Jak sie dzisiaj czujesz?

Rozmowy na każdy temat

Moderator: ikxio

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: Sissi » piątek 17 sie 2012, 13:12

ikxiono wspolczuje ,tez bym nie wytrzymala huku ,upalow itd. Zycze zeby glowa przestala bolec .
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: jareth » sobota 18 sie 2012, 16:05

Rano bolał mnie kark,ale już przeszło i czuję się świetnie.
jareth
Dwa Koty
 
Posty: 64
Rejestracja: niedziela 15 lip 2012, 19:06

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: ikxio » sobota 18 sie 2012, 16:06

jak w saunie - ale to nie znaczy, ze zle. i toche jak malpa bo od rana zyje bananami, pomidorami i rzodkiewka z maselkiem i sola
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6777
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: ikxio » wtorek 21 sie 2012, 20:33

ja cos zdycham - po obiedzie sie zdrzemnelam -i obudzilam sie cala spuchnieta ledwo sie w lustrze poznalam - wszystko przez te upaly, w tej chwili jest 33º w domu, o tym co na dworze to juz wole nie myslec.
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6777
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: Alexa » wtorek 21 sie 2012, 20:45

Dzięki Fonsitos :-D
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10731
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: Fonsitos » wtorek 21 sie 2012, 20:45

Nasze rozważania nt. wilgotności powietrza przeniosłam viewtopic.php?f=17&t=23&start=100
Fonsitos
Administrator
 
Posty: 2610
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 11:54
Lokalizacja: Wielkopolska Pyrka znów na zesłaniu.

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: Sissi » wtorek 21 sie 2012, 22:45

dobry humor byl i sie zmyl....
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: ikxio » czwartek 23 sie 2012, 12:48

wcale Ci sie nie dziwie Sissi takie gosc to zakala w domu, a pobys sie to go gorzej niz tasiemca uzbrojonego.
mnie znowu boli glowa - juz tylko czekam na 25 sierpna - to taki nieformalny koniec sezonu, fakt, ze dla wielu rzeczywisty - wreszcie moze sie wyspie, a nie o trzeciej w nocy plasy, skoki i petardy za oknem.
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6777
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: Sissi » czwartek 23 sie 2012, 14:41

Wczoraj jak pojechal Antykot do krakowa to mimo takiego nieszczescia jakie go spotkalo czulismy sie nabrawde dobrze i komfortowo . jednak dzisiaj Malzon obudzil sie z ogromnym czyrakiem wewnatrz uda kolo klejnotow no poprostu usiasc nie mogl caleudo spuchniete wiec dawaj do kliniki i od samego rana food 13.30 siedzielismy tam zeby mu to wycieli . Sluchajcie w zyciu nie slyszalam tak krzyczacego z bolu faceta ,nie dali mu na rkozy i na zywca mu to cieli i czyscili mnie sie slabo zrobilo a maz to sie zsikal z bolu. myslal kiedy mu wbijala igle ze strzykawka z plynem ze to znieczulenie a oni podali jakis tam lek . Co gnoje szwabskie zerznicy nie lekarze :evil: Biedny jak wyszedl to sie slanial na nogach i lzy lecialy mu po policzkach . Strasznie go to bolalao ,terza ma jklies saczki zalozone i ma jutro tam isc na zmiane opatrunku ja nie wiem czy pojdzie po czyms takim . ja napewno nigdy nie pojde chocyb nie wiem co przerazili mnie do konca zycia .biedny teraz lezy na przeciwbolowych ,ehh...
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: ikxio » czwartek 23 sie 2012, 14:57

powinni znieczulic rzeznicy jedni - ale rzadko to robia, jak dostal odpowiednie antybiotyki i inne leki po tygodniu nie powinien juz miec sladu (no poza mala, wglebiona blizna jesli byl duzy) gdzies Ci chlopina sie oslabil, a upaly na pewno tez sie przyczynily - a opatrunki to zmieniac koniecznie i codziennie - mojemu kiedys sie na pupie zrobil - zatarl sie kieszenia od nowych dzinsow, a wlasciwoe zle zamocowanym nitem, tez upaly, weszlo zakazenie - oj ile bylo placzu.
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6777
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: Sissi » czwartek 23 sie 2012, 15:01

Ikxio fakt ze nie byl wyjscia trzeba bylo to zrobic tylko czemu musial tak cierpiec przy tym ? no nic juz po wszystkim tylko nastepnym razem chlopa juz nie zaciagne do lekarza chocby wolami .
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: Fonsitos » czwartek 23 sie 2012, 15:40

Rzeźnicy-lekarze są wszędzie niestety. Dobrze że mąż ma to za sobą.
Fonsitos
Administrator
 
Posty: 2610
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 11:54
Lokalizacja: Wielkopolska Pyrka znów na zesłaniu.

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: Sissi » czwartek 30 sie 2012, 17:47

No rycze bo Fionka chora bardzo i juz mam dosc tych nieszczesc w moim zyciu ,jakies fatum albo ktos mi zle zyczy sama nie wiem .
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: ikxio » czwartek 30 sie 2012, 17:51

co z Fioneczka pawiuje czy goraczka?
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6777
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: Sissi » czwartek 30 sie 2012, 17:57

nie nie ma goraczki tylko taka lezy bez energi oklapnieta kiedy zawsze bylo jej pelno z miesczek wyzerala wszystko,kupy do tej pory nie zrobila ani siku musze jej podac nastepna dawke lekow jak nie pomoze , nocna klinika nie damy sie tak lato chorobsku .
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: Sissi » piątek 31 sie 2012, 13:30

Zmeczona ,niewyspana i zla ze byl znowu wczoraj u nas Antykot na drineczka i siedzial ze 3 godziny :evil:
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: Sissi » sobota 01 wrz 2012, 06:29

Cala noc ze zmartwienia o Fionke nie spalam w koncu wstalam o 4 i obserwowalam Fionke rozmyslajac jak jej pomoc .Jestem tak juz umeczona a spac nie moge.
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: ikxio » sobota 01 wrz 2012, 12:39

dobrze, ze kocinka z kuwetki skorzystala - ja tez dzis nadaje sie do humanitarnego uspienia - cala noc szalala burza - wiecej lomotu niz deszczu (okna wygladaja jakby ktos blotem chlusnal) - kiciunia schowala sie pod kocyk kolo panci i jak nigdy burzy sie nie boi to tym razem trzesla sie jak galaretka. chyba wzorem zwierzaczka pojde sie zdrezmnac.
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6777
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: Sissi » niedziela 02 wrz 2012, 00:00

u mnie jak nie urok to s...ka cala lewa reka od obojczyka mi zdretwiala po konce palcow tak boli ze ledwo moge oddychac az pod lopatke z tylu kluje ,no masakra moge pisac tylko prawa bo lewej nie podniose ki cholera ? juz normalnie mysle ze u mnie to jakis pech hurtowy,jak sie cos uciesze to sru z drugiej strony :roll:
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: Sissi » niedziela 02 wrz 2012, 08:57

Tak sobiie pomyslalam ze to chyba z nerwow ostatnich i wzielam sobie aspiryne i 5 takich ziolowych tabletek uspakajajacych Baldiran hopfen 1000mg no i jakos udalao mi sie zasnac ,reka juz nie boli tylko tak dziwna nie mojajakby krazenia w niej dobrego nie bylo i kluje mnie u gorze nad piersia lewa w kierunku jakby podpache .Moze te pogody burzowe tez swoje robia aczlowiek tez juz ma swoje na liczniku.zaraz wezme sobie znowu aspiryne i te tabletki na nerwy ,musi pomoc.
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

PoprzedniaNastępna

Wróć do O wszystkim po trochu

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 65 gości

cron