Jak sie dzisiaj czujesz?

Rozmowy na każdy temat

Moderator: ikxio

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: Alexa » niedziela 02 wrz 2012, 11:40

Sissi szybkiego powrotu do zdrowia życzę.
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10734
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: Sissi » niedziela 02 wrz 2012, 12:21

Alexa dziekuje :-D juz mi jest duzo lepiej ,mysle ze to faktycznie chyba na tle nerwowym i nic powaznego .
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: ikxio » niedziela 02 wrz 2012, 15:47

Sissi a takim dretwieniem rak to nie ma zartow - zrob jak najszybciej EKG
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6780
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: Sissi » niedziela 09 wrz 2012, 21:52

Jestem strasznie zmeczona .ledwo trzymam sie na nogach . Ten tydzien dal mi popalic ,bylam sama gdy malarze malowali wic wszystko bylo na mojej glowie gdyz malzon byl w Polsce dopiero teraz wrocil ,doslownie nikt z rodziny nawet nie zapytal sie czy mi nie pomoc ,zapamietam to sobie gdy bgeda cos chcoili ode mnie (ja glupia zawsze im pomagam we wszytkim oc mnie poprosza :evil: ) moja siostra wolala sobie chodzic do fryzjera ,solarium itp.se ch .., szkoda gadac ja ten remont to nie zle odchoruje ,juz mam go dosc a dopiero jadalnia i stolowy sa zrobione ... :roll:
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: ikxio » wtorek 11 wrz 2012, 12:15

niewyspana.
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6780
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: Sissi » środa 12 wrz 2012, 23:42

jestem poobijana ,potluczona ,mam siniaki i jakies chrzanione krawiaki na nogach paznokciach u nog ,kolanach i z tylu glowy na potylicy . Nioslam dziewczynom jedzenie o 19 do pawilonu a deszcz padal mylalam ze przemkne szybko po schodach z tarasu do ogrodu ,nie da sie opisac jak walnelam z predkoscia swiatla o schody glowa plecami ,ratujac sie rekami i wypuszczajac miski z karma . Polecialam ze schodow jak torpeda karme mialm wszedzie nawet w ustach ,wlosach spadly na mnie ze schodow dwie wielkie donnice z pelargoniami i walnely wprost w moje biedne kolano ktore choruje juz 2 lata . Normalnie nie moglam sie podniesc z bolu ale ze jem jednak duzo serow to zlamnia dzieki Bogu mi nie groza ,jednak jestem cala potluczona boli wszystko . Mowilam tyle razy zeby te schody obic jakas guma antyposlizgowa a tydzien temu przy remoncie wymieniali je na...takie same sliskie jeszcze bardziej ..... Tak naprawde jestem wsciekla bo o malo wbrew pozorom moglabym to przyplacic zyciem glowa mnie boli ze szok od uderzenia a moglam walnac w donnice i by bylo po mnie . Koano nawala jak cholera ,jestem zla na siebie ze nie uwzalam dostatecznie ,jednak wiem ze juz wiele razy pislam nawet na dachu starym o tych schodach cholernych ,ile razy juz zlecialam z nich (kiedys mnie zabija jak dalej beda). Ide wziac jakies przecibolowe tablety ,kociumby wystraszone chodza ech... bidulki moje sie przerazily.
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: bungula » czwartek 13 wrz 2012, 07:19

Toś naprawdę biedna, ale na wszelki wypadek Sissi idź do lekarza. Nich obejrzą to kolano i głowę. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
Obrazek
Awatar użytkownika
bungula
VIP
 
Posty: 3674
Rejestracja: poniedziałek 09 lip 2012, 08:04

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: Sissi » czwartek 13 wrz 2012, 08:21

bungula dziekuje . Dzisiaj dopiero odczuwam potluczenie,bola plecy ,kolano i nogi oraz prwy obojczyk ,glowa na szczescie nie boli wiec chyba jest ok.Z reguly potluczeniia bola wiec wil elekarz mi nie pomoze tyle co tabletki przeciwbolowe i masc ketanol.Tutaj jak sie pojdzie do lekarza natychmiast masz bez sensu setki badan za ktore musze placic potezne sumybo jestem prywatnie ubezpieczona i najpierw ja place apotem czekam az mi zwroca z ubezpiecznia i to tez nie cala sume tylko wg.faktora wiec czlowiek nie lata tak szybko do lekarza probuje sie kurowac najpierw sam niestety ;)
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: Fonsitos » czwartek 13 wrz 2012, 09:43

Sissi, matko... A z tym ubezpieczeniem to rozumiem, no ale to głowa... Zamiast malować następny pokój zrób coś z tymi schodami, koniecznie! Który to już raz? Trzeci czy czwarty tam po deszczu orła wywinęłaś? Spróbuj chłodzić to kolano, ale nie za dużo bo można sobie odmrożenie załatwić. Trzymaj się ;)
Fonsitos
Administrator
 
Posty: 2610
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 11:54
Lokalizacja: Wielkopolska Pyrka znów na zesłaniu.

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: Sissi » czwartek 13 wrz 2012, 09:53

Fonsi dziekuje ,jakos sie kuruje ,bedzie dobrze bo stary material jestem ;)
Co do schodow z malzonem wymyslilismy zeby nakleic jakas gume lub takie progi antyposlizgowe bo naprawde trzeba to koniecznie zrobic .
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: bungula » czwartek 13 wrz 2012, 10:50

Sissi pisze:Fonsi dziekuje ,jakos sie kuruje ,bedzie dobrze bo stary material jestem ;)
.

Sissi, Ty przestań z tym starym materiałem, bo się zaraz okaże, że ja to dawno już powinnam nie żyć, bo przecież ludzie tak długo nie żyją. Małolata jesteś i tyle.
Obrazek
Awatar użytkownika
bungula
VIP
 
Posty: 3674
Rejestracja: poniedziałek 09 lip 2012, 08:04

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: Sissi » czwartek 13 wrz 2012, 11:48

Bungula to zes mi teraz komplement powiedziala smarkulo :-D
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: ikxio » czwartek 13 wrz 2012, 15:06

:evil: no malolaty spokoj , stary material sie znlalazl, phii :evil: jak moj tesc mawial - stary to bywa kon - a i to moze niekoniecznie bo nam sie jkobus obrazi w imieniu swojego stadka :lol: Sissi z takimi upadkami to zartow nie ma, a fakt, ze potluczenia to najbardziej bola dzien- dwa pozniej, a siniaki wychodza do trzech dni - dobrze, ze usta mialas pelne karmy a nie krwi. zrob cos z tymi schodami - przeciez sa tasmy przeciwposlizgowe proste w mocowaniu - bo polozenie chodnika to jednak wieksza praca - trzeba prety i mocowania na sruby zakladac - ja mam takie marmurowe schodki zejsciowe z klatki schodowej - jak pada to schodze rampa podjazdowa dla inwalidow bo mi zycie mile :oops:
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6780
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: Alexa » wtorek 18 wrz 2012, 18:16

Po pierwsze bardzo zmęczona, po drugie przeziębienie mnie łapie-kicham i prycham,ble.
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10734
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: ikxio » wtorek 18 wrz 2012, 19:30

podejrzanie dobrze, tylko kolano mi strasznie dokucza - w koncu musze sie wybrac na przeswietlenie.
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6780
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: Alexa » czwartek 20 wrz 2012, 19:41

Dalej męczy mnie katar.
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10734
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: ikxio » czwartek 20 wrz 2012, 20:04

wlasnie wrocilam od fryzjera, czuje sie odswiezona ;)
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6780
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: Sissi » czwartek 20 wrz 2012, 20:52

Ikxio nic lepszego na dobry chumor dla kobiety jak nowa i fajna fryzura :-D
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: Aga » piątek 21 wrz 2012, 15:35

Tragedia. Wczoraj samochód odmówił posłuszeństwa i musiałam zasuwać pieszo do pracy. A że nie mogłam się spóźnić więc prawie biegłam. Dzisiaj wspaniałomyślny mąż powiedział że mnie odwiezie. Więc spokojnie, pomalutku wszystko rano zrobiłam po czym schodzimy razem na dół a okazało się że mój roztargniony małżonek zostawił włączone światła w samochodzie na noc i ........ znowu musiałam biec do pracy. Teraz moje nogi odmawiają posłuszeństwa. Muszę leżeć.
Aga
VIP
 
Posty: 808
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 17:43

Re: Jak sie dzisiaj czujesz?

Postautor: bungula » piątek 21 wrz 2012, 18:26

Aga, ponieważ nieszczęścia chodzą parami, to teraz masz już wszystko za sobą, więc odetchnij z ulgą i myśl pozytywnie.
Obrazek
Awatar użytkownika
bungula
VIP
 
Posty: 3674
Rejestracja: poniedziałek 09 lip 2012, 08:04

PoprzedniaNastępna

Wróć do O wszystkim po trochu

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 55 gości