Jestem zła/zły

Rozmowy na każdy temat

Moderator: ikxio

Re: Jestem zła/zły

Postautor: Alexa » sobota 20 lip 2013, 21:57

Też się cieszę, że namówiłam wszystkich na wycieczkę po Cieszynie polskim i czeskim i mogłam urwać się na wystawę. :)
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10741
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: Jestem zła/zły

Postautor: olga » sobota 20 lip 2013, 22:03

Dyplomatyczne rozwiązanie :)
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
olga
Administrator
 
Posty: 5722
Rejestracja: wtorek 03 lip 2012, 23:48
Lokalizacja: Wybrzeże :)

Re: Jestem zła/zły

Postautor: Sissi » czwartek 25 lip 2013, 22:56

Jestem zla ,wrecz wsciekla bo przed chwila przyjechal do nas znowu szwagier bez zapowiedzi ,byl w zeszla niedziele tez niezapowiedziany teraz znowu na "likend" :evil: doslownie nie wytrzymalam i nawet sie nie przywitalam z nim ,do Malzona tylko ostro i glosno powiedzialam co mysle na temat tych najazdow ze strony jego rodziny trzasnelam drzwiami i poszlam z Fionka do biura po drodze jeszcze do kuchni weszlam zrobila sobie drinka ,mysleli ze zaraz zrobie koklacje itd .ale o nie nie ,mam juz dosc .Niech sobie sami kucharza ja nie bede uslugiwac ,A jak sie szwagier do jutra nie wyniesie to ja sie pakuje i moje kociumby i wyjezdzamy i wnajme Hotel Taki zeby ostro po kieszeni poszlo (koty musza miec warunki a nie wieczny sters )moze Malzon wtedy zrozumie ze nawet nie wiem jak moze kochac swoja rodzine ale dom jest takze moj i mam cos do powiedzenia,az mnie trzesie z nerwow wrrr..... :evil: :evil: :evil:
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Jestem zła/zły

Postautor: Alexa » czwartek 25 lip 2013, 23:03

Sissi dobrze zrobiłaś. Twój dom twoja twierdza.
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10741
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: Jestem zła/zły

Postautor: ikxio » poniedziałek 02 wrz 2013, 11:55

qua, qua, qua przed chwila mi plomba poleciala, na szczescie juz po wakacjach i dentystka na miejscu.
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6780
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Jestem zła/zły

Postautor: Alexa » poniedziałek 02 wrz 2013, 16:22

Wkurzona jestem juz po pierwszym dniu pracy :evil:
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10741
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: Jestem zła/zły

Postautor: Aga » poniedziałek 02 wrz 2013, 18:29

Alexa pisze:Wkurzona jestem juz po pierwszym dniu pracy :evil:

Ja też nie jestem przeszczęśliwa :(
Aga
VIP
 
Posty: 808
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 17:43

Re: Jestem zła/zły

Postautor: Rakolka » środa 11 wrz 2013, 19:07

też jestem zła z tego samego powodu.. ale nie po pierwszym dniu.
Awatar użytkownika
Rakolka
Pięć Kotów
 
Posty: 708
Rejestracja: sobota 20 paź 2012, 09:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jestem zła/zły

Postautor: Alexa » środa 11 wrz 2013, 19:13

Dzisiaj też jestem wkurzona i odechciewa mi się wszystkiego.
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10741
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: Jestem zła/zły

Postautor: Sissi » czwartek 03 paź 2013, 21:12

Wlasciwie nie zla ale jestem smutna i zmeczona ,Malzon w zeszlym tygodniu pojechal do polski i mial wrocic na srode ale zjadl flaczki wjakims barze sie zatrul porzadnie ,rzyga jak kot i ogolnie jest w zlym stanie . dziaij probowal wyjechac ale zawrocil po 100 km bo nie mogl ujechac ,bylo mu slabo i i bolala go brzuch i wymiotowal tak ze musial sie zatrzymac na poboczu . Najgorsze ze tesciowa nawet nie wezwala lekarza czy pogotowia (bo ona jest oczywiscie najbardziej zschorowana osoba na swiecie ) Malzon sie meczy i boje sie oniego bo jak to chlop mysli ze jak kropli sie napije i herbaty to mu przejdzie a mi to wyglada na bardzo powazna sprawe . Nie wiem co mam robic ja tu 1150 km od niego telefon u nas komorkowy nie dziala bo nie mazasiegu na tym naszym zadupiu a stacjonarnego jeszcze nie mamy . Malzon mowil ze ze moze jutro wyjdzie jednak nie chce bo boje sie ze zemdleje za kierownica i wypadek gotowy (az wlos mi sie na glowie jezymyslac o tym) . Boje sie o niego bo przed dzien zatrucia byl na grzybach i mowil jakie piekny grzyby zebral ,nie wiem czy mnie nie oklamuje ze to od flaczkow mysle to pwenie od grzybow a jezeli to prawda to moze naprawde miec powazne zatrucie akby zjadl jakiegos trujacego nie daj Boze . Nie wiem co mam robic mysle o zorganizwoaniu mu transportu zeby ktos go przywiozl bo to bedzie chyba najlepsze ,tesciowej nie daruje ze tak pozostawila mojego meza bez jakiejkolwiek pomocy tylko syn sie zwija z bolu i rzyga ,co za matka :evil:
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Jestem zła/zły

Postautor: Alexa » czwartek 03 paź 2013, 21:39

Ojej Sissi organizuj transport zastępczy dla małżona, mam nadzieję że wszystko się dobrze skończy.
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10741
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: Jestem zła/zły

Postautor: Sissi » czwartek 03 paź 2013, 21:43

Alexa ,no mysle o tym i juz dzwonilam do paru osob ,ktore hcetnie przywiaza go . Innego wyjscia nie ma tutaj zaraz go do lekarza wezme . dzwonilam do niego teraz i odziwo jako tako z wlkim zakloceniami udalo mi sie z nim slow zamienic niestey nadal wymiotuje i slaby jest i caly czas spi wiec nie mozliwe jest zeby za kierwonice mogl usiasc absolutnie .
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Jestem zła/zły

Postautor: ikxio » czwartek 03 paź 2013, 21:49

Sissi - w samolot i do domu po auto jak wydobrzeje pojedzie
co do matek- tesciowych? mozemy sobie podac raczki
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6780
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Jestem zła/zły

Postautor: Sissi » czwartek 03 paź 2013, 21:56

Ikxio ,ja bym kupila malzonowi bilet na samolot odrazu ale on nigdy nie latal i nie wsiadzie do samolotu tym bardziej ze rzyga nonstop ,musi jechac autem bo mozna przystanac jak trzeba i dalej jechac. Co do tesiowej to wszelkie zlosilwe zarty na ich temat idealnie pasuja do mojej :mrgreen:
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Jestem zła/zły

Postautor: ikxio » czwartek 03 paź 2013, 22:25

Sissi - ja tez bywalam bezradna w takich sytuacjach - jak sama wiesz lekarze sa najczesciej cieniasami jesli chodzi o diagnostyke - byc moze stad powodzenie dr.House? w samolocie masz godzine, dwie podrozy torebki na pawia maja
a jesli moge pomoc
- WWW.MED-TRANS.PL
+48 730 805 290
+48 667 367 994
biuro@med-trans.pl
nie biore odpowiedzialnosci bo ich nie znam, ale bedzie chyba lepsze niz nic
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6780
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Jestem zła/zły

Postautor: Alexa » piątek 04 paź 2013, 17:52

Sissi życzę powodzenia w transporcie małżona do domu.
A ja zła-to mało powiedziane, wściekła :evil: :evil: :evil:
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10741
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: Jestem zła/zły

Postautor: Sissi » piątek 04 paź 2013, 21:48

Ikxio ,Alexa ,dziekuje dziewczyny juz wszystko ok i Malzon w domu :-D polepszylo mu sie dzisiaj i jak kamikadze jechal do mnie i kociubów ,jechal 11 godzin i byl juz o 19 :-D caly czas martwilam sie ale chlop moj dzielny byl . Schudl mi troche i widac ze ze wymeczony zatruciem bo jak ptaszek skubnal kaczki ktora mu upieklam . Poszedl spac i spi i spi biedactwo moje. Koty bardzo radosnie go przywitaly az nie mogl sie opedzic od nich tak sie ogonami owijaly wokol nog :mrgreen: .
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Jestem zła/zły

Postautor: ikxio » piątek 04 paź 2013, 22:12

oj te chlopy ja juz nawet glowy pisaniem nie zawracalam bo wiadomo .
wazne, ze w domu i kochanie . niech sprawdzi choroby wrzodowe
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6780
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Jestem zła/zły

Postautor: Sissi » piątek 04 paź 2013, 22:23

Ikxio ,sama sie ciesze bardzo ze juz jest w domu jednak fakt ze mizernie wyglada i widac ze zatrucie go wymeczylo co do wrzodow sprawdzania moge zapomniec, w zyciu nie zgodzi sie na te badania chyba ze ktos na sile mu je zrobi pod ogolna narkoza :roll:
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Jestem zła/zły

Postautor: ikxio » piątek 04 paź 2013, 22:38

USG nie boli a wrzody wykryje
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6780
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

PoprzedniaNastępna

Wróć do O wszystkim po trochu

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości