Jestem zła/zły

Rozmowy na każdy temat

Moderator: ikxio

Re: Jestem zła/zły

Postautor: Sissi » piątek 04 paź 2013, 22:54

Ikxio ,ja to wiem i Ty tez ale moj chlop nie pojdzie za nic i tyle ,czasami rece mi opadaja :roll:
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Jestem zła/zły

Postautor: ikxio » piątek 04 paź 2013, 22:57

a jak go postrasze czarnym ludem?
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6780
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Jestem zła/zły

Postautor: Sissi » piątek 04 paź 2013, 23:03

he he :lol: dobre ,moze to go zmobilkizuje . Fakt taki ze martwi mnie ze niechce zadnych badan robic ,ledwo go namowilam zeby terza zaczal zeby leczyc i od dziwo zadowolony jest , czyli pierwsze koty za poloty przyslowiowe teraz ,chce go namowic na badania krwi ,zobaczymy ,malymi kroczkami bede dzialac . Fakt moj chlop jest jak uparty stary osiol i tyle ,jest ostanim czlowiekiem na swiecie chyba ktory pojdzie do lekarza jak cos mu dolega :roll:
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Jestem zła/zły

Postautor: Rakolka » niedziela 06 paź 2013, 14:23

Sisi.. to chyba większość chłopów tak ma, boją się po prostu "twardziele" hihi..
Awatar użytkownika
Rakolka
Pięć Kotów
 
Posty: 708
Rejestracja: sobota 20 paź 2012, 09:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jestem zła/zły

Postautor: Fonsitos » wtorek 08 paź 2013, 22:11

Uch, odzyskałam dostęp do sieci. Bo im się "trochę zepsuła centrala". Grrr. No ale nic. Już jest lepiej.
Fonsitos
Administrator
 
Posty: 2610
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 11:54
Lokalizacja: Wielkopolska Pyrka znów na zesłaniu.

Re: Jestem zła/zły

Postautor: ikxio » środa 20 lis 2013, 14:47

wsciekla jestem, ze jednak nie postawilam w ubieglym roku na swoim i nie zabralam Perelki do weta - 29 listopada kicia idzie pod noz i to powazna sprawa czyli guz sutka, przy okazji zrobia sterylke ( a niestety ona z tej kociej linii dachowcow gdzie po 9 roku zycia zaczynaja sie klopoty zdrowotne, nie liczac ze kot do chudych nie nalezy - powiedzialabym, ze grubasek) i dziecinstwa chyba tez latwego nie miala bo to bidka przywedrowala - male chude, kotne i uszkodzonym stawem barkowym)
nie wiem jak ale koncowka roku to kolejny niewypal - ledwo mama zaczela troche widziec na oko po operacji to kot sie rozchorowal. dobrze, ze choc wet dwa bloki dalej i to niezle wyposazona klinika, kota z domu odbiora i przywioza po operacji.
transporter dla kici mamie kupilam w zooplusie, przy okazji troche jedzenia i przysmaczkow dla Perelki - mam nadzieje, ze zdazy dojsc bo to co miala to byl jakis koszmarek, ze wstyd sie pokazac - jakas bazarowa klatka na kury bardziej niz cos do przewozu kota po operacji
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6780
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Jestem zła/zły

Postautor: Alexa » środa 20 lis 2013, 18:57

Ikxio to będziemy trzymać kciuki za Perełkę.
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10736
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: Jestem zła/zły

Postautor: Sissi » środa 20 lis 2013, 19:58

Ikxio ,nie martw sie bedzie dobrze ,bede trzyma ckciuki a dziewczyny wszystkie lapki i ogonki ,nasze kciuki maja moc i Perelka bedzie zdrowa :)
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Jestem zła/zły

Postautor: Alexa » środa 18 gru 2013, 19:33

Jestem zła bo byłam z dziećmi na występie w klubie osiedlowym Trzynasta -seniorzy mieli wigilie , była też telewizja, a nawet kawałka nie pokazali występu dzieci, a one się tak cieszyły że będą w tv.
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10736
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: Jestem zła/zły

Postautor: caryca » sobota 21 gru 2013, 01:08

Przykre to, szkoda dzieciaków.
A je jestem zła, bo nie wiem czy mój "kochany" zięciunio siądzie z nami do wigilijnej kolacji. Bardzo ostro pokłócili się dziś tzn. córka z mężem a że były już takie wigilie gdy zięciuni brał d...pę w troki i wychodził, więc mam pewne obawy co do tegorocznej wigilii. Ależ z niego chamidło. Im starszy tym głupszy.
Może jednak z powodu obecności gościa z Tajwanu nie ukaże swojego chamstwa. A ja nie pozwolę na to, żeby atmosfera była ciężka. Jeśli zięciunio będzie i będzie siedział naburmuszony, zrobię wszystko, żeby goście traktowali go jak powietrze.
caryca
Cztery Koty
 
Posty: 325
Rejestracja: sobota 01 cze 2013, 19:10
Lokalizacja: Poznań

Re: Jestem zła/zły

Postautor: ikxio » wtorek 28 sty 2014, 19:54

jestem wsciekla - padla stronka przez ktora wprowadzalam zdjecia Mruni i wsiakly z forum, a przeciez nie zostawie Was bez wizerunkow slicznotki :mrgreen:
mam zajecie od jutra :evil:
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6780
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Jestem zła/zły

Postautor: Alexa » wtorek 28 sty 2014, 20:04

Ikxio polska stronka wwww.postimage.org polecam.
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10736
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: Jestem zła/zły

Postautor: Sissi » wtorek 28 sty 2014, 20:36

Ikxio no to faktycznie mozna byc zlym ,ja mam na fotosiku albo na imageshak i na razie odpukac nic mi nigdy nie wsiaklo :)
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Jestem zła/zły

Postautor: Fonsitos » wtorek 28 sty 2014, 21:51

ikxio, to jest nas dwie - mi jakiś rusek zawirusował forum o piórach. Od dwóch dni z tym walczymy. :(
Fonsitos
Administrator
 
Posty: 2610
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 11:54
Lokalizacja: Wielkopolska Pyrka znów na zesłaniu.

Re: Jestem zła/zły

Postautor: ikxio » wtorek 18 mar 2014, 22:33

zla jestem na siebie - na jakim swiecie ostanio zyje, ze mi calkowicie ucieklo, ze jutro lokalne swieto i z zakupow nici? fakt ze to tak bardziej obchodza w Walencji - u nas wolne psim swedem, ale i tak zlosci.
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6780
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Jestem zła/zły

Postautor: olga » sobota 10 maja 2014, 20:53

bo zepsułam monitor - myłam go płynem do szyb i zaciekło gdzies pozostawiając martwe pole wielkości dwuzłotówki. Da się patrzeć, bo przy dolnej krawędzi, ale w oczy kłuje :ewi:
Choć od lat tak czyszczę monitor tym razem chyba za dużo napsikałam. Nauczka na przyszłość żeby uważać z ilością płynu.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
olga
Administrator
 
Posty: 5717
Rejestracja: wtorek 03 lip 2012, 23:48
Lokalizacja: Wybrzeże :)

Re: Jestem zła/zły

Postautor: bungula » niedziela 11 maja 2014, 11:27

Płynem do szyb?, to chyba dość ryzykowne, efektywna jest lekko wilgotna ściereczka z mikrofibry lub ircha od czyszczenia okularów.
Obrazek
Awatar użytkownika
bungula
VIP
 
Posty: 3674
Rejestracja: poniedziałek 09 lip 2012, 08:04

Re: Jestem zła/zły

Postautor: olga » niedziela 11 maja 2014, 11:36

Od wielu lat tak właśnie myłam płaski monitor bez najmniejszych ubocznych efektów; zawsze miałam wrażenie że po czystej wodzie lub specjalnym spraju pozostają smugi. Dalej będę tak myć, tylko zmienię taktykę i będę spryskiwać płynem ściereczkę a nie powierzchnię, to zapobiegnie takim wypadkom jak wczorajszy.

Na marginesie - plama dziś zrobiła się ażurowa i widać prześwitujący obraz, mam nadzieję, że po ostatecznym wyschnięciu uszkodzenia nie będą uciążliwe i poużywam monitora jeszcze przez jakiś czas. W końcu nie ma nawet roku...
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
olga
Administrator
 
Posty: 5717
Rejestracja: wtorek 03 lip 2012, 23:48
Lokalizacja: Wybrzeże :)

Re: Jestem zła/zły

Postautor: Alexa » niedziela 11 maja 2014, 12:27

Ja monitory czyszczę takimi ściereczkami jednorazowymi nasączonymi preparatem.
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10736
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: Jestem zła/zły

Postautor: Sissi » niedziela 11 maja 2014, 13:45

Ja czyszcze tak jak Olga tyle ze pryskam na sciereczke ,bo te jdenorazowki do czyszczenia zostawiaja smugi . Olga mam nadzieje ze plama wyschnie w kocu to alkohol ,musi wyparowac :)
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

PoprzedniaNastępna

Wróć do O wszystkim po trochu

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 60 gości