Kciukotrzymacze

Rozmowy na każdy temat

Moderator: ikxio

Re: Kciukotrzymacze

Postautor: Sissi » środa 21 lis 2012, 20:04

Trzymam moooocnoooo :)
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Kciukotrzymacze

Postautor: Sissi » piątek 23 lis 2012, 20:35

Kochani dachowianie trzymajcie dalej kciuki ,jeszcze pare dni potrzebuje niestety , na razie dzialaj bo sprawa jest sprawdzana i i wszelkie czynnosci urzedowe wstrzymane wiec juz jest powiedzmy dobrze :)
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Kciukotrzymacze

Postautor: Alexa » piątek 23 lis 2012, 21:09

To dalej trzymam kciuki.
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10717
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: Kciukotrzymacze

Postautor: ikxio » niedziela 25 lis 2012, 23:07

i za mame moja tez - chuchro zlapala ode mnie grype, ale to byla jaks chyba europejska odmiana zlapane przeze mnie w podrozy bo jak na razie domowe srodki czyli napar z malin i mleko z miodem i maslem pomagaja.
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6772
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Kciukotrzymacze

Postautor: Sissi » poniedziałek 26 lis 2012, 00:58

Ikxio zycze Twojej Mamie duzo zdrowia i trzymam kciuki zeby szybko grypsko poszlo precz .
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Kciukotrzymacze

Postautor: ikxio » poniedziałek 26 lis 2012, 08:30

jak na razie obywa sie przy pomocy domowych srodkow, bo leki na przeziebienia i antybiotyki sa na indeksie ze wzgledu ma wrzod, ale pomimo oslabienia przechodzi to znacznie lepiej niz ja - pewnie jakis lokalny szczep dla niej lagodniejszy (odpukac w niemalowane, zeby sie nie pogorszylo)
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6772
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Kciukotrzymacze

Postautor: Wanda » wtorek 27 lis 2012, 22:30

Ja dołączona do kciukotrzymaczy. Mocno zaciskam paluchy Sissi za Ciebie i za mamę Ikxsia i za może nowego domownika Werci. ;)
"Zdobyć przyjaźń kota nie jest rzeczą łatwą. Nie lokuje on swych uczuć nierozważnie: może zostać Waszym przyjacielem, jeśli jesteście tego godni, ale nigdy waszym niewolnikiem."
Wanda
Trzy Koty
 
Posty: 133
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:46
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kciukotrzymacze

Postautor: Alexa » wtorek 27 lis 2012, 22:33

Kciuki za Wszystkich potrzebujących trzymania kciuków:Sissi, Wercię, Ikxio.
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10717
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: Kciukotrzymacze

Postautor: Sissi » środa 28 lis 2012, 00:04

Oj przydadza sie ,przydadza bo sprawa jeszcze u mnie w toku ale juz widac troche sloneczka jak juz wyszystko sie wyjasni to napisze o wyszystkim dlatego jeszcze nie dziekuje zeby nie zapeszyc ,fakt ze nerwow i zdrowia to mnie to wyjasnianie nie zle kosztuje .
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Kciukotrzymacze

Postautor: ikxio » środa 28 lis 2012, 07:10

z mama tez jakby lepiej, choc rola bylej umierajacej jej sie bardzo podoba, a ze ze mnie kiepski sluchacz to bez przerwy wisi na telefonie i plotkuje ze swoimi psiapsiolkami jak to bylo zle i standardowo urzadza paniki w pueblu o byle co. juz mam dosc marudzenia typu, ze grype to sie lapie wychodzac z domu bez szalika (kurtka ze stojka na ekspres) wyniesc smieci.
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6772
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: [Film] Co ostatnio widziałem/widziałam

Postautor: Sissi » czwartek 06 gru 2012, 00:00

Chcialam wszytkim kochani podziekowac za trzymanie kciukow za moje problemy urzedowe , Wasze kciuki maja jednak cudowna moc i naprawde dzialaja i robia hokus -pokus .
Winnam jestem wyjasnienie ktore obiecalam wiec bylo to tak :
Prze dwoma tygodniami odebralam rano poczte i pierwsze rzucil mi sie list gruby z Finanzamtu (urzedu skarbowego) otworzylam go i kawa ktora mialam w rece wypadla mi z rak az mi zrobilo sie slabo i to powaznie . Otoz urzad sakrobowy zazadal ode mnie i meza zwrotu podatku za 2009 rok w kwocie 42 tys. euro w ciagu 7 dni grozac zamknieciem wszystkich kont itp. Podatki placilam cale zycie sumiennie bo jestem ksiegowa a tu taki numer :o . Jak pisalam sprawa odrazu poszla do wyjasnienia ,mialam kupe kontroli skarbowych itp. (nikomu nie zycze tego) myslalam ze bede sie leczyc w psychiatryku nie dlugo . Kontrola wykazala idealnie sie i musialam zaplacic niby 1500€ ale dostalam jeszcze zwrot 13 tys . podobno mam dostac jeszcze 7 tys. wiec kochani juuuuupi :-D juz takich czarow bym sie nie spodziewala ,juz pierwsze pisma przyszly darowujace mi to wszystko jeszcze ma przyjsc glowne ze skarbowki i bedzie Fiesta . Ja nie moge nadal uwierzyc ze moglo dojsc do takiej pomylki ale okazalo sie ze sa nowi do skarbowki przyjeci i nie maja kompletnie pojecia co robia a jestem jedna z nich ktorzy skrzywdzili .Po zakonczeniu ewidentnym moja kancelaria prawna zrobi z nimi porzadek bo o malo nie dostalam wylewu czy tez zawalu przez ich bledne wyliczenia i odchorowalam to solidnie. Jednak kochani Dachowianie macie moc i dziekuje wam z calego serca za wasze czary ,zawsze mozna na was liczyc :-D
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: [Film] Co ostatnio widziałem/widziałam

Postautor: Fonsitos » czwartek 06 gru 2012, 00:10

To wiesz... Te nasze koty mają moc :D Cieszę się niezmiernie z finału, aż oczy wielkie zrobiłam jak zobaczyłam te 42k euro... Ale czy dobrze zrozumiałam że jeszcze dostaniesz zwrot 20 tyś?
Fonsitos
Administrator
 
Posty: 2610
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 11:54
Lokalizacja: Wielkopolska Pyrka znów na zesłaniu.

Re: [Film] Co ostatnio widziałem/widziałam

Postautor: Sissi » czwartek 06 gru 2012, 00:26

Fonsi 13 tys.juz dostalam i zaiwestowalismy w nasz dom w polszy :-D kasa byla ja k z nieba bo tych pertubacjach ale Fonsi wlosow siwych dotalam ze szok po tej "pomylce " oglem plecialam zdrowotnie. Jestem (mysle b.dobra ksiegowa) ksiegowa tyle lat a takie cos mnie nie spotkalo ale jak woadomo wszystk jeszcze przede mna :mrgreen: (oby nie to samo).
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: [Film] Co ostatnio widziałem/widziałam

Postautor: Aga » czwartek 06 gru 2012, 00:30

Już Ci pewnie chyba żadnej kontroli nie zrobią, bo będą się bali, że znowu będą musieli Ci zwracać :lol:
Aga
VIP
 
Posty: 808
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 17:43

Re: [Film] Co ostatnio widziałem/widziałam

Postautor: sierpówka » czwartek 06 gru 2012, 00:34

Sissi, ja też ten film widziałem :lol:
sierpówka
VIP
 
Posty: 1167
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 10:55

Re: [Film] Co ostatnio widziałem/widziałam

Postautor: Fonsitos » czwartek 06 gru 2012, 00:36

EEE sierpówka masz rację, przenoszę.

O już lepiej :)
Fonsitos
Administrator
 
Posty: 2610
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 11:54
Lokalizacja: Wielkopolska Pyrka znów na zesłaniu.

Re: Kciukotrzymacze

Postautor: Sissi » czwartek 06 gru 2012, 00:51

Aga sama sie smieje zem taka mocna i deutsche fiskus mnie nie pokonal ,jak wiecie wszyscy kociumbowie jestem nadal Polka i Volksliste nie podpisalam ,to sie te wredasy czepiaja ze Polka ma dochody i interes dobrze idzie . Niemcy nienawidza nas Polakow ciezko tu zyc tyle wspanialej poloni topi sie w alkoholu i beznadzieji ,az serce boli ...
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Kciukotrzymacze

Postautor: bungula » czwartek 06 gru 2012, 09:44

Sissi, bardzo się cieszę, że wszystko się wyjaśniło i na dobre odwróciło. Wyobrażam sobie jaki horror przeżywałaś, pewnie film można by nakręcić Obrazek .
Obrazek
Awatar użytkownika
bungula
VIP
 
Posty: 3668
Rejestracja: poniedziałek 09 lip 2012, 08:04

Re: Kciukotrzymacze

Postautor: olga » czwartek 06 gru 2012, 10:17

Super. Wyobrażam sobie te nerwy, które miałaś, ale za to jaka nagroda :)
jejku, zeby mi też ktoś chciał zwrócic 20K euro...
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
olga
Administrator
 
Posty: 5709
Rejestracja: wtorek 03 lip 2012, 23:48
Lokalizacja: Wybrzeże :)

Re: Kciukotrzymacze

Postautor: Fonsitos » czwartek 06 gru 2012, 15:15

Ja też chętnie bym przyjęła taki zwrot :)
Fonsitos
Administrator
 
Posty: 2610
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 11:54
Lokalizacja: Wielkopolska Pyrka znów na zesłaniu.

PoprzedniaNastępna

Wróć do O wszystkim po trochu

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

cron