Jestem zła/zły

Rozmowy na każdy temat

Moderator: ikxio

Re: Jestem zła/zły

Postautor: ikxio » piątek 12 gru 2014, 13:08

Sissi - te zwierzeta to zabijaja w celach zeby je zezrec, ale morduja w sposob rytualny - to roznica. tylko u nas to jak zwykle wylewaja dziecko z kapiela - bo TK ustalil, ze gminy islamskie i zydowskie moa zabijac na swoje potrzeby (ponoc mamy wolnosc religijna, ciekawe kiedy muzulmanom pozwola tluc zony? i sprzedawac dziewczynki wspolwyznawcom- jak wolnosc to wolnosc?) ale zapomniano o wprowadzeniu czlkowitego zakazu eksportu takiego miesa - a w sumie o to cala bitwa - pieniadze. i do tego przeszla ustawa o zwierzetach laboratoryjnych - a to wszystko pod przykrywka napuszczania rodzicow na nauczycieli i robienie zadymy wokol jakich przedwojennych kryminalkow i pomyslu z pochodem 13 grudnia - ja juz powiedzialam, jak bedzie z pochodniami i pod ZUS czy NFZ to ide :mrgreen:
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Jestem zła/zły

Postautor: Alexa » piątek 12 gru 2014, 20:31

ikxio pisze:Sissi - bo TK ustalil, ze gminy islamskie i zydowskie moa zabijac na swoje potrzeby (ponoc mamy wolnosc religijna, ciekawe kiedy muzulmanom pozwola tluc zony? i sprzedawac dziewczynki wspolwyznawcom- jak wolnosc to wolnosc?) ale zapomniano o wprowadzeniu czlkowitego zakazu eksportu takiego miesa - a w sumie o to cala bitwa - pieniadze. i do tego przeszla ustawa o zwierzetach laboratoryjnych - a to wszystko pod przykrywka napuszczania rodzicow na nauczycieli i robienie zadymy wokol jakich przedwojennych kryminalkow i pomyslu z pochodem 13 grudnia - ja juz powiedzialam, jak bedzie z pochodniami i pod ZUS czy NFZ to ide :mrgreen:


Od krzywdzenia zwierząt zaczynali naukę swoich bachorów naziści-potem przeszli do ludzi.
Orientujecie się czy można zobaczyć głosownie w sejmie-który poseł jak głosował? bo u nas uchwały rady miasta można zobaczyć jak radni głosowali.

Co do uboju rytualnego to jesteśmy w Polsce a nie w arabolandzie albo w izraelu , jak się im nie podoba to niech spieprzają do swoich krajów debile i zażynaja się nawzajem a nie krzywdzą zwierzęta.
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10703
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: Jestem zła/zły

Postautor: ikxio » piątek 12 gru 2014, 22:26

Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Jestem zła/zły

Postautor: Fonsitos » sobota 13 gru 2014, 01:03

Alexa pisze:Co do uboju rytualnego to jesteśmy w Polsce a nie w arabolandzie albo w izraelu , jak się im nie podoba to niech spieprzają do swoich krajów debile i zażynaja się nawzajem a nie krzywdzą zwierzęta.

Alexa, ja rozumiem emocje, ale nie za ostro piszesz?
Fonsitos
Administrator
 
Posty: 2610
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 11:54
Lokalizacja: Wielkopolska Pyrka znów na zesłaniu.

Re: Jestem zła/zły

Postautor: ikxio » sobota 13 gru 2014, 14:31

Fonsitos - tez tak mysle, tylko bym to nieco polityczniej napisala niz Alexa :mrgreen:
nie widzialas arabskiej dzielnicy w Alicante w dniu islamskiego swieta baranka - i do tego, tu nie maja gdzie tego wyhodowac, wiec przywoza zwierzeta na ostatnia chwile - jest to upchniete gdzies na malutkim balkoniku albo w jakiejs klitce - im to chyba wszystko jedno jak owca wiecej bo potrafia mieszkac po kilkanascie osob w nieduzym mieszkaniu (przyslowiowi Polacy "na zmywaku" to mogliby sie od nich uczyc) i czeka na zarzniecie zywcem - niektorzy sa juz tak bezczelni, ze robia to na ulicy - a najstarsze dziecko - oczywiscie syn ma zaszczyt (niewatpliwie) baranka trzymac zeby krew z niego rowno sikala - oni sa gorsi od murzynow z US-manskiego getta. malo kto protestuje, ale czego sie po Hiszpanii - kraju corridy spodziewac? dobrze, ze choc walki psow i kogutow sa zakazane i scigane ostro (nie ze wzgledu na dobrostan zwierzat, ale nielegalne zaklady)
co do zydow (pisze z male litery bo o wyznawcow nie narodowosc czy pochodzenie mi chodzi - w koncu Sikorski tez jadal niekoszerne osmiorniczki, a scyzorykiem chrzczony jak mawial moj tato) ? tam to musi zrobic fachowiec, wiec jest szansa, ze zwierzak bedzie szybko martwy.
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Jestem zła/zły

Postautor: Alexa » sobota 13 gru 2014, 17:30

Dla mnie każdy kto krzywdzi słabszego od siebie(czy to człowieka czy zwierzę) to bestia którą należy wyrwać jak chwasta z pola uprawnego, nie ma znaczenia jakiej narodowości,wyznania, koloru skóry itp
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10703
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: Jestem zła/zły

Postautor: ikxio » środa 17 gru 2014, 15:48

wlasciwie mozna sie bylo tego spodziewac, ale kocieforum.ir.pl czyli mruczekkociak odeszlo w niebyt.
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Jestem zła/zły

Postautor: Alexa » środa 17 gru 2014, 19:41

Smutne to co piszesz Ikxio.
Na początku każdy nowy opiekun kota pisze z takim zapałem a potem kot im powszechnieje? :cry:
Dla mnie koty zawsze będą ważną częścią mojego życia.
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10703
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: Jestem zła/zły

Postautor: ikxio » środa 17 gru 2014, 19:45

Alexa - tam juz nie mial kto pisac, a administratorka Beru ma zupelnie inne zainteresowania i problemy, zreszta nie wiem czy pamietasz tez troche byla z lapanki. pod koniec pisalo tam moze z cztery - piec osob , z czego chyba wszystkie sa tu na Dachu (przynajmniej zarejestrowane)
ja to sie zastanawiam co bedzie dalej z tasdj - bo tam tez pies z kulawa noga nie zaglada.
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Jestem zła/zły

Postautor: Alexa » środa 17 gru 2014, 19:51

Ikxio to może trzeba powysyłać zaproszenia ludziom tutaj na forum. Na tasdj nie mam opcji wysyłania pw zbiorowego do wszystkich. Na mruczku jestem zwykłym użytkownikiem i tez tam zaglądam tylko od czasu do czasu.
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10703
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: Jestem zła/zły

Postautor: ikxio » środa 17 gru 2014, 20:05

o mruczku mozna zapomniec, a na tasdj to w tym roku zagladalo moze z 5-6 osob w tym Ty , Sissi i ja
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Jestem zła/zły

Postautor: Stefano » sobota 20 gru 2014, 19:41

ja też zaglądałam, bo niedawno mnie odbanowano, hehe
Obrazek
"Żadne niebo nie będzie niebem, jeśli nie powitają mnie w nim moje koty"
Awatar użytkownika
Stefano
Cztery Koty
 
Posty: 329
Rejestracja: niedziela 06 lip 2014, 18:28

Re: Jestem zła/zły

Postautor: Alexa » sobota 20 gru 2014, 21:48

Właśnie widzę że mruczek jest wyłączony.
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10703
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: Jestem zła/zły

Postautor: Sissi » niedziela 21 gru 2014, 11:31

Mnie tam mruczka nie zal i tej nadetej beru i jej swity .
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Jestem zła/zły

Postautor: ikxio » środa 07 sty 2015, 22:15

Niestety Perelka w poniedzialek idzie na operacje - nowotwor. Nie wiadomo jak bedzie bo guzki rozsiane.
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Jestem zła/zły

Postautor: Alexa » środa 07 sty 2015, 22:35

Będę trzymać kciuki za Perełkę.
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10703
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: Jestem zła/zły

Postautor: Sissi » czwartek 08 sty 2015, 00:31

Biedna koteczka ,bede mocno trzymac kciuki zeby wszystko poszlo dobrze :ok:
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Jestem zła/zły

Postautor: olga » poniedziałek 19 sty 2015, 13:39

Zepsuł mi się zamek w tylnych drzwiach. Pojęcia nie mam ile może kosztować naprawa, mam centralny zamek i nie wiem czy trzeba wymienić wszystko, czy tylko ten jeden.
Tyle dobrego, że się zepsuł w pozycji "zamknięte" i samochód może normalnie stać na parkingu.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
olga
Administrator
 
Posty: 5706
Rejestracja: wtorek 03 lip 2012, 23:48
Lokalizacja: Wybrzeże :)

Re: Jestem zła/zły

Postautor: Alexa » poniedziałek 19 sty 2015, 18:02

O rety, Olga życzę ci aby naprawa jak najmniej kosztowała.
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10703
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: Jestem zła/zły

Postautor: Alexa » poniedziałek 26 sty 2015, 18:09

Jestem zła po potrąciłam szklankę i wylałam kompot na obrus, spuszczając roletę źle spuściłam i urwało kwiaty storczyka(wsadziłam do wody niech chociaż tak kwitną)co jeszcze dziś spsocę? :ewi:
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10703
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

PoprzedniaNastępna

Wróć do O wszystkim po trochu

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

cron