Jestem zła/zły

Rozmowy na każdy temat

Moderator: ikxio

Re: Jestem zła/zły

Postautor: Fonsitos » poniedziałek 20 sie 2012, 14:53

Wróciły gupie temperatury z gupią wilgotnością powietrza. Co w połączeniu z brzuszkiem niefajne jest. Stałam dzisiaj na poczcie, duchota jak piernik, niby jedna kolejka do okienek, a babsko co przyszło sporo po mnie i wali prosto do okienka. Nawet nie miałam siły protestować tak mi było słabo (niskie ciśnienie mam i w kółko zawroty głowy, zawsze do tego miałam talent, ale teraz to już wybitnie). Facet przede mną tak niepewnie się mi przyglądał, ale też olał... Zacznę się rozpychać łokciami, bo z uprzejmością daleko nie zajadę :(
Fonsitos
Administrator
 
Posty: 2610
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 11:54
Lokalizacja: Wielkopolska Pyrka znów na zesłaniu.

Re: Jestem zła/zły

Postautor: Alexa » poniedziałek 20 sie 2012, 15:13

Bo teraz nastały czasy wolnej amerykanki niestety i ludzie nie mają za grosz kultury,wyczucia , o honorze nie wspominając :evil:
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10703
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: Jestem zła/zły

Postautor: ikxio » poniedziałek 20 sie 2012, 15:22

a moze zadzialala na zasadzie glupoty - zobaczyla, ze nie ma nikogo przed okienkiem i zastartowala? ludzie bywaja pod tym wzgledem nieobliczalni.
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Jestem zła/zły

Postautor: Sissi » poniedziałek 20 sie 2012, 18:01

Fonitos no poprostu wspolczuje, kiedys kobiety w ciazy mogly liczyc ze nie musza stac w kolejce, ze ktos zapyta sie czy sie dobrze czuje kiedy widzi ze kobita mdleje, przeciez teraz sa takie upaly, znieczulica jest jednak w srod ludzi ogromna, nie szanuja sie nikogo ani starszych ani chorych tez. Nastepnym razem radze zebys kogos wyslala zeby cos zalatwil dla Ciebie teraz Ty i Fonsiatko musicie uwazac i dbac o siebie. Nie przejmuj sie i nie denerwuj i zrob sobie relaksujaca kapiel itp.
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Jestem zła/zły

Postautor: Fonsitos » poniedziałek 20 sie 2012, 18:39

Wiecie, ludzie są po trochu zabiegani, bezmyślni i znieczuleni. Ale wkurzają tak samo :) Podobno jest taki przesąd że jak się odmówi kobiecie w ciąży (pomocy czy czegoś tam) to mole wszystkie swetry zjedzą. Póki co zastanawiam się czego sama sobie odmówiłam bo pojawiły się u mnie mole :) Chyba że to chodzi o mężowski płaszcz zimowy :)
Fonsitos
Administrator
 
Posty: 2610
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 11:54
Lokalizacja: Wielkopolska Pyrka znów na zesłaniu.

Re: Jestem zła/zły

Postautor: Wanda » poniedziałek 20 sie 2012, 19:00

Raczej myszy nie mole. Ale to nie zmienia faktu, że ludziska zrobili się bardzo obojętni na losy innych. Znieczulica jest ogromna! Fonsi - w takie upały lepiej żebyś nie chodziła bez tzw. osoby towarzyszącej. A jeśli już bardzo chcesz pospacerować to najlepiej wieczorem.
"Zdobyć przyjaźń kota nie jest rzeczą łatwą. Nie lokuje on swych uczuć nierozważnie: może zostać Waszym przyjacielem, jeśli jesteście tego godni, ale nigdy waszym niewolnikiem."
Wanda
Trzy Koty
 
Posty: 133
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:46
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jestem zła/zły

Postautor: Fonsitos » poniedziałek 20 sie 2012, 19:29

No ale pewne rzeczy muszę zrobić za dnia niestety. A na spacery z tatuśkiem chodzimy po zmroku :) Jak wampiry.
Fonsitos
Administrator
 
Posty: 2610
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 11:54
Lokalizacja: Wielkopolska Pyrka znów na zesłaniu.

Re: Jestem zła/zły

Postautor: ikxio » poniedziałek 20 sie 2012, 21:33

Fonsitosoj , uczulilas mnie dzisiaj - tak sobie siedzialam na plazowych schodkach i policzylam mlode dziewczyny z ciazy tak na oko "noworocznej" w slipkach i topless - kto wie witamina D kazdemu sie przyda- najobrzydliwsze byly komentarze starych, zapasionych i z cellulitem
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Jestem zła/zły

Postautor: Fonsitos » poniedziałek 20 sie 2012, 22:11

Takie najgorsze co to już zapomniały o seksie?
Fonsitos
Administrator
 
Posty: 2610
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 11:54
Lokalizacja: Wielkopolska Pyrka znów na zesłaniu.

Re: Jestem zła/zły

Postautor: ikxio » poniedziałek 20 sie 2012, 22:27

nie one nie zapomnialy ( a gwarantuje, ze w szafie trzymaja wibratory - seks w Hiszpanii jest dziwny, duzo by pisac i obawiam sie, ze Kamasutra i Wislocka to w tym katolickim kraju jest bajka z burdelu). po prostu sa podle bo jak masz za meza skrzyzowanie popielniczki z mlotem pneumatycznym ? popielniczke wybacze prymitywu nie
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Jestem zła/zły

Postautor: Sissi » poniedziałek 20 sie 2012, 23:09

co mam powiedziec ,ze za godzine znowu w moim domu jest Antykot :evil: jestem wykonczona psychicznie ,to juz 3 tydzien Aliena w domu ,jest upal straszny a nie moge chodzic sobie w podkoszulku na ramiaczkach bez BH nie moge noscic tylko majtek ,musze byc uczesna i wygladac el i al ,mam doooooscccc ,pomocy!!! jak pozbyc sie gada ,moze przytruc ,moze codziennie bede zalana i bede gadac mu z watroby co mysle ?a Malzon sobie popamieta ten czas co mi zafundowal :evil: :evil: :evil:
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Jestem zła/zły

Postautor: ikxio » poniedziałek 20 sie 2012, 23:21

wiesz ja nie znam Twojego ukadu towarzyskiego - ale antykot to jak kolekcja osobnikow mojego meza - bywalo, ze po prostu pakowalam walizki obcego co mi "zawartsc lodowki i barku" wyzarl jak swoje i mowilam NIE, moze powiedz, ze gosc jak ryba - po trzech dniach smierdzi gorzej niz wiejska slawojka?
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Jestem zła/zły

Postautor: Fonsitos » poniedziałek 20 sie 2012, 23:22

Sissi, no to masz to co miałam jak szwagier u nas mieszkał... Kurcze jak do tego przysłowiowego gołego półdupka się przyzwyczajamy. Cierpliwości Sissi, a z mężem trzeba pogadać. Jakkolwiek finansowo od Antykota jesteście uzależnieni tak są granice.
Fonsitos
Administrator
 
Posty: 2610
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 11:54
Lokalizacja: Wielkopolska Pyrka znów na zesłaniu.

Re: Jestem zła/zły

Postautor: Sissi » wtorek 21 sie 2012, 07:46

Wczoraj wlasciwie dzisiaj w nocy to ju wyszlam z siebie, jak antykot wlazl i odrazu wyciagnal liskacza o 1 w nocy to trzasnelam drzwiami i do Malzona powiedzialam glosno tak zeby slyszal antykot ze zmojego domu nie pozwole hotelu i meliny robic na co odpowiedzial antykot ze smiechem zebym wluzowala bo sie wprowadza dzisiaj do mieszkania obok w domu ktore mu Malzon wynajal. Nie jestesmy finansowo uzaleznieni od antykota wogole to raczej on chcialby z mezem interesy robic i robi mu lobotomie z mozgu. Facet ma 57 lat i chce sie szybko dorobi c naszym kosztem bo robi za marne 3 tys. euro a musi ztego dwa domy utrzymac dwoch synow i zone na zycie wniemcach teznie jest tanie i nie wiele mu zostaje jak wszystko oplaci.Teraz jak bedzie mieszkac obok to juz bedzie caly czas meczyc d...e nie da zyc to jest czlowiek z tych co nie maja zadnych skrupolow.
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Jestem zła/zły

Postautor: ikxio » wtorek 21 sie 2012, 08:04

Sissi niejeden chcialby te "marne" 3 tauzeny miec fakt, ze jak piszesz gosciu zyje ponad stan i ma pretensje do swiata, ze mu malo - takich na swiecie jest duzo - ja wiem co to jest takie cos co ci z domu robi prywatny folwark - metoda jest jedna - po prostu wywalac na zbity pysk i nie martwic sie, ze czasem trzeba uzyc chamskich metod pokazujac gdzie sa drzwi wyjsciowe
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Jestem zła/zły

Postautor: Fonsitos » wtorek 21 sie 2012, 10:32

EEEE Sissi, to luz, myślałam że to Antykot jest ten bardziej. No cóż - z chamstwem grzecznością niestety nie wygrasz, postawisz się, nie wpuścisz do chałupy a mężowi zrobisz wydzielanie czasu z Antykotem coby za długo nie przesiadywał u niego. Będzie gites :)
Fonsitos
Administrator
 
Posty: 2610
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 11:54
Lokalizacja: Wielkopolska Pyrka znów na zesłaniu.

Re: Jestem zła/zły

Postautor: Sissi » wtorek 21 sie 2012, 10:55

Fonsitos wlasnie spakowal wszystkie graty i poszedl sobie na "swoje "mieszkanie ,pierwszy krok zrobiony ,,drugi to ze nie zrobilam im sniadania ani kawy ani herbaty akiedy Malzon sie upomnial powiedzialam im ze wiedza gdzie jest kuchnia . Skonczylo sie ze sobie zrobili tylko po kawie a Antykot poszedl niepyszny jeszcze probujac brac mnie na litosc ze wie jak to unas siedzi i nam przeszkadza liczac ze zaprzecze odpowiedzialam ze kazdy lubi miec swoja prywatnosc i swoj azyl domowy i ze napewno bedzie sie lepiej czul u siebie. Nad dalsza czescia kontaktow bede pracowac tak zeby zniechecic go do nas na maksa :mrgreen:
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Jestem zła/zły

Postautor: Fonsitos » wtorek 21 sie 2012, 12:12

A jak nie to powiedz, z czarnym kotem i w ciąży czuję że mam moc :) A jak jeszcze Alexa się podłączy, to hoho...
Fonsitos
Administrator
 
Posty: 2610
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 11:54
Lokalizacja: Wielkopolska Pyrka znów na zesłaniu.

Re: Jestem zła/zły

Postautor: Sissi » wtorek 21 sie 2012, 12:15

Fonsi no i jak sie dobierzecie czarami jeszcze z Alexa to faktycznie Antykot bedzie wial az sie bedzie kurzylo :mrgreen: :lol:
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Jestem zła/zły

Postautor: bungula » wtorek 21 sie 2012, 12:23

No, tak mu zróbcie
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
bungula
VIP
 
Posty: 3665
Rejestracja: poniedziałek 09 lip 2012, 08:04

PoprzedniaNastępna

Wróć do O wszystkim po trochu

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

cron