rysunek/karykatura

Rozmowy na każdy temat

Moderator: ikxio

rysunek/karykatura

Postautor: arthrawn » wtorek 13 sie 2013, 09:43

Szukam kogoś, kto rysuje...może ze zdjęcia narysować twarz...specyfikacja, polega na tym, że z tego rysunku robiony byłby tatuaż...znacie może kogoś...z talentem :) oczywiście płacę :)
Obrazek
Pies myśli: „Człowiek daje mi jedzenie, mieszkam w jego domu, mogę spać w jego łóżku — jest moim bogiem!”. Kot myśli: „Człowiek daje mi jedzenie, mieszka w moim domu, może spać w moim łóżku — jestem jego bogiem!”
Awatar użytkownika
arthrawn
Szesc Kotow
 
Posty: 784
Rejestracja: czwartek 13 cze 2013, 13:11
Lokalizacja: Ahoghill, NI

Re: rysunek/karykatura

Postautor: ikxio » wtorek 13 sie 2013, 10:05

a w salonie tatuazu sobie z tym nie poradza? bo zeby zrbic cos pod konkret - jak np. tatuaz trzeba znac technologie jego wykonania (chocby jak zachowuje sie skora w przewidywanym miejscu naniesienia obrazka) - a to nawet dla najbardziej utalentowanego plastyka nie jest latwe
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: rysunek/karykatura

Postautor: arthrawn » wtorek 13 sie 2013, 12:46

a właśnie mam mistrza tatuażu, ale rysunek chcę mieć swój...taki kaprysik :) większe pole manewru :)
Obrazek
Pies myśli: „Człowiek daje mi jedzenie, mieszkam w jego domu, mogę spać w jego łóżku — jest moim bogiem!”. Kot myśli: „Człowiek daje mi jedzenie, mieszka w moim domu, może spać w moim łóżku — jestem jego bogiem!”
Awatar użytkownika
arthrawn
Szesc Kotow
 
Posty: 784
Rejestracja: czwartek 13 cze 2013, 13:11
Lokalizacja: Ahoghill, NI

Re: rysunek/karykatura

Postautor: ikxio » wtorek 13 sie 2013, 13:28

a nie robi na zamowienie? ze skanu zdjecia to mozna pod jakims programem przerobic bez problemu i wydrukowac szablon.
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: rysunek/karykatura

Postautor: arthrawn » wtorek 13 sie 2013, 18:07

nie chce takiego szablonu...tatuaż jest na całe życie i chce mistrzostwa świata :) jedni robią ładnie litery, inni trybale...mam speca, który robi świetne tatuaże, ma super warsztat...ale chcę mieć wpływ na rysunek :) dlatego szukam rysownika...mam już 2 karykatury/rysunki, ale to nie jest jeszcze to...
Obrazek
Pies myśli: „Człowiek daje mi jedzenie, mieszkam w jego domu, mogę spać w jego łóżku — jest moim bogiem!”. Kot myśli: „Człowiek daje mi jedzenie, mieszka w moim domu, może spać w moim łóżku — jestem jego bogiem!”
Awatar użytkownika
arthrawn
Szesc Kotow
 
Posty: 784
Rejestracja: czwartek 13 cze 2013, 13:11
Lokalizacja: Ahoghill, NI

Re: rysunek/karykatura

Postautor: Sissi » wtorek 13 sie 2013, 20:49

arthrawn ,mysle ze to musi byc ktos kto dobrze zna sie na takich tatuazach ,jezeli ma byc to twarz to wazne jest gdzie bedzie bo jaka wiadomo sora "pracuje" i ktos musi to uwzglednic ,mysle ze powinien jednak zajac sie tym profesjonalista od tatuazy i projektow tatuazy ,napewno tacy sa .´Ktos kto nawet dokonale zna sie na rysunku i moze wszystko pieknie skpiowac anie zna sie na tatuazach tylko schrzani caly tatuaz .
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: rysunek/karykatura

Postautor: arthrawn » wtorek 13 sie 2013, 20:58

powolutku :) ja wszystko wiem, to będzie mój 3 tatuaż :) wyjaśniam. W mojej okolicy jest jedna osoba, która robi twarze na zlecenie...Pozostali, za to się nawet nie biorą...w/w tatuażystę widziałem w pracy i znam efekt jego pracy...owy rysunek - rysownik, którego szukam - będzie i tak "matrycą", która dopiero zostanie przez niego dostosowany...wszystko wiem :) szukam tylko tego czegoś...to ma być tatu na całe życie...wolę poczekać i mieć to co chcę :)
Dlatego szukam owego rysownika...tak przy okazji...
czyli rysunek robi rysownik, tatuaż tatuażysta :) aby nie było wątpliwości :) choć w irlandii Północnej "nasi" znają się na wszystkim...dlatego 75% mężczyzn przybywających tutaj do pracy okazuje się mechanikami samochodowymi...choć nigdy w tym kierunku się nawet nie kształtowali :)
Obrazek
Pies myśli: „Człowiek daje mi jedzenie, mieszkam w jego domu, mogę spać w jego łóżku — jest moim bogiem!”. Kot myśli: „Człowiek daje mi jedzenie, mieszka w moim domu, może spać w moim łóżku — jestem jego bogiem!”
Awatar użytkownika
arthrawn
Szesc Kotow
 
Posty: 784
Rejestracja: czwartek 13 cze 2013, 13:11
Lokalizacja: Ahoghill, NI

Re: rysunek/karykatura

Postautor: ikxio » wtorek 13 sie 2013, 21:23

arthrawn pisze:powolutku :) czyli rysunek robi rysownik, tatuaż tatuażysta :) aby nie było wątpliwości :) choć w irlandii Północnej "nasi" znają się na wszystkim...dlatego 75% mężczyzn przybywających tutaj do pracy okazuje się mechanikami samochodowymi...choć nigdy w tym kierunku się nawet nie kształtowali :)

to chyba baaardzo polskie - nasi sie znaja na wszystkim - tylko niczego najczesciej nie potrafia. to nie znaczy, ze nie ma polskich fachowcow , bo sa, znalam wielu takich, ale ci z reguly za fuchy sie nie biora, a juz skaranie boskie ze znajomymi co sie na wszystkim znaja i chca ci pomoc z wszelka cene
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: rysunek/karykatura

Postautor: Sissi » wtorek 13 sie 2013, 22:49

Ikxio z skad ja to znam ,tez wielu polakow do niemiec przyjezdza i sie znaj na wszystkim itp. a potem fuszera za fuszéra ,zero nawet tzw.pomyslunku . Jak da sie takiemu zeby skrecíl glupia szafe z ikei to masakra nie wiedza nawet jak plan czytac ,mialam ja juz takich fachowcow ze sama w koncu wzielam akku i poskrecalam meble w 10 razy bszybszym tempie choc latwo mi nie býlo bo ciezkie rzeczy trudno bylo mi utrzymac . Fakt jest taki ze prawdziwi fachowcy tak jak piszesz za fuch sie nie biora bo juz dawno dlka nich inni pracuja :)
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: rysunek/karykatura

Postautor: ikxio » wtorek 13 sie 2013, 23:01

oj niestety -dlatego ja sie za rysunki na skorze brac nie bede, co innego kolczyki - niedawno kupilam przywieszki do kolczykow, a ze w domu paciorkow , drucikow i innych muszelek zatrzesienie to moze cos sklece?
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: rysunek/karykatura

Postautor: olga » środa 14 sie 2013, 00:06

ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
olga
Administrator
 
Posty: 5706
Rejestracja: wtorek 03 lip 2012, 23:48
Lokalizacja: Wybrzeże :)

Re: rysunek/karykatura

Postautor: Sissi » czwartek 15 sie 2013, 09:56

Okropny ten tatuaz wyszedl ,dziecka twarz wyglada wrecz jak starca ,jeszcze jeden powod zeby nie eksperymentowac z tatuazami tego typu .
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: rysunek/karykatura

Postautor: arthrawn » czwartek 15 sie 2013, 11:45

Dlatego chcę to dograć maksymalnie...mam czas i będzie sukces. Ogólnie przyjmuje się, że tatuaż twarzy dziecka, powinno się robić wtedy, gdy maleństwo przekroczy 2 lata i 6 miesięcy. Wówczas twarz ma już pewne stałe znamiona - dorosłej twarzy :) Myślałem, że na forum znajdę kogoś, kto takowe rysunki robi i pomoże...
Obrazek
Pies myśli: „Człowiek daje mi jedzenie, mieszkam w jego domu, mogę spać w jego łóżku — jest moim bogiem!”. Kot myśli: „Człowiek daje mi jedzenie, mieszka w moim domu, może spać w moim łóżku — jestem jego bogiem!”
Awatar użytkownika
arthrawn
Szesc Kotow
 
Posty: 784
Rejestracja: czwartek 13 cze 2013, 13:11
Lokalizacja: Ahoghill, NI


Wróć do O wszystkim po trochu

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości