Jestem zła/zły

Rozmowy na każdy temat

Moderator: ikxio

Re: Jestem zła/zły

Postautor: caryca » niedziela 31 mar 2019, 12:52

ikxio ma rację - reporter się ucieszy z ciekawego materiału a gdy sprawa nabierze rozgłosu to znajomości w policji nic nie pomogą temu facetowi.
caryca
Cztery Koty
 
Posty: 325
Rejestracja: sobota 01 cze 2013, 19:10
Lokalizacja: Poznań

Re: Jestem zła/zły

Postautor: olga » niedziela 31 mar 2019, 21:09

Na razie to zadzwoniłam do TPSA, po dwóch godzinach przyjechali i założyli kabel z powrotem. A w walce o drogę byłabym raczej osamotniona, bo pogadać każdy pogada, ale gdyby co do czego przyszło to cicho sza. Nagle okazałoby się, że tylko mnie to przeszkadza.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
olga
Administrator
 
Posty: 5706
Rejestracja: wtorek 03 lip 2012, 23:48
Lokalizacja: Wybrzeże :)

Re: Jestem zła/zły

Postautor: Alexa » czwartek 06 cze 2019, 18:07

Wczoraj wieczorem spad mi z kaloryfera nawilzacz w ks,talcie kotka, niestety nie do sklejenia.Jakim cudem bez niczyjej pomocy spadł to nie wiem.
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10703
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: Jestem zła/zły

Postautor: Alexa » piątek 02 sie 2019, 19:30

Jestem zła i zmęczona bo dziś mieli zagipsować dziury wywieranie na rurki do kaloryferow, ale nie zrobili tego. Jestem zmęczona tym ciągłym odsuwaniem mebli w każdym pokoju codziennie.
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10703
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: Jestem zła/zły

Postautor: caryca » piątek 02 sie 2019, 22:21

jestem zła bo kuchni miga jedna z kilku lampek ledowych a córka i młodzież na festiwalu PolAndRock i jestem w domu sama. Raz, że lampy wysoko a ja starszy senior a dwa, nawet gdybym się mogła tam wyspinać to nie mam pojęcia jak to się wymienia. Do niedzieli będę musiała to wytrzymać. Dodam, że mam "ciemną" kuchnię i muszę zapalać światło nawet w ciągu dnia.
caryca
Cztery Koty
 
Posty: 325
Rejestracja: sobota 01 cze 2013, 19:10
Lokalizacja: Poznań

Re: Jestem zła/zły

Postautor: ikxio » sobota 03 sie 2019, 15:58

jeszcze troche i zgasnie. przestanie denerwowac.
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Jestem zła/zły

Postautor: Alexa » niedziela 10 lis 2019, 20:28

Cały dzień jakaś ekipa robiła remont w pomieszczeniu na parterze( kiedyś był tam sklep za czasów PRL, potem długo pomieszczenia stały puste) Jak jutro jeszcze będą rabac ,pilnować, szlifować to nie ręczę za siebie.
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10703
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: Jestem zła/zły

Postautor: Alexa » czwartek 14 lis 2019, 18:59

Muszę kupić nową stację dokująca do odkurzacza pionowego, w sklepach AGD nie ma.
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10703
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: Jestem zła/zły

Postautor: ikxio » czwartek 14 lis 2019, 23:55

to pozostaje szukac w necie, albo napisac do producenta?
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Jestem zła/zły

Postautor: Alexa » piątek 13 gru 2019, 20:13

Wczoraj rozładował mi się smartfon, nie chciałam go ładować na noc, więc nastawiłam budzik na 6 w telefonie. Dobra rano wstałam jak zadzwonił budzik, ogarnęłam się i patrzę na zegarek a tu dalej 6. Patrzę na telefon a na nim 7- nie koryguje automatycznie zmiany czasu więc mnie obudził wg czasu letniego :ewi: Od 5 na nogach :ewi:
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10703
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: Jestem zła/zły

Postautor: Alexa » niedziela 16 lut 2020, 20:52

Od tygodnia walczyłam z drukarką bo znowu miała humory i nie chciała mi drukować, dziś wreszcie drukuje ale co z tego jak tusz się skończył i wychodzą białe kartki :ewi:
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10703
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: Jestem zła/zły

Postautor: sierpówka » niedziela 16 lut 2020, 21:12

Drukarki to podstępne bestie :D :P
sierpówka
VIP
 
Posty: 1167
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 10:55

Re: Jestem zła/zły

Postautor: ikxio » środa 19 lut 2020, 01:28

Moja wlasnie wczoraj byla "uprzejma" sie zawiesic. Zlosliwosc przedmiotow martwych.
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Jestem zła/zły

Postautor: bungula » piątek 13 mar 2020, 20:09

Jak nie złapię koronawirusa to się przeziębię. Pogoda ohyda lodowaty wiatr i deszcz przenika do szpiku kości, a nasz „mądry” pan prezydent miasta Jaśkowiak wymyślił, że od poniedziałku, w ramach walki z wirusem, rzadziej będą jeździły tramwaje! Chyba tylko po to żeby były bardziej zatłoczone. :ewi:
Obrazek
Awatar użytkownika
bungula
VIP
 
Posty: 3665
Rejestracja: poniedziałek 09 lip 2012, 08:04

Re: Jestem zła/zły

Postautor: ikxio » niedziela 15 mar 2020, 00:37

no to bez sensu, komunikacja zbiorowa powinna jezdzic nawet ze zwiekszona czestotliwoscia, zeby tlok rozladowac.
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Jestem zła/zły

Postautor: Alexa » sobota 04 kwie 2020, 21:49

Jestem zła bo wszędzie wykupili laptopy-te co mają kieszonkę na CD. Nie wiadomo kiedy i czy będzie nowa dostawa w zaistniałej sytuacji :ewi:
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10703
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: Jestem zła/zły

Postautor: ikxio » niedziela 05 kwie 2020, 20:45

czyli nie dostarcza tego co chcialas?
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Jestem zła/zły

Postautor: Alexa » niedziela 05 kwie 2020, 20:52

Trochę inny ale ma napęd optyczny.
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10703
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: Jestem zła/zły

Postautor: ikxio » poniedziałek 06 kwie 2020, 14:19

to najwazniejsze, ze kompa masz. gdyby nie bylo to mialam Ci napisac, ze w tej chwili sa dostepne tez zewnetrzne napedy optyczne - jak masz wejscia USB to korzystasz z takiej dostawki - wychodzi Ci lapek z discmanem. ;)
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Jestem zła/zły

Postautor: sierpówka » niedziela 12 kwie 2020, 19:52

Coraz mniejsze szanse na zakup laptopa z napędem optycznym wbudowanym. Wiadomo - miniaturyzacja i tanie oraz pojemne pendrajwy. Dodatkowo chmury na przechowywanie plików... pojemne telefony. Jest conajmniej kilka powodów wypierania płyt. Jeśli się je jeszcze ma to warto, ich zawartość, skopiować np. na pendrajwa. Oczywiście tak jak wyżej Ikxio pisała można osobno dokupić zewnętrzny napęd do laptopa. Nie jest to drogie urządzenie. Choć dodatkowy, niezintegrowany z laptopem grat, to jednak ma zaletę - gdy się zepsuje to kupujemy kolejny (bez zanoszenia całego laptopa do serwisu). Takie czasy ;)

Ja starego laptopa trochę "reanimowałem" - wymieniłem klawiaturę , dysk twardy i zaktualizowałem system 7 do wersji 10. Choć otrzymałem starą wersję tej dziesiątki - nr 1511- to, na razie, działa wszystko świetnie/szybko. Zdziwił mnie fakt, że ta wersja jest uznawana za starą i nie ma już wsparcia/aktualizacji.
sierpówka
VIP
 
Posty: 1167
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 10:55

PoprzedniaNastępna

Wróć do O wszystkim po trochu

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości