Rozmowy na różny temat.

Rozmowy na każdy temat

Moderator: ikxio

Re: Rozmowy na różny temat.

Postautor: Alexa » poniedziałek 03 wrz 2012, 16:32

Ja bym nie zaliczała dzieci że mają ADHD-to pojęcie nadużywane przez rodziców którzy nie są konsekwentni w wychowywaniu dzieci a radzej "hodują bezstressowo" i taki efekt. Nie pisze że wszyscy ale większość tak.
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10727
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: Rozmowy na różny temat.

Postautor: Sissi » poniedziałek 03 wrz 2012, 17:07

Alexa to prawda ze tak jest ,u mnie jednak to co robia te dzieci przechodzi ludzkie pojecie ,boja sie ich moje koty bo takiej dziczy to jeszcze nie widzialam ,pewnie to takie bezstresowanie wychowywanie ale ja bym na to nie pozwolila zeby wrzeszczec ,walic jakims kijem w talerz stalitarny przez klika godzin ,wlasciwie to polacznie debilizmu z ADHD ,moje prosby lagodne zeby troche uspokoila mamusia dzieci spotykaja sie tylko z jeszcze wiekszym wrzaskiem jej dzieci jakby wlasciwie zlosliwie to bylo juz robione.
ps.najgorsze ostatnio co zauwazylam zaczynaja rzucac jakies wstazki ,tasiemki ,sznurki moimoto bo widze ze je to interesuje ale mnie martwi bardzo zwlaszcza po ostatnim podejrzeniu ze Fionka cos polknela .
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Rozmowy na różny temat.

Postautor: Alexa » wtorek 04 wrz 2012, 19:16

Nie pamiętam czy pisałam przed wakacjami na starym Dachowcu,że wysyłałam prace plastyczne , które wykonały dzieci na moim kółku plastycznym "Kot czyścioszek" do miesięcznika "Kocie Sprawy" i dziś przyszła nagroda dla dziewczynki(wtedy z I kl, teraz już jest w II)książka z wierszami o kotkach i dyplom oraz podziękowanie dla mnie. :)
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10727
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: Rozmowy na różny temat.

Postautor: bungula » wtorek 04 wrz 2012, 20:23

Ooo... To gratuluję, dzieci się ucieszą, mam nadzieję :-)
Obrazek
Awatar użytkownika
bungula
VIP
 
Posty: 3670
Rejestracja: poniedziałek 09 lip 2012, 08:04

Re: Rozmowy na różny temat.

Postautor: ikxio » wtorek 04 wrz 2012, 20:28

mam dla ciebie pare przekalkowanych pomysolw
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6774
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Rozmowy na różny temat.

Postautor: Alexa » środa 05 wrz 2012, 17:02

Jak ja wstanę jutro na 6 do pracy-masakra, dobrze że dojeżdzać przynajmniej nie muszę :roll: .
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10727
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: Rozmowy na różny temat.

Postautor: ikxio » środa 05 wrz 2012, 17:38

Alexa ja bym sie chyba spac nie kladla . jedna prosba nie rozdepcz kotow w drodze pod prysznic :mrgreen:
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6774
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Rozmowy na różny temat.

Postautor: Fonsitos » niedziela 09 wrz 2012, 22:18

Krążąc po czeluściach forum ciążowego zajrzałam na kawałek poświęcony antykoncepcji. Czy Wy wiedziałyście że Proverę wstrzykuje się też ludziom?
Fonsitos
Administrator
 
Posty: 2610
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 11:54
Lokalizacja: Wielkopolska Pyrka znów na zesłaniu.

Re: Rozmowy na różny temat.

Postautor: Sissi » poniedziałek 10 wrz 2012, 08:37

Fonsi wiem bo sama ja biore raz na 3 misiace 150 mg ,zastrzyk wykonuje sie w brzuch . Jedna z najlepszych metod antykoncepcyjnych dla kobiet zle znoszacych tabletki ,wkladki ito. Nie tyje sie po niej ,nie ma migren itp. Tutaj nawet nastoletnim dziewczynom sie podaje .Tutaj podaje linka o niej
http://www.poradnikzdrowie.pl/seks/anty ... 35206.html
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Rozmowy na różny temat.

Postautor: Fonsitos » poniedziałek 10 wrz 2012, 08:44

No tylko że lista efektów ubocznych jest dłuższa niż przy pigułach, że nie wspomnę że nie masz tak naprawdę kontroli kiedy ma przestać działać.
Fonsitos
Administrator
 
Posty: 2610
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 11:54
Lokalizacja: Wielkopolska Pyrka znów na zesłaniu.

Re: Rozmowy na różny temat.

Postautor: Sissi » poniedziałek 10 wrz 2012, 08:48

Fonsi ja ci powiem ze inneleki antykoncepcyjne wcale nie maja mniej skutkow ubocznych nie wmowiac juz ze wiele kobiet zle znosi tabletki itp. Ja czuje sie dobrze a juz troche lat biore ,wczesniejsze metody tylko rujnowaly mi zdrowie . Mozna sprobowac stosujac zastrzyk na 8 tygodni wtedy bedzie sie wiedziec jak dziala i czy odpowiada ta metoda .
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Rozmowy na różny temat.

Postautor: Fonsitos » poniedziałek 10 wrz 2012, 09:04

No ja na szczęście piguły znosiłam bardzo dobrze, a ogólnie problem antykoncepcji przestał dla mnie na jakiś czas istnieć. No bardziej w ciąży już nie będę ;) Jednak czytając to i owo to bym jednak na zastrzyki się nie zdecydowała. O implantach nie wspomnę.
Fonsitos
Administrator
 
Posty: 2610
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 11:54
Lokalizacja: Wielkopolska Pyrka znów na zesłaniu.

Re: Rozmowy na różny temat.

Postautor: ikxio » wtorek 11 wrz 2012, 12:14

ogolnie metod antykoncepcji jest juz tyle, ze kazdy cos tam dla siebie wybierze - kwestia tylko, zeby lekarz nie byl moherowa ciota i wspolpraca pacjenci (bo jednak antykoncepcja to najczaesciej sprawa dwojga) medyk ukladala sie harmonijnie.
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6774
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Rozmowy na różny temat.

Postautor: Sissi » sobota 22 wrz 2012, 23:50

Sama nie wiem ale dzisiaj przeszlam siebia na maksa wogole nigdy bym nie podejrzewala ze sie zdobede na cos takiego ale do rzeczy. Otoz jak wiecie mam remont domu juz 3 tydzien i wlasnie dziasiaj byla tak juz sprzatnie ,sprzatnie itd.po malarzach zasowalam jak bym 20 redbulli wypila .Ledwo praktycznie zylam ze zmecznia, okolo 20 jeszcze sobie pomylsalam ze pojde wyszorowac Wc dla gosci oraz kafelki i sobie pozniej naleje drinka i walne sie na kanape ogladajac na TVn Mam talent po calym dniu charowy .Niesety nie ma tak dobrze ,okolo za 5 min 20 dzwonek do drzwi ,mysle sobie " nie otwieram drzwi" ale nie leci moj Malzon i otwiera zanim zadazylam zaprotestowac ,i nagle slysze jakis tlum ludzi laduje sie do przedpokoju a ja tam wlasnie w tym kiblu klop pucuje patrze i oczom nie wierze Antykot z zona ,syneczkiem i jeszcze jakims malzenstwem znajomych ,ja w tych czerwonych rekawicach gumowych z berlem w lapie wlosy staly mi we wszytkie strony ,rowlekle stare dresy dziesiec numerow za duze po malzonie i czerwona na gebie od wysilku, patrze na to pachnace panstwo jak laduje mi´sie do stolowego pomijajc mnie powitaniem jakbym byla sprzatczka ,wlaza na moj dwie godziny wczesniej polozony nowiutki bielutki dywan butami z blotem bo leje caly czas .´Zatkalo mnie ,braklo mi doslownie oddechu ,patrze jak Malzon wszystkich rozsadza na kanapach wyciaga koniaka i kieliszki ,oni sie smieja ,zartuja z nim .... :evil: Ja stoje jak wryta i mysle sobie ze chyba jestem w jakims rality show ,albo co ? zatkalo mnie chamstwo tych piep...onych gosci na maksa ,i nie wiel e myslac pognalam do pokoju z tym nieszczesnym berlem dalej w lapie i tak jak opislam wczeniej wygladem a oni zamarli na moj widok a ja tylko nie wiem czemu wydusilam z siebie w nerwach " ten dywan k...a lezy dopiero 2 godziny a bydlo z krakowa wlazlo w ugonojonych butach ..i nawet nie raczy powiedziec gospodni dzien dobry" .... jak to powiedzialam z watroby sama mnie zatkalo ze cos takiego moglam powiedziec ale zebyscie ich ´widzieli jakie oczy mieli jak szybko opuszczali dom . Nie wiem moze to juz moje zalamnie nerwowe ale fakt czulam sie okropnie upokorzona swoim wygladem tym ze akurat kibel czyscilam ,tym ze nawet mnie nie przywitali ,tym ze wlezli w tych buciorach uchlapanych blotem na nowy dywan . Jednak tez jestem wsciekla ze mnie nie uprzedzili ze mnie odwiedza ze malzon tez mial w tym swoj udzial . Teraz ja wyszlam na wariatke ,chamke itp.i mam miec niby kaca moralnego bo okazalo sie ze to malzenstwo z krakowa to jakas znana bisnes whomen a on znany ginekolog .Wiec Malzona patrzy na mnie jak na idiotke ktora go skompromitowla a ja kompletnie mam to gdzies bo okazali sie dla mnie prostakami .
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Rozmowy na różny temat.

Postautor: ikxio » niedziela 23 wrz 2012, 00:18

bylo antykota pogonic
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6774
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Rozmowy na różny temat.

Postautor: Alexa » niedziela 23 wrz 2012, 11:06

Sissi nie ważne kim byli, mogli być nawet królowa angielską.Twój dom-twoja twierdza.
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10727
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: Rozmowy na różny temat.

Postautor: Fonsitos » niedziela 23 wrz 2012, 11:43

Sissi, no masakra jakaś, nawet Ci się nie dziwię wybuchu - bo ileż można? A bydło ot bydło - bo nawet jakbyś była tylko gosposią to i tak dzień dobry się należy. O szanowaniu pracy nie wspomnę. Z mężusiem też bym pogadała - bo mój miałby do słuchania jakby mi takie coś wywinął w trakcie sprzątanka. Antykotem i Państwem Towarzystwem bym się nie przejęła - ani to żadni bliscy ani mili - olać.
Fonsitos
Administrator
 
Posty: 2610
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 11:54
Lokalizacja: Wielkopolska Pyrka znów na zesłaniu.

Re: Rozmowy na różny temat.

Postautor: ikxio » niedziela 23 wrz 2012, 12:13

Sissi jak sie okazuje signum temporis - nawet bydlo moze byc klasy biznes z palstikowymi jednorazowymi widelczykami -i bycie ginem z ogloszenia typu - aaaa problemy rozwiazuje.
a co do kaca moralnego ? awantura to zawsze skok poziomu adrenaliny - wiec wez ta butelke, kielich sie napij, waporeta nowy dywan przejedz i chlopa zjebutaj z nieudane krakowskie maskotki
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6774
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Rozmowy na różny temat.

Postautor: olga » niedziela 23 wrz 2012, 12:58

No i bardzo dobrze zrobiłaś Sissi - dyplomy i pieniądze nie czynią ludzi lepszymi ani bardziej kulturalnymi więc nie przejmuj się, że wyrzuciłaś z domu buractwo z "wyższych sfer".
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
olga
Administrator
 
Posty: 5716
Rejestracja: wtorek 03 lip 2012, 23:48
Lokalizacja: Wybrzeże :)

Re: Rozmowy na różny temat.

Postautor: Sissi » niedziela 23 wrz 2012, 14:42

Dziewczyny jestescie kochane ,ja juz pomyslalam ze to ja chyba popelnilam straszne buractwo ale jak wiecie Antykot dreczy mnie juz drugi miesiac ,ile ja juz tu pisalam ....ech... Serce moje mowi dobrze zrobilas bo Cie urazili i zachowali po chamsku. Batrdzo czulam sie ponizona i zlekcewazona we wlasnym domu . Wyobrazcie sobie ze jak wychodzili to dalej w tych ubloconych butach glowy mieli do gory i jakby mnie nie widzieli ,Antykot probowal ratowac sytuacje ale jeszcze bardzie uslyszal to co z dwoch miesiec mi sie uzbieralo ,powiedzialam mu glosno przy Malzone co mysle o jego zachowaniu i rozpijaniu mi meza itd .itp byl czerwony jak burak a ja czulam sie coraz lepiej. Jednak nigdy tego upokorzenia w moim wlasnym domu nie zapomne ,mialam lzy w oczach ,bylam wsciekla ,mysli mi sie mieszaly co ma zrobic a potem sru z tym berlem kiblowym i w dodatku taki tekst wyszedl ze mnie sam z tymi przeklenstwami no i troche sie lamalam czy nie przesadzilam zachowujac sie wlasciwie jak oni . Jednak tyle zyczliwych komentarzy waszych upewnia nie ze dobrze zrobilam ,dzieki kochane odrazu chumor mam lepszy :-D
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

PoprzedniaNastępna

Wróć do O wszystkim po trochu

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 59 gości