Polityka

Rozmowy na każdy temat

Moderator: ikxio

Polityka

Postautor: Sissi » czwartek 19 lip 2012, 20:04

Hm.... tak jakos cicho tu na nowym dachu ...i tak jakos brakuje pieknych ognistych dyskusji takich z troche nawet z Chilli :mrgreen:
Moze sobie pozwole zaczac co sadzicie na temat przyznania TV Trwam koncesji na 10 lat oczywiscíe na koszt podatnikow ?
Co sadzicie na temat spalenia polskich flag narodowych w Belfascie ?
Ostatnio zmieniony piątek 20 lip 2012, 11:47 przez Sissi, łącznie zmieniany 1 raz
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: POLITYKA

Postautor: ikxio » czwartek 19 lip 2012, 20:38

Rydzyk to porute zrobil z cyfrowka, zeby mu choc satelity nie zabrali (a mogli) te 10 lat to zaplaca on, odbiorcy dekoderow analogowych i takich samych anten - na zdrowie. naiwnych nie sieja-
Belfast? to takie smieszne miasto gdzie deszcz nie przestaje padac? i nie moga sie do dzis zdecydowac czy samiec to samiczka czy odwrotnie bo ich jezyk nie przewiduje podzialu na plcie - jak sie idioci polscy wdali w hooliganstwo to niech sie flaga polska nie podcieraja, albo pija w katolickich barach
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Polityka

Postautor: sierpówka » sobota 21 lip 2012, 19:17

Mnie , dzisiaj, głowa boli więc nie będę dyskutował ale...
..ale przypomne film "szacun dla flagi" :roll:
sierpówka
VIP
 
Posty: 1167
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 10:55

Re: Polityka

Postautor: Sissi » sobota 21 lip 2012, 21:41

sierpowka wlasnie o to chodzi o szacunek do symboli narodowych ,ten film naprawde pieknie to pokazuje a tu w belfascie pala nasze flagi co ? i nic . To bardzo przykre przynajmniej dla mnie ,kiedys za cos takiego byly konsekwencje ,dzisiaj tylko glupie filmiki na w necie . Jednak Polonia jest oburzona i chce zeby ktos pociagnal do odpowiedzialnosci tych gnoji ale wszystko jest jakby wyciszane specjalnie ,szkoda slow :evil:
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Polityka

Postautor: ikxio » niedziela 22 lip 2012, 13:06

Sissi na chuliganerie trafisz wszedzie - popatrz co sie potrafi dziac chocby podczas zamieszek w krajach arabskich - tan nie tylko flagi, ale i zdjecia czy kukly pala, (pewnie z braku dostepu do oryginalow)
Diada czyli swieto Katalonii od lat konczy sie paleniem hiszpanskich i francuskich flag, fotek krola, kartonow symbolizujacych hiszpanska konstytucje i tradycyjna na---lalnka z policja, przy tym swoje ciasteczka pieka oczywiscie wszyscy nacjonalistyczni politycy. daleko szukac nie trzeba- moze dlatego my zwrocilismy uwaga na to, bo tym razem to byla nasza flaga. i podejrzewam, ze z polityka niewiele mialo to wspolnego - raczej zwyklym chamstwem i to pewnie po obu stronach
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Polityka

Postautor: sierpówka » niedziela 22 lip 2012, 20:37

Polacy, pewnie, też by spalili niejedną flagę ;) Wystarczy podpuścić grupę podpitych wyrostków... Co do filmu, to, troszkę, kontrast/porównanie jest za mocne, bo wiadomo, armia ma inne procedury. Niemniej stare/starsze pokolenie zawiodło. Gdzie solidność, dbałość o szczegóły. A wystarczyło zorganizować mały stoliczek i jednego harcerza (harcerz zawsze jest chętny) aby pomógł poskładać flagę i odłożyć ja na stolik... Cóż , młodzież patrzyła i się uczyła. Złe nawyki przejdą dalej :lol:
sierpówka
VIP
 
Posty: 1167
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 10:55

Re: Polityka

Postautor: ikxio » czwartek 09 sie 2012, 11:23

http://wpolityce.pl/wydarzenia/27279-z- ... emilczenia
ja tylko z mojej strony moge powiedziec, ze iak jeszcze GW stemplowala sie znaczkiem Solidarnosci jej zwroty siegaly (oddzial Ruch -Lodz Poludnie) - nawet do 40% (poczciwy poranny dziennik Lodzki i popoludniowy Express Ilustrowany - zwroty bywaly sporadyczne), natomiast teraz nikt badan marketingowych nie prowadzi - a wierzyc wydawcom? naklad gazety nie jest wykladnikiem poczytnosci, a % zwrotow jest tajemnica handlowa.
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Polityka

Postautor: sierpówka » czwartek 09 sie 2012, 22:39

ale strona wpolityce.pl to jest PiS więc jak oni mają pisać o GW?? Ja GW lubię...
sierpówka
VIP
 
Posty: 1167
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 10:55

Re: Polityka

Postautor: ikxio » czwartek 09 sie 2012, 22:55

sierpówka ja nie twierdze, ze GW to bezsens - tylko nie falszujmy historii
dla mnie wszystko co zaczyna sie od interesow Watkanu (choc glowy bym nie dala czy nie polezli po kase do emiratow) to takie sciemnianie - ale zrozum - michnikowate choc nieglupie to nie moje. przeciez swiat nie sklada sie tylko z agentow gieldowych a ja z miasta Lodzi X-kultur - bo pewnie niedlugo doloza Ujgurom za brak mieszkan socjalnych nie dam sciepki na budowanie jurt
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Polityka

Postautor: sierpówka » czwartek 09 sie 2012, 23:07

Każdy swój rozum ma, jak mu coś nie pasuje to może sprawdzić, porównać. Choć ja jakoś gazet i porttali pro PiS-owskich nie trawię. No jakoś nie umie tego czytać. Z GW współpracują dziennikarze, których lubię i znam od lat. Często słyszałem ich np. w radiu. To są ludzie którzy, piszą/mówią w różnych źródłach informacji publicznej , nie tylko w GW. Zresztą i tak ja decyduję, co czytam i w co wierzę.
sierpówka
VIP
 
Posty: 1167
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 10:55

Re: Polityka

Postautor: ikxio » czwartek 09 sie 2012, 23:25

no i caloksztalt - konstytucja szanuje poglady ale ich ekspresje wole jako wnuczka i corka powstancow warszawskich uniezlezniona od legend rodzinnych tupu kaczej wersji powstania miec wlasne zdanie a uzalezniona jako bylo, minelo i niech sie nie powtorzy- nie zawsze jest zgodne z brewiarzem dla tego kawalka Historii
w ogole to ja feministka
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Polityka

Postautor: sierpówka » środa 15 sie 2012, 06:53

15 sierpień - Hej, kto Polak na bagnety!
sierpówka
VIP
 
Posty: 1167
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 10:55

Re: Polityka

Postautor: Sissi » środa 15 sie 2012, 08:57

Zyj swobodo polska ,zyj...
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Polityka

Postautor: ikxio » środa 15 sie 2012, 15:36

:mrgreen: moze nie tak nerwowo - najpierw pietruszke i tymianek pokropic - dopiero na niewiernych ruszac?
chyba wiekszosc Europy swietuje, ale jako swieto koscielne, nie patriotyczne
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Polityka

Postautor: Sissi » środa 15 sie 2012, 17:55

ikxio zgadza sie ze wiekszosc to swieto koscielne swietuje ,ale jak tak sierpowka zaczal z bagnetami to mi tak poszlo szturmem o tej swobodzie :lol:
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Polityka

Postautor: ikxio » środa 15 sie 2012, 18:17

no w Polsce polaczono przyjemne z pozytecznym - "zielone" swieto koscielne z tradycja wygranej bitwy, tylko zawsze mnie zastanawialo zamilowanie gloszacych "nie zabijaj" do podczepiania sie do wszelkich formacji wojskowych od rzymskich legionow poczawszy. (wczesniej tez, ale "kaplanom- poganom" mozna wybaczyc).
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Polityka

Postautor: sierpówka » środa 15 sie 2012, 19:25

Czy państwo polskie szanuje życie? Chodzi mi o przeszłość. Chyba nie! W słowach piosenek jest powiedziane co każdy dobry Polak ma zrobić.
sierpówka
VIP
 
Posty: 1167
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 10:55

Re: Polityka

Postautor: Sissi » poniedziałek 20 sie 2012, 23:19

...Cyryl I podarował Polakom kopię ikony Matki Boskiej Smoleńskiej. Zaznaczył, by ikonę umieszczono w widocznym miejscu, tak by przypominała Kaczyńskiemu o jego klęsce - napisał Janusz Palikot na swoim blogu...
Obrazek
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Polityka

Postautor: ikxio » poniedziałek 20 sie 2012, 23:24

montaz obraza moje uczucia - jak mozna tak kota ponizyc????
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Polityka

Postautor: sierpówka » poniedziałek 20 sie 2012, 23:30

O kurde...
sierpówka
VIP
 
Posty: 1167
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 10:55

Następna

Wróć do O wszystkim po trochu

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron