polityka to jak kazdy widzi

Rozmowy na każdy temat

Moderator: ikxio

polityka to jak kazdy widzi

Postautor: ikxio » poniedziałek 17 wrz 2012, 16:05

ja to sie tylko zastanawiam, czy naszej pani prezydentowej nie stac na buty i torebke inne niz z odpustu i porzadnego krawca? bo to ubranko wieje groza.
Obrazek
Obrazek
jesli nie macie adblock w przypadku pokazania sie reklamy nalezy kliknac w kwadracik w prawym rogu.
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: polityka to jak kazdy widzi

Postautor: Fonsitos » poniedziałek 17 wrz 2012, 16:15

Kurcze, Jolka na początku też nie ubierała się szałowo, ale ta już trochę "na świeczniku" jest - nie ma doradców?
Fonsitos
Administrator
 
Posty: 2610
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 11:54
Lokalizacja: Wielkopolska Pyrka znów na zesłaniu.

Re: polityka to jak kazdy widzi

Postautor: ikxio » poniedziałek 17 wrz 2012, 16:35

Fonsitos ona lepiej wygladala na poczatku niz teraz, choc zawsze miala sklonnosci do przyciasnych, zle skrojonych zakiecikow i "obrozek" z perelek lub koralikow podkreslajacych podbrodek, a raczej jego brak. ja wiem, ze na osobe obfitych ksztaltow trzeba dobrego krawca, ale dlaczego np. na Merkelowej tez posiadajacej spore "wypuklosci" nic sie nie ciagnie i nie wyglada jakby noc przespala w tym samym? na temat urody wypowiadac sie nie bede - bo to sliska sprawa :mrgreen: w obu przypadkach
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: polityka to jak kazdy widzi

Postautor: Fonsitos » poniedziałek 17 wrz 2012, 17:08

Nie no uroda - no cóż bywa lub nie. Ale każda figura da się ubrać przyzwoicie.
Fonsitos
Administrator
 
Posty: 2610
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 11:54
Lokalizacja: Wielkopolska Pyrka znów na zesłaniu.

Re: polityka to jak kazdy widzi

Postautor: Sissi » wtorek 18 wrz 2012, 10:12

Niestety ten turkusowy zakiecik ze spudniczka to wyglada jakby go kupila 20 kg temu (lub lat) ,mozna ubrac sie ladnie i tanio tylko trzeba miec troche gustu ,tutaj ma kobita kase i napewno jakiegos styliste ktoremu powinna nakopac za to jak ja ubiera .
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: polityka to jak kazdy widzi

Postautor: ikxio » niedziela 23 wrz 2012, 09:47

ja przesadna jak golab - wiem z polityki robie rozowego pomponika - ale uwazam, ze bialy na slubie jest zastrzezony dla panny mlodej nie mamuski http://www.pomponik.pl/slideshow/galeri ... t,5#834652
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: polityka to jak kazdy widzi

Postautor: Alexa » niedziela 23 wrz 2012, 11:14

Masz rację Ikxio, tak powinno być, jak i aby suknie gości nie przyćmiły sukni panny młodej.
Nawet prowadzenie programu Feshion coś tam widać nic nie nauczyło tej pani.
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10703
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: polityka to jak kazdy widzi

Postautor: ikxio » poniedziałek 24 wrz 2012, 20:20

zeby nie bylo ze sie kobiet czepiam
Obrazek gajowy tez nie najlepiej z krawcem
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: polityka to jak kazdy widzi

Postautor: Fonsitos » poniedziałek 24 wrz 2012, 20:26

Dlaczego? Nie jest źle...
Fonsitos
Administrator
 
Posty: 2610
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 11:54
Lokalizacja: Wielkopolska Pyrka znów na zesłaniu.

Re: polityka to jak kazdy widzi

Postautor: ikxio » poniedziałek 24 wrz 2012, 20:33

wiem bywalo gorzej - ale jak man sie czepiac to krawat niedobrany do kolnierzyka i rekawki sie marszcza - a w ogole? zebys mnie zobaczyla po wizycie u fryzjera - kupuje flache i ZMIENIAM
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: polityka to jak kazdy widzi

Postautor: Dexter » wtorek 25 wrz 2012, 07:46

Nie każdy zakłada marynarki Slim. Tu jest ok. Stonowane barwy, krój ubrania dobrany do postury (Pewnie B).
Tu butów nie widać, ale z tego co widzę to zawsze czyste, lśniące. Był taki jeden co w starych trepach łaził podwiązanych sztukowanymi sznurówkami. Bo je "lubił" To był obciach dopiero.
Awatar użytkownika
Dexter
Trzy Koty
 
Posty: 102
Rejestracja: wtorek 10 lip 2012, 21:29
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: polityka to jak kazdy widzi

Postautor: bungula » wtorek 25 wrz 2012, 09:27

Gdyby prezydent mógł tylko wyglądać to by było dobrze. Jednak od prezydenta wymaga się dużo więcej i w związku z tym wolę już prezydenta w sztukowanych sznurówkach niż takiego, który opowiada, że na cmentarzu w Bykowni "leży ojciec mego wuja" i wiele, wiele innych tego typu kwiatków.
Obrazek
Awatar użytkownika
bungula
VIP
 
Posty: 3665
Rejestracja: poniedziałek 09 lip 2012, 08:04

Re: polityka to jak kazdy widzi

Postautor: Fonsitos » wtorek 25 wrz 2012, 10:28

bungula, tak na serio, to my z tymi prezydentami stale coś mamy - jak się nie napije przy ludziach to sznurówki i spieprzaj dziadu, jak nie żyrandol to w bulu i nadzieji... W ogóle to polityków mamy beznadziejnych.
Fonsitos
Administrator
 
Posty: 2610
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 11:54
Lokalizacja: Wielkopolska Pyrka znów na zesłaniu.

Re: polityka to jak kazdy widzi

Postautor: bungula » wtorek 25 wrz 2012, 10:46

No tak, Fonsi, jeszcze była "małpa w czerwonym", tylko, jak się wie skąd się wzięła, to można jedynie ze zrozumieniem pokiwać głową i stwierdzić: faktycznie - małpa, ale to trzeba wiedzieć.
Obrazek
Awatar użytkownika
bungula
VIP
 
Posty: 3665
Rejestracja: poniedziałek 09 lip 2012, 08:04

Re: polityka to jak kazdy widzi

Postautor: Dexter » wtorek 25 wrz 2012, 11:51

Powyżej była mowa o stroju, więc do stroju się odniosłem. Tu nie tylko prezydent powinien odpowiednio wyglądać ale chyba każdy mężczyzna w pracy.

Nie faworyzuję żadnego z polityków, bo dla mnie KAŻDY z nich to osoba przyrośnięta do koryta. Zmienia się tylko ten co pomyje polewa. Jak zawieje tak się ustawią. Zbyt skupieni na walce z przeciwnikami niż na tym komu i czemu mają służyć.
Jest to przykre i żenujące. Zwłaszcza że co wybory to na kartach znajdujemy te same nazwiska od lat, tylko pod innymi sztandarami. Mało tego, nie ulega to zmianie nawet jak dochodzą ludzie młodzi bo tak naprawdę są tylko elementem kampanii starych wyjadaczy.
Tu adekwatny wydaje się cytat: "Kiedyś Rzeczypospolita wychowywała ludzi prawych i patriotów, a teraz tylko pasożyty i sk.."

Wracając jednak do poruszonego wcześniej wyglądu, popatrzmy na przeciętnego faceta nad którym nie pracuje sztab stylistów (tu należy wyłączyć pracowników TV). Czasem można oszaleć z radości widząc "elegancko" ubranych.
Awatar użytkownika
Dexter
Trzy Koty
 
Posty: 102
Rejestracja: wtorek 10 lip 2012, 21:29
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: polityka to jak kazdy widzi

Postautor: ikxio » wtorek 25 wrz 2012, 12:16

Dexter ja bym nie dzielila pod wzgledem plci, a nie wiem jak jest w Polsce - ale w Hiszpanii w TV ubieraja sie koszmarnie, zwlaszcza spikerzy w dziennikach i wszelkiej masci pogodynki/pogodynkowie
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: polityka to jak kazdy widzi

Postautor: bungula » wtorek 25 wrz 2012, 12:22

Dexter pisze:Wracając jednak do poruszonego wcześniej wyglądu, popatrzmy na przeciętnego faceta nad którym nie pracuje sztab stylistów (tu należy wyłączyć pracowników TV). Czasem można oszaleć z radości widząc "elegancko" ubranych.

Tu się zgadzam w stu-procentach :) . Szczególnie "wzruszają" mnie harmonijkowe kanty u spodni i wygniecione plecy marynarek oraz mokasyny do garnituru, coś pięknego :roll:
Obrazek
Awatar użytkownika
bungula
VIP
 
Posty: 3665
Rejestracja: poniedziałek 09 lip 2012, 08:04

Re: polityka to jak kazdy widzi

Postautor: ikxio » wtorek 25 wrz 2012, 12:35

bungula mi to nawet te mokasyny i biale skarpetki by nie przeszkadzaly - gorzej jest jak podejdziesz blizej i okazuje sie, ze zalatuje jak radziecki czlowiek w NRD, oni dopiero dawali czadu - wojskowe kwatery z oknami zalepionym gazetami zamiast firanek i mundury lepiace sie od brudu, o zonach nie wspomne bo tego zapaszku nie da sie podrobic.
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: polityka to jak kazdy widzi

Postautor: Dexter » wtorek 25 wrz 2012, 12:42

Pracuję w dużej korporacji. Wydaje się, że ludzie powinni wiedzieć co i jak. Niestety do tych mokasynów (bo wygniecione plecy marynarki po kilku godzinach siedzenia mogę darować), dodał bym wygniecione, źle zawiązane krawaty, połyskujące garnitury (jak na sylwestra), skarpetki tuż po kostki, koszule z rękawkiem i z krawatem, wymiętolone, zakurzone buty z noskami w szpic.

Co do kobiet, to jest fajniejszy Disneyland. :)
Niby jest Dresscode wprowadzony, ale nie obejmuje on Backoffisów, więc tam jest istny czad :)

Nie ma co krytykować polityów, skoro większa część społeczeństwa tak wygląda.
Awatar użytkownika
Dexter
Trzy Koty
 
Posty: 102
Rejestracja: wtorek 10 lip 2012, 21:29
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: polityka to jak kazdy widzi

Postautor: bungula » wtorek 25 wrz 2012, 12:46

ikxio pisze: - gorzej jest jak podejdziesz blizej i okazuje sie, ze zalatuje jak radziecki czlowiek w NRD, oni dopiero dawali czadu - wojskowe kwatery z oknami zalepionym gazetami zamiast firanek i mundury lepiace sie od brudu, o zonach nie wspomne bo tego zapaszku nie da sie podrobic.

Oj, ikxio nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak ja to dobrze znam :twisted: wystarczy się przejść po korytarzu w czasie sesji :o . Z desperacji jesteś w stanie zapisać się na zabieg amputacji nosa.
Obrazek
Awatar użytkownika
bungula
VIP
 
Posty: 3665
Rejestracja: poniedziałek 09 lip 2012, 08:04

Następna

Wróć do O wszystkim po trochu

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

cron