OLIMPIADA

Rozmowy na każdy temat

Moderator: ikxio

OLIMPIADA

Postautor: ikxio » sobota 28 lip 2012, 09:30

kurcze -wczoraj wieczor . kotu ulozylam kocyk do pazurkowania, poduszki i jaski przetrzepalam, schlodzilam tonik i co? impreza zdaje sie byla tak zajmujaca, ze dobrze, ze nowy TV wylacza sie sam po ustalonym czsie (ja mam ustawione 2 godziny) od ostatniego zappingu ,bo ja sie obudzilam wyspana o czwartej nad ranem czym ucieszylam warujaca na poduszce Mrunie - obejrzalam powtorke i wiecie co ? jesli widzialam cos bardziej nudnego to angielski pomysl na patchwork , otrwarcie zimowych igrzysk w Calgary przebili iloscia ochotnikow.
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: OLIMPIADA

Postautor: Ash » sobota 28 lip 2012, 13:28

Brawo Sylwia Bogacka! :P
Awatar użytkownika
Ash
Dwa Koty
 
Posty: 64
Rejestracja: piątek 13 lip 2012, 14:47

Re: OLIMPIADA

Postautor: sierpówka » sobota 28 lip 2012, 13:54

Ash pisze:Brawo Sylwia Bogacka!
A kto to jest? :shock: [Dopisane o 16:57] AAaaaaa, strzelanie!
Ikxio, ja na ceremonie otwarcia, raczej, nigdy nie patrzę.. nudzi mnie to. Ciekawe czy będą jakieś zamachy? Angole mają na pieńku z wieloma narodami :?: Muszą być bardzo spięci , chyba :-D
Ostatnio zmieniony sobota 28 lip 2012, 16:57 przez sierpówka, łącznie zmieniany 1 raz
sierpówka
VIP
 
Posty: 1167
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 10:55

Re: OLIMPIADA

Postautor: ikxio » sobota 28 lip 2012, 14:42

pokazywali dzis wojskowe zabezpieczenie IO - no chyba sprzet z antypodow tez sciagneli - a w ogole co za rok? jak nie 22 idiotow gania za jedna pilka to hiszpanska krolowka skacze jak malpa na drucie?
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: OLIMPIADA

Postautor: ikxio » środa 05 wrz 2012, 07:50

tej paraolimpiady to zupelnie nie trawie - o ile jestem w stanie zrozumiec osoby pozbawione pewnych zdolnosci ruchowych - choc raczej wzielabym sie za szachy lub brydza to wyczynow genetycznych (ze tacy sa w XXI wieku? - wiem, podpadam) to juz tylko rodzicie poldioci powinni sie tym podniecac a nie zajmowac trzy kanaly tv - ostatecznie latynoski serial ma wiecej sensu
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: OLIMPIADA

Postautor: sierpówka » środa 05 wrz 2012, 13:48

...podobne zdanie ma Janusz Korwin-Mikke. Atakuje paraolimpijczyków. "Powinniśmy oglądać zdrowych, pięknych, a nie zboczeńców i inwalidów" (źródło natemat.pl).

Lubię popatrzeć jak ludzie łamią bariery. Jako ciekawostka. Transmisji nie oglądam.
sierpówka
VIP
 
Posty: 1167
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 10:55

Re: OLIMPIADA

Postautor: ikxio » środa 05 wrz 2012, 14:04

Korwin-Mikke to JKM - babunia zawsze mawiala, ze przed obiadem pan ma sie nie upijac i muszki nie zakladac. ale mnie denerwuje wrzucanie do jednego worka ludzi niepelnosprawnych fizycznie (czesto przez przypadek) i niepelnosprawnych umyslowo, bo robi sie krzywde tym pierwszym.
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51


Wróć do O wszystkim po trochu

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości

cron