Rozmowy na różny temat.

Rozmowy na każdy temat

Moderator: ikxio

Re: Rozmowy na różny temat.

Postautor: ikxio » piątek 13 lip 2012, 15:09

ta cholerna przyszlosc ludzkosci to chyba faktycznie na baterie slonecznie chodzi - siedza mi cztery sztuki pod oknem i wyja lepiej jak koty w rujce
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6777
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Rozmowy na różny temat.

Postautor: olga » niedziela 15 lip 2012, 12:30

Hej, kujawsko-pomorskie, żyjecie? Zahaczyło o was to tornado czy wymknęliście się?
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
olga
Administrator
 
Posty: 5716
Rejestracja: wtorek 03 lip 2012, 23:48
Lokalizacja: Wybrzeże :)

Re: Rozmowy na różny temat.

Postautor: Fonsitos » niedziela 15 lip 2012, 18:45

My byliśmy pod Piłą gdzie była nieco mniejsza trąbka, ale też z przytupem (opisałam w wątku pogodowym).
Fonsitos
Administrator
 
Posty: 2610
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 11:54
Lokalizacja: Wielkopolska Pyrka znów na zesłaniu.

Re: Rozmowy na różny temat.

Postautor: Alexa » piątek 20 lip 2012, 17:46

Wymieniali u nas dzis liczniki prądu- na wyświetlane stan cyfrowo.
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10727
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: Rozmowy na różny temat.

Postautor: Sissi » sobota 21 lip 2012, 21:54

Dzisiaj z Malzonem postanowilismy soie zrobic grilla choc pogoda byla pod psem i co troche burze i wodospoady z nieba no ale miesko zamarynowalam ,rybki przygotowalam i warzywka z mysla ze pewnie na jutro . Jednak jak malzon przyjechal to sie juz zaczelo nawet rozpogadzac i pieknie swiecic slonce ,no to my dawaj swzybko rozpalamy grilla ja lece z szaszlyka i rybkami i zlapalm butelke wina czerwonego w drodze i lecimy do ogrodu. Rozpalony grill ,miesko nanim skwierczy ,kukurydza ,rybki ,pachnie pieknie ...i nagle sru w ciagu nie wiem jakichs 3-4 min jak nie pi... blyskawica na sucho obok w parku koty doslownie spadly z hustawki w szoku a tak sobie smacznie spaly oczekujac na smakolyki z grilla ,za chwile jak nie lupnie z drugiej strony ,myslalam ze to jakis koniec swiata. Jednak trzeba bylo ocalic ten pieknie rozpoczety grill bo zaczelo lac tak ze nie bylo nic widac i walily pioruny . Przytachalismy ogromny parasol kolo pawilonu wciagnelismy pod niego grilla i szczesliwi siedzielismy w pawilone ktory prawie odfruwal razem z nami gdyz z jednej strony byl nie zamkniety i nadymal sie jak wielki pomaranczowy balon ,praktycznie sie prawie unosil do gory ,my siedzielismy hiszpana czerwonego spijalismy przy huku piorunow i ulewie ,zapalonych swiecach (waniliowych na komary) i powiem wam ze to byl moj chyba najlepszy grill w zyciu ,taki zywiolowy :-D :lol:
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Rozmowy na różny temat.

Postautor: Wanda » sobota 21 lip 2012, 22:05

Sissi - nieważna pogoda. Ważne, że grill się udał! Będzie co wspominać :lol:
"Zdobyć przyjaźń kota nie jest rzeczą łatwą. Nie lokuje on swych uczuć nierozważnie: może zostać Waszym przyjacielem, jeśli jesteście tego godni, ale nigdy waszym niewolnikiem."
Wanda
Trzy Koty
 
Posty: 133
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:46
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rozmowy na różny temat.

Postautor: ikxio » niedziela 22 lip 2012, 12:54

w Hiszpanii tez ostatnio sporo burz bylo - ale jakos moj teren omijaja, a przydalby sie zeby pokropilo, bo pylu w powietrzu (Takiego drobniutkiego piachu z wydm jest tyle, ze widac jak przez mgle) a ja wczoraj ubaw malam - no niby prow szkoda,ale w koncu im sie nalezalo - dzieciarnia wieczorem szalala na rowerkach (takie szkraby , rowerki wiecej plastiku niz metalu) a sasiedzi z dolu chyba furtki nie zamkneli (maja taki miniwybieg-ogrodeczek) no i psy majpierw tradychyjnie darly dzioby a potem wyskoczyly na dzieciaki - pomijajac, ze pudel zaplatal sie pod rowerek i dzis jest noszony w koszyczku z zanamdazowana lapka to trzeba bylo draki jaka rozpetala sie miedzy rodzicami i wlascicielkami pieskow - darli sie na siebie dobre dwie godziny, no i jeszcze grupki komentatorow prawie do 12 w nocy - nie wiem, co roku jest ten sam problem - i to tylko z tymi psami, zwykle pretensje byly o halas, tym razem polala sie krew (glownie z nosow i otartych kolan) bo i dzieciaki tez sie nieco poobijaly. niewykluczone, ze z ciekawosci pojde na zebranie
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6777
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Rozmowy na różny temat.

Postautor: Alexa » wtorek 24 lip 2012, 21:10

Kto ma pocztę na interii?zmieniła swój wygląd, w południe się żle otwierała-jakaś wersja przejścowa a teraz ma inny wygląd.
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10727
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: Rozmowy na różny temat.

Postautor: ikxio » wtorek 24 lip 2012, 21:19

ja mam, nawet trzy robocze - u mnie sie nic nie zmienilo, sama sobie tylko kolorek na blekitny przerobilam.
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6777
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Rozmowy na różny temat.

Postautor: Sissi » piątek 27 lip 2012, 15:29

Spojrzalam w lustro i dostalam szoku jak moje wlosy wygladaja :shock: ,jutro ide rano do fryzjera ;)
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Rozmowy na różny temat.

Postautor: ikxio » piątek 27 lip 2012, 15:43

Sissi niebieski kolorek u mnie to bylo w kwestii wygladu poczty . Niemiaszki maja fryzjerow bez wczesniejszego umowienia sie w soboty czynne?. kurcze swiat bywa absurdalny i w Hiszpanii niedziela jest dniem pogrzebowym - ale zeby tak?
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6777
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Rozmowy na różny temat.

Postautor: Sissi » piątek 27 lip 2012, 16:19

Ikxio ja mam swoja fryzjerke turczynke jak zadzwonie to zawsze znajdzie dla mnie termin chocby nie wiem co ,druga sprawa ze zawsze daje dobry napiwek wiec jest to zachecajace dla fryzjerki. U niemek sie nie czesze bo sie nie znaja na fryzjerstwie i biora 3 razy tyle co u turczynki okolo 150-160 € a turczynki place 57€ z pasemka ,rozjasnianie odrostow ,strzyzenie i modelowanie :)
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Rozmowy na różny temat.

Postautor: ikxio » piątek 27 lip 2012, 17:40

:ugeek: AAA
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6777
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Rozmowy na różny temat.

Postautor: Ash » sobota 28 lip 2012, 13:34

brakuje mi starej forumoej skórki ;<
Awatar użytkownika
Ash
Dwa Koty
 
Posty: 64
Rejestracja: piątek 13 lip 2012, 14:47

Re: Rozmowy na różny temat.

Postautor: Sissi » sobota 28 lip 2012, 13:36

to fakt tez sie przywyczailam do tamtej choc i ta nie jest zla ,mnie brakuje emotionek zwlaszcza tych z kotkiem .
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Rozmowy na różny temat.

Postautor: ikxio » sobota 28 lip 2012, 14:57

mi tez- ale chyba cos z czasem da sie zrobic
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6777
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Rozmowy na różny temat.

Postautor: Sissi » niedziela 29 lip 2012, 22:43

Dzisiaj bylam na termie z siostra i jej dziecmi ,ledwo zyje o malo sie utopilam ,dostalabym zawalu przez te zjedzanie ,chyba tez osiwialam :ugeek: Jestem wykonczona poobijana i nie moge dobrze oddychac po podtopieniu sie . Co mi odbilo na stare lata :roll: ,bede dochodzic do siebie z tydzien. Zobaczcie na czym musialam zjezdzac zeby pokazac ze ciotka nie jest taki stary wrak
http://youtu.be/o072irtJQFc a ta co mnie dobila choc przezylam :shock: to speed racker
http://youtu.be/iy1Royv9k6w
ta ostatnia spowodowala ze skapitulowalam jak pol zywa wyrzucila mnie jak zdechla rybe i nie moglam juz podniesc sie zlapac powietrza i powiedzialam dosc tego ide sobie do normalnego basenu poplywac i polezec sobie w babelkach popijajac egzotycznego drinka i tak tez zrobilam :-D
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Rozmowy na różny temat.

Postautor: Ash » poniedziałek 30 lip 2012, 13:31

rozumiem z tym kolanem kobito...? :twisted:
Awatar użytkownika
Ash
Dwa Koty
 
Posty: 64
Rejestracja: piątek 13 lip 2012, 14:47

Re: Rozmowy na różny temat.

Postautor: Sissi » poniedziałek 30 lip 2012, 14:32

ash sama sie sobie dziwie ze to przezylam :lol:
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Rozmowy na różny temat.

Postautor: Sissi » środa 01 sie 2012, 19:17

Wczoraj byla u mnie siostra z dzieciakami na grillu, nie mialam ochoty bo normalnie pracuje do 18 ale dzisiaj dzieci wracaly do polski wiec ciotka musiala sie poswiecic zeby mnie za zolze nie wzieli. Dzieciaki zostaly "wspomozone" finansowo na dalsza czesc wakcji i wiec zalu do ciotki miec nie beda :mrgreen:
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

PoprzedniaNastępna

Wróć do O wszystkim po trochu

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości