[Film] Fajny film wczoraj widziałem/widziałam

Rozmowy na każdy temat

Moderator: ikxio

Re: [Film] Fajny film wczoraj widziałem/widziałam

Postautor: sierpówka » środa 13 lis 2013, 18:42

...Wiem, wiem, nawet pisałaś wyżej o tym filmie, jeśli dobrze pamiętam. Ja tylko wrzuciłem link dla Tych co nie widzieli a by chcieli ;)
Nawiasem mówiąc Gajos i Kaczor pięknie zagrali, pierwsza liga.
sierpówka
VIP
 
Posty: 1167
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 10:55

Re: [Film] Fajny film wczoraj widziałem/widziałam

Postautor: Sissi » środa 13 lis 2013, 23:20

ok .moze malo ambitny ale obejrzalam Kac Vegas ,dawno nie smialam sie tak az do lez ,jak juz tego tygrysa ukradli to az zazdroscilam im tej imprezy :mrgreen:
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: [Film] Fajny film wczoraj widziałem/widziałam

Postautor: ikxio » piątek 15 lis 2013, 14:47

no moze powinno byc w dowcipach, ale taka filmowa tematyka:
Co były było gdyby Titanica wyreżyserował:

Woody Allen
Jack pokłócił się z Rose i przeżywa kryzys osobowości. Chce popełnić samobójstwo. Nie ma jednak odwagi, więc zwraca się do kapitana (którego zna z ogólniaka) z prośbą o zatopienie statku, na co ten przystaje. W roli Jacka - Woody Allen. W roli Rose - Mia Farrow.

Pedro Almodovar
Jack i Rose to para gejów. Jack na wieść o chorobie wątroby ukochanego,postanawia zatopić statek, by wśród potencjalnych ofiar pozyskać jak najwięcej narządów do przeszczepu. W rolach głównych - jakieś geje.

Robert Altman
Na początku filmu poznajemy każdego z pasażerów z osobna. Katastrofy nie ma na ekranie, bo wszystkie pieniądze z budżetu poszły na gaże dla obsady.

Michelangelo Antonioni
W roli Jacka - Marcello Mastroiani. W roli Rose - Monica Vitti. Następuje zderzenie z górą lodową. Jack i Rose spacerują w ciszy po pokładzie. Po dziesięciu minutach Rose mówi "O, chyba w coś uderzyliśmy". Spacerują dalej w kształcie liter greckich "Alfa" i "Omega" jak kamera w "Zawód reporter". Po dziesięciu minutach Jack mówi "Doprawdy?" Odjazd kamery. Koniec.

Charles Chaplin
Na pokład przypadkowo dostaje się Jack, śmieszny włóczęga (w tej roli Charles Chaplin). Poznaje tam niewidomą Rose (Paulette Goddard), która płynie do Ameryki w odwiedziny do umierającej babci. Na wieść o zderzeniu z górą lodową, Jack w komiczny sposób zasłania własnym ciałem dziurę w burcie, tylko po to, by Rose mogła pożegnać się z babcią. W nagrodę dostaje buzi w policzek.

Joel Coen
Na statku przebywa małżeństwo - Jack i Rose. Jack dowiaduje się, że Rose zdradza go z kapitanem. Postanawia się zemścić i wynajmuje płatnego zatapiacza statków, by zatopił statek. W roli Jacka - Steve Buscemi. W roli Rose - Frances McDarmond. W pozostałych rolach - John Goodman, George Clooney i John Turturro.

Brian De Palma
Statkiem podróżują uchodźcy z Ameryki Łacińskiej, którzy już na dobre zadomowili się w USA (broń, narkotyki i te sprawy). Dochodzi pomiędzy nimi do konfliktu, który kończy się wielką strzelaniną. Strzały przebijają podłogę. Statek tonie w rytm arii z opery Carmen. Zbliżenie na twarz Ala Pacino. Płacze. Kurtyna.

Federico Fellini
Na wieść o zderzeniu, wszyscy pasażerowie postanawiają urządzić ostatnią w swoim życiu orgię.

Milosz Forman
Jack i Rose to twórcy sztuki nowoczesnej. Są wybitnymi jednostkami, które jednak w odizolowaniu od lądu tracą zmysły i podżegają pasażerów do buntu przeciw niedobremu jedzeniu. Bunt kończy się - a jakże! - zatopieniem statku. W roli Jacka - Vincent Schiavelli. W roli Rose - Courtney Love.

Terry Gilliam
Jack i Rose to para narkomanów. Palą, wciągają i wstrzykują wszystko co się da. Tym, że statek tonie w ogóle się nie przejmują, bo są pewni, że to narkotyczne wizje. W roli Jacka - Jeff Bridges. W roli Rose - Jeff Bridges.

Michael Haneke
Na statek dostają się dwaj psychopaci (Jack i Rose), którzy postanawiają zatopić statek. Szczęśliwie jednak Titanic omija górę lodową. Sfrustrowany Jack chwyta pilota i przewija taśmę do tyłu. Potem wraz z Rose wyciągają kilkudziesięciometrowe wiosła i kierują liniowiec na górę lodową. Udało się, statek tonie. Film otrzymuje Złotą Palmę, Złotego Lwa, Złotego Niedźwiedzia i Złotego Gibbona. W prasie pojawiają się wielce entuzjastyczne recenzje,zaś w kinach na całym świecie - czterdziestu trzech widzów.

George Roy Hill
Jack i Rose to para złodziei i oszustów. Po udanym skoku na bank oraz przekręcie z totalizatorem, tym razem próbują zatopić Titanica - statek znienawidzonego przez nich bogacza. W roli Jacka - Robert Redford. W roli Rose - Paul Newman.

Alfred Hitchcock
Pierwsza scena - statek tonie. A później to dopiero się zaczyna!

Jim Jarmusch
Jack i Rose rozmawiają o wczorajszej imprezie, potem o filmach Kurosawy, potem o kanapkach z białym serem, potem o kuropatwach. O kluczach francuskich i Gregu, który założył fabrykę ołówków. Potem idą spać. Następnego dnia budzą się i schodzą z pokładu Titanica, który bezpiecznie dotarł do Nowego Jorku. W rolach głównych - Tom Waits i
Roberto Benigni.

Krzysztof Kieślowski
Statkiem podróżuje doświadczone małżeństwo - Jack i Rose. Kiedy Jack dowiaduje się, że statek zatonie, zaczyna zastanawiać się czy powiedzieć Rose o tym, że zdradził ją 17 lat temu. W roli Jacka - Jerzy Stuhr. W roli Rose - Grażyna Szapołowska.

Marek Koterski
Głównym bohaterem jest kapitan Titanica, którego tak wku*wiają te poj*by pasażery, że postanawia ku*wa mać zaj*bać to pier*olone pływające gówno i ch*j! W roli głównej - Marek Kondrat.

Stanley Kubrick
Reżyser dla większej wiarygodności postanawia zbudować naturalnej wielkości Titanica, a następnie zatopić go na Atlantyku. Jako że nie jest zadowolony z nakręconego ujęcia, nakazuje dubla z nowo wybudowanym modelem. I tak 41 razy. W efekcie realizacja filmu pochłania 800 miliardów dolarów, a na planie ginie 60 tysięcy statystów. Rok później
film otrzymuje Złotą Malinę.

David Lean
Film wygląda tak jak wersja Camerona, z tą różnicą, że jest trzy razy
dłuższy.

Sergio Leone
Titanic zostaje zatopiony w piasku prerii. W rytm gwizdania Ennio Morricone.

Michael Moore
Dokumentalna wersja filmu. W roli głównej Michael Moore. Na końcu dowiadujemy się, że winny tragedii statku był jego konstruktor i kapitan - niejaki George W. Bush, zaś w wyniku katastrofy zginęły dwa miliony biednych dzieci z Sudanu.

Sam Peckinpah
Następuje zderzenie z górą lodową. Pasażerowie zaczynają szukać winnych. Dochodzi do kłótni, która przeradza się w krwawą łaźnię. Wszyscy giną jeszcze przed zatonięciem statku.

Roman Polański
Reżyser z zapałem przystępuje do realizacji filmu. Dysponuje budżetem rzędu 300 milionów dolarów. W połowie zdjęć mówi: "Ku*wa, rzucam to w cholerę. Nie dla mnie takie filmy."

Martin Scorsese
Jack i Rose to kumple z przedmieścia. Pewnego dnia dochodzi pomiędzy nimi do kłótni o kobietę. Każdy z nich gromadzi wokół siebie wiernych zauszników spośród pasażerów. Oba gangi wykańczają się w wymyślny sposób. Kapitan (stronnik Jacka) postanawia zatopić statek, by uśmiercić wszystkich ludzi Rose. Nie przewidział jednak, że zginą w ten sposób i jego kompani. Słowo "fuck" pada w filmie 311 razy. Film nominowano do Oscara w dwunastu kategoriach, jednak nie dostał żadnej statuetki. W roli Jacka - Robert De Niro. W roli Rose - Joe Pesci.

Ridley Scott
Napisy początkowe zaczynają się mniej więcej tak - Russell Crowe jako Titanic...

Oliver Stone
Jack, ranny na wojnie w Wietnamie, postanawia zatopić statek w proteście przeciw polityce prezydenta Nixona.

Quentin Tarantino
Kultowy film podzielony na dwie części. Ścieżka dźwiękowa złożona z zapomnianych hitów rock'n'rolla lat 50. i disco lat 70. Liczne nawiązania do amerykańskiej popkultury. Błyskotliwe dialogi i stado pań biegających na bosaka. A Titanic? Jaki Titanic?

Andrzej Wajda
Jack to powstaniec z Warszawy, Rose to telegrafistka. Przez pierwszą część filmu usilnie starają się ostrzec angielską załogę, że grozi im zderzenie z olbrzymią, czerwoną górą lodową. W roli Jacka - Daniel Olbrychski. W roli Rose - młoda aktorka, debiutująca na dużym ekranie.

Petr Zelenka
Jack i Rose to młode małżeństwo, które w rejs wybrało się na okoliczność podróży poślubnej. Postanawiają zatopić Titanica, ponieważ Jackowi staje tylko wtedy, gdy znajduje się na wielkim statku, który tonie pośrodku Atlantyku.
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: [Film] Fajny film wczoraj widziałem/widziałam

Postautor: bungula » piątek 15 lis 2013, 15:24

A David Lynch lub Marek Piwowski? :)
Obrazek
Awatar użytkownika
bungula
VIP
 
Posty: 3665
Rejestracja: poniedziałek 09 lip 2012, 08:04

Re: [Film] Fajny film wczoraj widziałem/widziałam

Postautor: ikxio » piątek 15 lis 2013, 15:47

dla mnie brakuje Spielberga, Lucasa, Camerona, Bergmana i duzo by wymieniac - w kazdym razie mozna sobie pozartowac.
Piwowski? czy Titanic zmiesci sie na Zalewie Wloclawskim?
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: [Film] Fajny film wczoraj widziałem/widziałam

Postautor: sierpówka » poniedziałek 18 lis 2013, 17:48

Weekend | Polska 2010 | komedia sensacyjna
Trochę taki inny...
Jest w całości na youtube.
sierpówka
VIP
 
Posty: 1167
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 10:55

Re: [Film] Fajny film wczoraj widziałem/widziałam

Postautor: Aga » poniedziałek 18 lis 2013, 23:47

Czarny Czwartek. Janek Wiśniewski padł, Polska 2011, dramat
Aga
VIP
 
Posty: 808
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 17:43

Re: [Film] Fajny film wczoraj widziałem/widziałam

Postautor: sierpówka » wtorek 19 lis 2013, 07:53

sierpówka
VIP
 
Posty: 1167
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 10:55

Re: [Film] Fajny film wczoraj widziałem/widziałam

Postautor: Aga » wtorek 19 lis 2013, 23:02

Kazik jest niesamowity.
Aga
VIP
 
Posty: 808
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 17:43

Re: [Film] Fajny film wczoraj widziałem/widziałam

Postautor: Ash » środa 20 lis 2013, 14:54

Bardzo mnie ekscytuje film na podstawie Kamieni na szaniec! Oa,ojaoja!!!
Awatar użytkownika
Ash
Dwa Koty
 
Posty: 64
Rejestracja: piątek 13 lip 2012, 14:47

Re: [Film] Fajny film wczoraj widziałem/widziałam

Postautor: sierpówka » środa 20 lis 2013, 17:33

Ash pisze:Bardzo mnie ekscytuje film na podstawie Kamieni na szaniec! Oa,ojaoja!!!

A jest taki?
sierpówka
VIP
 
Posty: 1167
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 10:55

Re: [Film] Fajny film wczoraj widziałem/widziałam

Postautor: Ash » środa 20 lis 2013, 19:05

No jeszcze chwile trzeba poczekac ale juz preznie kreca ;D

http://ksiazki.onet.pl/wiadomosci/rozpo ... niec/m8ndw
Awatar użytkownika
Ash
Dwa Koty
 
Posty: 64
Rejestracja: piątek 13 lip 2012, 14:47

Re: [Film] Fajny film wczoraj widziałem/widziałam

Postautor: Fonsitos » środa 20 lis 2013, 22:14

Obsadę i ekipę mają niezłą, ale ja chyba się boję...
Fonsitos
Administrator
 
Posty: 2610
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 11:54
Lokalizacja: Wielkopolska Pyrka znów na zesłaniu.

Re: [Film] Fajny film wczoraj widziałem/widziałam

Postautor: sierpówka » piątek 22 lis 2013, 17:18

Los chłopacos | Polska 2003 | komedia
Kino offowe. Tu zagrała Magdalena Ogórek, kandydat na prezydenta RP w 2015 :).
Ostatnio zmieniony czwartek 05 lut 2015, 16:09 przez sierpówka, łącznie zmieniany 1 raz
sierpówka
VIP
 
Posty: 1167
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 10:55

Re: [Film] Fajny film wczoraj widziałem/widziałam

Postautor: sierpówka » niedziela 24 lis 2013, 22:55

Aga, ten "Czarny czwartek" to straszny film, ale se humor wczoraj zepsułem :(
sierpówka
VIP
 
Posty: 1167
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 10:55

Re: [Film] Fajny film wczoraj widziałem/widziałam

Postautor: Aga » poniedziałek 25 lis 2013, 08:25

Nie jest to komedia. Film bardzo poruszający, aż się wierzyć nie cce że tak było.
Aga
VIP
 
Posty: 808
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 17:43

Re: [Film] Fajny film wczoraj widziałem/widziałam

Postautor: sierpówka » sobota 30 lis 2013, 19:12

80 milionów | 2011 Polska | Sensacyjny, polityczny
sierpówka
VIP
 
Posty: 1167
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 10:55

Re: [Film] Fajny film wczoraj widziałem/widziałam

Postautor: sierpówka » sobota 19 kwie 2014, 22:27

"Pod Mocnym Aniołem " (2014) jest na wrzucie.pl . Ktoś kręcił kamerą w kinie :lol: Jeszcze nie oglądałem, nie wiem jaka jakość. Kod z linkiem filmu zdekodować w B64
Kod: Zaznacz cały
aHR0cDovL2RqLmFuZ2Vscy53cnp1dGEucGwvZmlsbS8zdzRaUlN0anJ5SS9wb2RfbW9jbnltX2FuaW9sZW1fMjAxNF9wbA==
sierpówka
VIP
 
Posty: 1167
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 10:55

Re: [Film] Fajny film wczoraj widziałem/widziałam

Postautor: Sissi » sobota 19 kwie 2014, 23:52

Sierpowka dzieki za linka :mrgreen:
ps.hm....kurde nie idzíe hm... :roll: cos robie zle ? wklejam koda i nic :?:
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: [Film] Fajny film wczoraj widziałem/widziałam

Postautor: sierpówka » niedziela 20 kwie 2014, 23:18

... musisz skopiować kod. Na stronce B64 zaznacz dekoduj i kliknij guzik wynik. Na dole pokaże się czytelny , bezpośredni adres stronki - skopiuj i wklej w pasek adresu przeglądarki :roll: :idea:
sierpówka
VIP
 
Posty: 1167
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 10:55

PoprzedniaNastępna

Wróć do O wszystkim po trochu

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości

cron