Jestem zła/zły

Rozmowy na każdy temat

Moderator: ikxio

Re: Jestem zła/zły

Postautor: ikxio » piątek 12 paź 2012, 18:13

olga jednorazowe podlanie nie powinno zaszkodzic - pytanie, czy to bylo tylko jednorazowe, czy dopiero zauwazylas, ze majstruje przy kwiatach?
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6780
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Jestem zła/zły

Postautor: olga » piątek 12 paź 2012, 19:49

Kwiaty stoją tam dopiero tydzień więc jest nadzieja, ze to jednorazowe. Ale zgnojone sa na bagienko i zaczynam powaznie się zastanawiać nad sugestią Sissi żeby je przesadzić. Tylko czy to im znowu nie zaszkodzi. W kazdym razie o tym, żeby zakwitły w przyszłym roku mogę zapomnieć.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
olga
Administrator
 
Posty: 5717
Rejestracja: wtorek 03 lip 2012, 23:48
Lokalizacja: Wybrzeże :)

Re: Jestem zła/zły

Postautor: ikxio » piątek 12 paź 2012, 19:54

w przyrodzie zdarzaja sie kataklizmy -moze jednak sie przeprosza?
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6780
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Jestem zła/zły

Postautor: Sissi » piątek 12 paź 2012, 20:43

Olga mnie sie wydaje ze przesadzenie szybkie z teg "bagienka" napewno im nie zaszkodzi i przynajmniej nie dopusci do gnicia . Kiedy bedziesz przesadzac usun delikatnie te male korzonki jak wlosy (tylko te nadgnite)sa nosnikami wody i one pierwsze gnija . Druga sprawa dobrze jest miec zrobiony dobry drenaz na dnie donniczki z takiego specjalnego zwirku ale moza i uzbierac roznych kamyszkow wyszorowac je i wlozyc na dno zanim przysypiesz ziemia . Mnie sie wydaje ze Twoje ananasy przezyj i zakwitna spokojne wazne zybs teraz pilnowala je zeby znowu ktos nie zalal ich woda itp.Jak je przesadzisz to tylko jedynie delikatnie odlej kropelka wody i zostaw na 2 tygodnie w spokoju i w polcieniu ananasy zalapia ze terza odpoczynek maja miec. Gdyby jednak zaczely im listki dostawac ciemne plamki i gnic to radze usunac od gory wszystko zaniesc w ciemne miejsce i zostawic tak na miesiac powinny wtedy odbudowac na nowo uszkodzony system korzenny gniciem . Ja tez mialam przykre doswiadczenie z kwiatami ktore moja siostra wrecz utopila prze tydzien codziennego podlewania ,jednak uratowalam wszystkie choc bylo duzoz zachodu i juz myslalam ze nic z tego nie wyjdzie. Trzymam kciuki zeby ananasy sie trzymaly i pieknie zakwitly :)
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Jestem zła/zły

Postautor: olga » piątek 12 paź 2012, 20:57

Dzięki Sissi :)
Ananasy są w ziemi kaktusowej i maja na dnie keramzyt, jutro idę do pracy i je obejrzę, jeśli podsychają to dm spokój. A jeśli nie to zrobię jak mówisz.
A babie w poniedziałek nagadam za wtykanie nosa we wszystko.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
olga
Administrator
 
Posty: 5717
Rejestracja: wtorek 03 lip 2012, 23:48
Lokalizacja: Wybrzeże :)

Re: Jestem zła/zły

Postautor: bungula » sobota 13 paź 2012, 14:32

A nie lepiej zostawić przy doniczkach karteczkę z napisem NIE PODLEWAĆ
Obrazek
Awatar użytkownika
bungula
VIP
 
Posty: 3673
Rejestracja: poniedziałek 09 lip 2012, 08:04

Re: Jestem zła/zły

Postautor: olga » sobota 13 paź 2012, 14:41

Karteczkę tez na pewno dam, żeby jej się utrwaliło. Ale musiałbyś poznać to babsko, żeby wiedzieć że to za mało. Ona naprawdę nie z dobrej woli to zrobiła.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
olga
Administrator
 
Posty: 5717
Rejestracja: wtorek 03 lip 2012, 23:48
Lokalizacja: Wybrzeże :)

Re: Jestem zła/zły

Postautor: Sissi » sobota 13 paź 2012, 14:47

Olga jak tak zlosliwa jest i specjalnie to zrobila to mozna tez jej zrobic na zlosc ,choc to moze dziecinnne jednak trzeba czasami walczyc ze zlosliwcem jego bronia .Sam tam juz coos wymslisz :mrgreen: byleby to nie bylo kosztem biednych anansow .
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Jestem zła/zły

Postautor: olga » sobota 13 paź 2012, 14:59

Nie, to także nie jest złośliwość. Ta babka ma się po prostu za dyrektora - wciąż próbuje wprowadzać własne zasady wszędzie gdzie się da i grać pierwsze skrzypce. W ten sposób usiłuje podkreślić swoją ważność i przydatność. Wciąż mam z nią problemy i bez przerwy muszę pilnować co robi, bo wie lepiej od wszystkich, nie stosuje się do wymaganych procedur i wiecznie kłamie. Jest przy tym mało inteligentna i uparta. W ogóle zachowuje się bardzo infantylnie. Dam sobie z nią radę, a ananasy zabezpieczę przed jej dostępem bo jak znam życie za jakiś czas znów spróbuje po swojemu...
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
olga
Administrator
 
Posty: 5717
Rejestracja: wtorek 03 lip 2012, 23:48
Lokalizacja: Wybrzeże :)

Re: Jestem zła/zły

Postautor: ikxio » sobota 13 paź 2012, 15:03

olga ona mi przypomina mame sp. meza - sobie jakims cudem krzywdy nie zrobi, ale dookola niej i za nia ciagnie sie smuga chaosu.
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6780
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Jestem zła/zły

Postautor: Fonsitos » sobota 13 paź 2012, 18:25

olga, to nie wiesz że dyrektor i sprzątaczka to najważniejsze osoby w firmie/szkole/banku/urzędzie?
Fonsitos
Administrator
 
Posty: 2610
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 11:54
Lokalizacja: Wielkopolska Pyrka znów na zesłaniu.

Re: Jestem zła/zły

Postautor: Sissi » wtorek 23 paź 2012, 22:52

Jestem poprostu wsciekla ,zreyzgnowana choc powinnam skakac z radosci wg .wiekszosci. Malzon wykupil wycieczke na 2 tygodnie dla nas w Afryce . Nie cierpie upalow ,zgnitego miesa ,much i innych robactw tamtejszych. Mamy jezddzic po afryce jeepami i zyc jak w obozie przetrwania ,ja sie nie nadaje bo jestem wegetarianka i nienawidze upalow :evil: . Druga sprawa moj paszport juz sie przedawnil 5 lat temu no i jeszc ze trzeba miec te cholerne szczepienia akiedy to zdazymy zrobic jak wyjazd 23.12 ?Wole sie zostac w domu choc to bedzie duzy zgrzyt w miedzy nami ,afryka mnie kompletnie nie interesuje i nie chce tam jechac za nic, wole z kciumbami w domu siedziec ,co mam robic boje sie tej podrozy bo trwa 14 dni i nie mam na nia ochoty.
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Jestem zła/zły

Postautor: olga » wtorek 23 paź 2012, 23:24

Ja, ja, ja pojadę za ciebie!!!!
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
olga
Administrator
 
Posty: 5717
Rejestracja: wtorek 03 lip 2012, 23:48
Lokalizacja: Wybrzeże :)

Re: Jestem zła/zły

Postautor: bungula » środa 24 paź 2012, 08:14

Sissi, aparat - ZABIERAJ - ZDJĘCIA - "Wielka Piątka" - czeka - zachody słońca - czekają Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
bungula
VIP
 
Posty: 3673
Rejestracja: poniedziałek 09 lip 2012, 08:04

Re: Jestem zła/zły

Postautor: Sissi » środa 24 paź 2012, 09:42

Olga ja poprostu boje sie tak dalekiej wyprawy ,bedziemy jechac taka wieksza grupa na jakies dziesiec samochodow bedzie tez i jedna para polska ,dwie pary szwajcarow i reszta to niemcy,znajommy Malzona niemiec to oragnizuje on caly czas jezdzi na jakies safari itp.ja nie mam pojecia o afryce a moj Malzon marzy o tym i cieszy sie jak dziecko . Dzisiaj mamy zapoznac sie z trasa i ze wszystkim ,nie wiem wolalabym jednak zostac w domu . Malzon mnie poprostu zaskoczyl bez uzgadniania ze mna zadecydowal sam.
Bungula jak bede jechcac to napewno zasiegne Twojej rady co bym potrzebowala zeby piekne zdiecia zrobic .
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Jestem zła/zły

Postautor: Alexa » środa 24 paź 2012, 09:42

Sissi wyrabiaj paszport, szukaj opikunki dla koteczków i jedź focić duże dziekie koty ;)
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10733
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: Jestem zła/zły

Postautor: Sissi » środa 24 paź 2012, 09:50

Alexa opiekunke juz mam to moja siostra ,znaja i lubia wiec nie ma problemu . To ja mam problem ze nie bede z nimi te 2 tygodnie i bede tesknic i martwic sie o nie no i te duze koty to pewnie mnie tam zjedza zanim fotke zrobie :roll:
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Jestem zła/zły

Postautor: bungula » środa 24 paź 2012, 09:55

Sissi, nie martw się na zapas, nie będzie tak źle. Na podobnym safari był mój wujek - obieżyświat, lat 68 - i wrócił zadowolony, jak bąk. Jeździli też taką dużą grupą po Afryce Południowej i Namibii. Nocowali w całkiem przyzwoitych warunkach. Wprawdzie nie były to wielo-gwiazdkowe hotele, ale było czysto i schludnie.
Obrazek
Awatar użytkownika
bungula
VIP
 
Posty: 3673
Rejestracja: poniedziałek 09 lip 2012, 08:04

Re: Jestem zła/zły

Postautor: Alexa » środa 24 paź 2012, 09:57

Sissi wytrzymasz, będziecie w kontakcie-mms, skayp? A duże koty nie ruszą takiej miłośniczki kotów jak Ty. :)
Zaszczep się też na afrykańskie choróbska-malaria, żółtaczka, febra i co tam jeszcze trzeba.
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10733
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: Jestem zła/zły

Postautor: bungula » środa 24 paź 2012, 10:07

Sissi, co zobaczysz to twoje, nikt Ci tego nie zabierze. Poluj na "Wielką Piątkę", zoom masz, to się do niebezpiecznych zwierząt nie musisz zbliżać. Jedynie solidne podparcie i możesz strzelać fotki - miód, malina 8-)
Obrazek
Awatar użytkownika
bungula
VIP
 
Posty: 3673
Rejestracja: poniedziałek 09 lip 2012, 08:04

PoprzedniaNastępna

Wróć do O wszystkim po trochu

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 59 gości