Upolowane za grosze

Rozmowy na każdy temat

Moderator: ikxio

Re: Koty kaiko

Postautor: edyta.g » piątek 06 gru 2013, 23:14

A jednak Mikołaj BYŁ! Zapas żelków Harbibo i lizaków chupa-chups JEST! :P <mniaaaam> ...
Gdybyście widzieli reakcję mojego chrześniaka trzy letniego na widok Mikołaja. Czekał na Niego od rana! Wypatrywał w oknie, zaglądał do garażu aż tu nagle DZWONEK DO DRZWI.. Filip biegnie, krzyczy "mamo, mamo, ciocia, babciu to MIKOŁAJ". I wchodzi "HOŁ HOŁ HOŁ Moje dzieci..." A Filipek "Tato CO TY ROBISZ? Ty nie jesteś przecież Mikołajem" hahaha! uśmiałam się do łez! Bystrzaka trzeba było tak przerobić żeby jednak uwierzył, że to Mikołaj :D
Obrazek
Awatar użytkownika
edyta.g
Cztery Koty
 
Posty: 462
Rejestracja: środa 27 lis 2013, 18:17
Lokalizacja: Kłodzko

Re: Koty kaiko

Postautor: Sissi » piątek 06 gru 2013, 23:16

jej ja juz zapomnialam daaaaawno co to Mikolaj ,zazdroszcze dzieciakom :-D
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Koty kaiko

Postautor: edyta.g » piątek 06 gru 2013, 23:56

Ja też! Tego wstawania, zaglądania koło łóżka, na parapet, za drzwi ... Eh - piękne czasy były :D A teraz? Samemu sobie trzeba robić Mikołaja i jeszcze robić w Jego imieniu prezenty ;):P
Obrazek
Awatar użytkownika
edyta.g
Cztery Koty
 
Posty: 462
Rejestracja: środa 27 lis 2013, 18:17
Lokalizacja: Kłodzko

Re: Koty kaiko

Postautor: edyta.g » piątek 06 gru 2013, 23:59

Obrazek
Awatar użytkownika
edyta.g
Cztery Koty
 
Posty: 462
Rejestracja: środa 27 lis 2013, 18:17
Lokalizacja: Kłodzko

Re: Koty kaiko

Postautor: kaiko » sobota 07 gru 2013, 10:44

Ja sobie też sama Mikołaja zrobiłam-kupiłam sobie w szmatexie kurtkę H&M za 9 zł-faaajna-drelich przecierany, ocieplana, z kapturem
Słuchajcie, nie wiem, czy lubicie szmatexy-ja uwielbiam i jestem niejako zmuszona do zakupów w takich przybytkach-tanio jest :oops: -może założymy sobie taki topic , w którym bedziemy pokazywać sobie, co "upolowałyśmy " za malutkie pieniądze?
Jest taki watek na Miau i widać jakie skarby można znaleźć w lumpach i obok smietników.
A może macie jakieś "skarby" do oddania, do sprzedania za niewielkie pieniądze.
Można tez zrobić coś takiego jak bazarki na rzecz biednych zwierząt?-co o tym sądzicie?
kaiko
 

Re: Koty kaiko

Postautor: Sissi » sobota 07 gru 2013, 11:21

Kaiko ,mnie sie podoba pomysl i mysle ze administracja forum tez nie ma nic przeciwko temu :-D
ps.gratuluje upolowani fajnej kurtki . Ja zawsze wole cos upolowac tanszego niz w sklepach bo napürawde cieszy taka zdobycz :-D
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Koty kaiko

Postautor: edyta.g » sobota 07 gru 2013, 11:26

Zdobycze! To jest to, co lubię! :D Jestem za założeniem takiego punktu pokazywania "nowości" ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
edyta.g
Cztery Koty
 
Posty: 462
Rejestracja: środa 27 lis 2013, 18:17
Lokalizacja: Kłodzko

Re: Koty kaiko

Postautor: ikxio » sobota 07 gru 2013, 12:14

edyta.g z ta muzyka to ciagle na bakier - wszystkie swiateczne melodia do mnie sie "kleja" z wyjatkiem polskich koled - smutne jakies takie :mrgreen:
tez lubie cos fajnego upolowac, tyle, ze typowe szmatexy w Hiszpanii nie istnieja, ale za to sa wyprzedaze typu outlety (ale prawdziwe wyprzedaze - ceny potrafia zejsc ze 100 na 10 euro) - ale ostatnio to nawet tam nie zagladam bo mi sie szafy niedomykaja.
co do Mikolaja - to chyba obok mojego zwykle zapracowanego aniola stroza jedyna tradycja, w ktora wierze :-D Mikus wiecznie zywy.
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Koty kaiko

Postautor: kaiko » sobota 07 gru 2013, 14:09

Jak wpadnie tu ktoś z wierchowki :-D -to proszę o ustosunkowanie się, czy mogę założyc taki wątek np. pt: Upolowane za grosze

Kochane-ja własciwie poza majtkami i skarpetkami nie kupuję ciuchów w sklepach.
I zawsze staram się kupic to co ładne, w dobrym stanie i jak najtaniej. Często znajomi mówią, ale masz fajny ciuch, czy torebkę-a ja na to-za 3 zł ze szmatexu :lol:
No owszem-wymaga to pracy-taki ciuch trzeba uprac, czasem wymienić guziki, czasem wygolić z supełków, ale efekt super.
Mam nawet torbę-worek z frędzlami ze skóry , uszytą z kurtki, którą kupiłam za 2 zł-skóra cudna, mięciutka-jasno ruda-pasuje mi do kowbojek(52 zł) z naturalnej skóry, oraz do drugich botków-32 zł-obie pary butów prawie nowe, ale i tak jak zwykle spryskałam w środku bacillolem, w celu dokładnego odkażenia.
torba:

Obrazek

botki:

Obrazek
kaiko
 

Upolowane za grosze

Postautor: ikxio » sobota 07 gru 2013, 14:31

wedlug zyczenia :-D
a zakladajac watek o zgode sie pytac nie trzeba - tu panuje centralizm demokratyczny - jak sie nie bedzie podobalo to sie zmoderuje :lol:
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Upolowane za grosze

Postautor: kaiko » sobota 07 gru 2013, 15:03

Ale ja zawsze wolę zapytać-nic nie kosztuje, a mozna uniknąć niemiłych sytuacji, a tego przecież nie chcemy-prawda? :-D
kaiko
 

Re: Upolowane za grosze

Postautor: kaiko » sobota 07 gru 2013, 15:06

No to mamy nowy wątek i zapraszam do chwalenia się zdobyczami :lol:
kaiko
 

Re: Upolowane za grosze

Postautor: kaiko » sobota 07 gru 2013, 15:33

Kilka zdobyczy dawniejszych:

Nowiutka kamizelka z zamszu, zdobiona aplikacjami ze skóry-malutka, na mnie za mała, bo rozmiar S, ale bedzie z niej torba-własciwie z tych aplikacji, naszytych na skórę ze spódnicy-mam znajoma kaletniczkę-uszyje za 10 zł
Kamizelka jakieś 3 zł chyba kosztowała :lol:

Obrazek

Obrazek

Płaszczyk H&M z drelichu-4 zł

Obrazek

Klamra-duża, mosiężna, zdobiona szkiełkami a'la cyrkonie.
Swietnie wygląda po przewleczeniu przez nią szala jedwabnego-nie potrzeba juz nawet biżuterii

Obrazek
Następne rzeczy innym razem-teraz zapraszam pozostałych "łowców" :-D
kaiko
 

Re: Upolowane za grosze

Postautor: Alexa » sobota 07 gru 2013, 16:22

Fajne rzeczy złowiłyście, ja niestety nie mam oka do upolowania takich fajności, szukam i nic nie znajduje, chyba trzeba mieć szósty zmysł.
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10703
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: Upolowane za grosze

Postautor: kaiko » sobota 07 gru 2013, 16:41

Eeee!-odrobina czasu i chęć!
Alexa ja mam mnóstwo rzeczy , ale cięzko mi teraz na Fotosiku znaleźć, bo jakos niemrawo chodzi.
Własciwie, to ja na początku tez nie umiałam szukac-wszystko przychodzi z czasem.
Ja to jestem taki szperacz-jako dziecko szukałam skarbów u Babci na strychu, szukam bursztynów, łażę po bazarach starociowych, jak mam okazję być np w Warszawie-na Olimpii i na Kole, ale na Kole drogo :evil:
kaiko
 

Re: Upolowane za grosze

Postautor: Sissi » sobota 07 gru 2013, 18:39

Ja to jestem lowca staroci ,typu lampy ,swieczniki ,obrazy szklo ,krysztaly . Ostatni poszukuje ryby ze szkla robiona raczenie (dmuchane szklo) z czasow PRL ,jak kto wie gdzie niech da znac :-D
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Upolowane za grosze

Postautor: olga » sobota 07 gru 2013, 18:47

ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
olga
Administrator
 
Posty: 5706
Rejestracja: wtorek 03 lip 2012, 23:48
Lokalizacja: Wybrzeże :)

Re: Upolowane za grosze

Postautor: Sissi » sobota 07 gru 2013, 19:12

Olga ,dziekuje ,juz poluje na rybke swoja :-D
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Upolowane za grosze

Postautor: olga » sobota 07 gru 2013, 19:17

pochwal się jak upolujesz
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
olga
Administrator
 
Posty: 5706
Rejestracja: wtorek 03 lip 2012, 23:48
Lokalizacja: Wybrzeże :)

Re: Upolowane za grosze

Postautor: Sissi » sobota 07 gru 2013, 19:27

Olga jane juz mam upatrzona jedna te z lat 50 bedzie idealnie pasowac mi na biurko bo mam pomaranczowy fotel i firanki :-D
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Następna

Wróć do O wszystkim po trochu

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości

cron