Kciukotrzymacze

Rozmowy na każdy temat

Moderator: ikxio

Re: Kciukotrzymacze

Postautor: caryca » środa 11 gru 2013, 02:06

Tak, trzeba trzymać kciuki. I ja dziś o to proszę. Moja synowa ma dziś trzecią od października bardzo poważną operację. A jest to w jej 40-letnim życiu już 12 operacja z pełną narkozą. Boimy się czy przeżyje. Ona ma wadę genetyczną serca i każda kolejna narkoza to ogromne niebezpieczeństwo. Boże, jak ja się o nią boję!
caryca
Cztery Koty
 
Posty: 325
Rejestracja: sobota 01 cze 2013, 19:10
Lokalizacja: Poznań

Re: Kciukotrzymacze

Postautor: Sissi » środa 11 gru 2013, 10:44

Caryca ,slonko trzymaaaaam moooocno kciuki zeby OP poszla szybko i bezkomplikacji,bedzie dobrze nie martw sie :)
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Kciukotrzymacze

Postautor: caryca » środa 11 gru 2013, 19:13

Właśnie siedzę i czekam na wiadomość od syna. Miał być w szpitalu o 15:OO i zaraz mi zadzwonić a jeszcze tego nie zrobił. Chyba za chwilę sama do niego zadzwonię.
caryca
Cztery Koty
 
Posty: 325
Rejestracja: sobota 01 cze 2013, 19:10
Lokalizacja: Poznań

Re: Kciukotrzymacze

Postautor: Alexa » środa 11 gru 2013, 19:33

Caryca trzymamy kciuki.
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10716
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: Kciukotrzymacze

Postautor: arthrawn » środa 11 gru 2013, 20:10

oj Caryca z Bazylem i rodzinką trzymamy kciuki...strasznie z tymi operacjami, lekarzami, chorobami...
Obrazek
Pies myśli: „Człowiek daje mi jedzenie, mieszkam w jego domu, mogę spać w jego łóżku — jest moim bogiem!”. Kot myśli: „Człowiek daje mi jedzenie, mieszka w moim domu, może spać w moim łóżku — jestem jego bogiem!”
Awatar użytkownika
arthrawn
Szesc Kotow
 
Posty: 784
Rejestracja: czwartek 13 cze 2013, 13:11
Lokalizacja: Ahoghill, NI

Re: Kciukotrzymacze

Postautor: caryca » środa 11 gru 2013, 22:51

Dziękuję. Właśnie dowiedziałam się, że synową wybudzono z narkozy i z sercem nie ma większych problemów. A tego najbardziej się baliśmy. Co będzie dalej- dowiemy się jutro.
caryca
Cztery Koty
 
Posty: 325
Rejestracja: sobota 01 cze 2013, 19:10
Lokalizacja: Poznań

Re: Kciukotrzymacze

Postautor: Sissi » środa 11 gru 2013, 23:10

No Caryca ,to tylko sie cieszyc :-D ,dalej trzymam kciuki za synowa zeby szybko wracala do zdrowia :-D
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Kciukotrzymacze

Postautor: ikxio » piątek 20 gru 2013, 12:32

melduje pod cela kciukotrzymaczy ;) mama operacja udana i okazuje sie, ze na to drugie oko bedzie widziala lepiej niz przed bo soczewka byla zniszczona chemikaliami a nie tylko zacma (Olga uwazaj w laboratorium, bo mama byla analitykiem -chemikiem. inna sprawa, ze BHP tez bylo na innym poziomie- medyk stwierdzil, ze uszkodzenia oka (nie mylic z jaskra) byly spowodowane czynnikami we wczesnej mlodosci) jakby nie bylo - ide po swietach kupic mamie z dobre kilo wloczek - ona uwielbia dziergac sweterki
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Kciukotrzymacze

Postautor: Fonsitos » piątek 20 gru 2013, 13:42

W końcu u kogoś dobre wiadomości... :D (trochę mnie ostatnio rzeczywistość przytłaczała, gdzie nie rozmawiałam - same kłopoty i kłopociki...).
Fonsitos
Administrator
 
Posty: 2610
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 11:54
Lokalizacja: Wielkopolska Pyrka znów na zesłaniu.

Re: Kciukotrzymacze

Postautor: ikxio » piątek 20 gru 2013, 14:24

przed chwila rozmawialam z mama - jak kocie na oczka przejrzala - czyli ma byc dobrze
a to prawda Fonsi, ze jakos swiat ostatnio byl nie po kolei - niestety prawicowi politycy i MFW w natarciu
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Kciukotrzymacze

Postautor: caryca » piątek 20 gru 2013, 16:43

Dzięki kciukotrzymaczom synowa jest od wczoraj w domu. Oczywiście bardzo osłabiona i na tabletkach przeciwbólowych ale podobno już nie ma być żadnych przykrych niespodzianek.
caryca
Cztery Koty
 
Posty: 325
Rejestracja: sobota 01 cze 2013, 19:10
Lokalizacja: Poznań

Re: Kciukotrzymacze

Postautor: Sissi » piątek 20 gru 2013, 17:16

Ikxio ,ciesze sie ze OP Twojeje mamy sie udala i ze teraz bedzie dobrze widziec :-D
Caryca ,jak widzisz kciuki dzialaja :-D ,synowa slabiutka bo po OP ale powolutku dojdzie do siebie ,najgorsze ma juz z soba .
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Kciukotrzymacze

Postautor: ikxio » sobota 21 gru 2013, 08:13

Sissi ja to sie ciesze, ze zdecydowala sie na te operacje i ze udalo sie zorganizowac pomoc na tyle, ze czuje sie w swoim domu a jednoczesnie ma z kim przyslowiowa kawe wypic (moje pokolenie takie troche stracone bywa - kolega kulturoznawca na bezrobociu od 10 lat zmienil "zawod" i opiekuje sie wlasnie starszymi ludzmi, sierota obrzygana bo wszystko co ma wiecej niz przycisk ON/OFF to juz go przeraza, ale jest nieprawdopodobnym pedantem jesli chodzi o wykonanie powierzonego zadania )
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Kciukotrzymacze

Postautor: bungula » piątek 28 mar 2014, 12:39

Trzymajcie kciuk za dobre wyniki polciowego badania krwi. Dzisiaj byłyśmy u pobrania i krew pobierała nowa wetka, bo nasza jest na urlopie macierzyńskim. Ta nowa jeszcze nie wprawna, chyba uszkodziła naczynie krwionośne, bo Poli długo leciała krew i teraz widzę, że zrobił się spory krwiak :?
Obrazek
Awatar użytkownika
bungula
VIP
 
Posty: 3668
Rejestracja: poniedziałek 09 lip 2012, 08:04

Re: Kciukotrzymacze

Postautor: Sissi » piątek 28 mar 2014, 13:15

Ojej biedna Polcia ,bedziebterza mial uraz przy nastepnym popbieraniu krwi .Trzymam mocno kciuki z a dobre wyniki i wyglaskaj bidulke ode mnie :)
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Kciukotrzymacze

Postautor: olga » piątek 28 mar 2014, 16:25

Najważniejsze żeby wyniki były OK. Trzymam.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
olga
Administrator
 
Posty: 5709
Rejestracja: wtorek 03 lip 2012, 23:48
Lokalizacja: Wybrzeże :)

Re: Kciukotrzymacze

Postautor: Alexa » piątek 28 mar 2014, 20:44

Kciuki za prawidłowe wyniki Poli i żeby krwiak się szybko zagoił.
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10716
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: Kciukotrzymacze

Postautor: caryca » piątek 28 mar 2014, 23:36

Trzymam kciuki za kiciunię i jak wyniki będą dobre, czego jej życzę z całego serca, to ta odrobina cierpienia pójdzie szybko w zapomnienie.
caryca
Cztery Koty
 
Posty: 325
Rejestracja: sobota 01 cze 2013, 19:10
Lokalizacja: Poznań

Re: Kciukotrzymacze

Postautor: Alexa » środa 21 maja 2014, 18:15

Spakowałam się, jutro wyjeżdżam na zieloną szkołę. Będę mieć pod opieką klasę trzecią-19 dzieci, czyli muszę być na "chodzie" nawet 24 godz na dobę jak zajdzie taka potrzeba. Trzymajcie za mnie kciuki i za dzieciaki aby za dużo nie rozrabiały. Biorę lapka bo podobno jest net bezprzewodowy, tylko nie wiem jak postępować -co kliknąć na lapku aby wejść na net(jak mi dadzą hasło do netu bezprzewodowego)
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10716
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: Kciukotrzymacze

Postautor: ikxio » środa 21 maja 2014, 18:18

sam lapek podpowie jak wylapie sygnal wifi
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

PoprzedniaNastępna

Wróć do O wszystkim po trochu

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

cron