej zeby sie juz nie meczyla i nie cierpiala,teraz jet za TM wsrod innych psiakow i jest szczesliwa. Psinka i tak dlugo zyla a byla tak schorowana ,nie zamartwiaj sie to byla dobra decyzja.
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: Sissi » środa 08 sie 2012, 14:36

Zmeczona i niewyspana ,nie mam czasu da siebie ani dla mojej kociarni ,byle do piatku wytrzymac.
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: ikxio » środa 08 sie 2012, 16:17

gotuje sie we wlasnym sosie, do tego musialam wziac naproxen bo glowa mnie tak bolala, jakby mi ktos bejsbolem przylozyl
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: Alexa » czwartek 09 sie 2012, 19:54

Coś czuję że mnie znowu migrena łapie-oczy mi pulsują i nad nosem czoło :evil:
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10703
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: ikxio » czwartek 09 sie 2012, 19:57

Alexa - kieliszek koniaku na migrene, ja sie dzis wkurzylam, stwierdzilam, ze czwarty dzien z rzedu to ja naproxenu lykac nie bede, a ze watrobie wszystko jedno to podkurowalam sie wlasnie lampka 10 letniego koniaczku - skutecznie.
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: Fonsitos » piątek 10 sie 2012, 08:41

Wyśmienicie :) Po fali porannych mdłości bo na głodnego na upust krwi jechałam, zeżarłam jeszcze dwie zapiekanki (no bo wczoraj produktów więcej było i zostało). Mniam mniam. :D
Fonsitos
Administrator
 
Posty: 2610
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 11:54
Lokalizacja: Wielkopolska Pyrka znów na zesłaniu.

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: Ash » piątek 10 sie 2012, 09:05

jestem już trochę upojona polką i troszeckę zreaksowana, choć w domu rodzinnym róznie bywa. Dziś jestem strasznie podekscytowana za 3 godziny Reset będzie już ze mną. Taaaaak ;D
Awatar użytkownika
Ash
Dwa Koty
 
Posty: 64
Rejestracja: piątek 13 lip 2012, 14:47

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: ikxio » piątek 10 sie 2012, 10:15

a co z Enterkiem?
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: Ash » piątek 10 sie 2012, 10:33

Enterko niestety [matko jak ja unikam tego tematu...] Enterko pojedzie z Panem Exem... Pojedzie do jego mamy i 24 letniej siostry. [dzieki bogu kociej wariatce] Tak jak pisałam wcześniej, zaczely sie ucieczki, wracala bida pogryziona, pobita po tygodniu, dwoch, ja odchodzilam od zmyslowa, zapozyczalam sie na wetów. I wiedzialam ze nie znajde z nim następnego mieszkania, podjelam ta decyzje po probach walki o enterzastego. NIe bylo latwo i do dzis nie jest, jak go dzis zobacze ostatni raz to.... nawet nie chce myslec. Ale nie mam wyboru, dachowcy blagam nie potepiajcie, to nie tak, ze jak kotek problemem to sie go pozbywam. W ZYCIU!!! 2 miesiace potrafilam jesc chleb z zasmazana cebula i smalcem bo wie wykosztowalam na weterynarza. I bez robienia z siebie ofiary, biorac entera wzielan na siebie odpowiedzialnosc, ale dalej bylo juz tylko gorzej ;{ Wiem jednak ze tam bedzie mu dobrze, ogrodzony duzy ogrod, drzewka, dom z tarasem, czy ja moglabym mu to dac? I michalinka, ktora mam nadziee bedzie go kochac podobnie mocno jak ja.
Awatar użytkownika
Ash
Dwa Koty
 
Posty: 64
Rejestracja: piątek 13 lip 2012, 14:47

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: ikxio » piątek 10 sie 2012, 10:53

Ash nikt wyrzutow robic nie bedzie - po prostu babska ciekawosc. sa koty (Mru do nich nalezy), ze sa takie jakie sa - i trzeba sie z tym pogodzic - koty maja swoje za uszykami - i tyle, beda fotki Resecika?
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: Sissi » piątek 10 sie 2012, 11:25

Ash ja sama nie dawna musialam stanac przed podobnym problemem z Nina wiec dosknale Cie rozumiem i nie potepiam . Mysle ze jak trafi do kogos kto kocha koty i ma warunki dobre to bedzie szczesliwy a Ty sie nie zamartwiaj podjelas sluszna decyzje .
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: Alexa » piątek 10 sie 2012, 17:35

Ash ważne jest dobro kotka-Enterka i Resecika, dobrze postąpiłaś.Enterek będzie jedynakiem i będzie miał swoją dużą dla siebie, a ty Resecika i Ramzeska(chyba dobrze pamiętam)
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10703
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

PoprzedniaNastępna

Wróć do O wszystkim po trochu

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

cron