sentencje, złote myśli

Rozmowy na każdy temat

Moderator: ikxio

sentencje, złote myśli

Postautor: arthrawn » niedziela 05 sty 2014, 17:06

szukam czegoś na tatuaż...sentencja dla córki od ojca...macie jakieś pomysły...szukam i znaleźć nie mogę...
Obrazek
Pies myśli: „Człowiek daje mi jedzenie, mieszkam w jego domu, mogę spać w jego łóżku — jest moim bogiem!”. Kot myśli: „Człowiek daje mi jedzenie, mieszka w moim domu, może spać w moim łóżku — jestem jego bogiem!”
Awatar użytkownika
arthrawn
Szesc Kotow
 
Posty: 784
Rejestracja: czwartek 13 cze 2013, 13:11
Lokalizacja: Ahoghill, NI

Re: sentencje, złote myśli

Postautor: ikxio » niedziela 05 sty 2014, 19:49

:mrgreen: tu z kibicami tego "sportu" to chyba krucho bedzie
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: sentencje, złote myśli

Postautor: arthrawn » wtorek 07 sty 2014, 23:11

Oj myślę, że źle nie jest...masz na myśli złote sentencje...a co do tatuażu, to Polska - społeczeństwo otwiera się coraz bardziej...sam mam już dwa i nie są to więzienne wspomnienia...a w planach jeszcze dwa...to podobno nałóg...tylko trzeba myśleć, bo to na całe życie...w UK tatuaż jest tak powszechny, że nikt nie robi z tego taniej sensacji. Niedaleko mnie mieszka człowiek kot...ma całe ciało w tatuażach, także twarz...dla mnie lekka przesada, ale nie neguję tego...to jego ciało...angole mają wszystko...od trupich czaszek po sentencje w stylu całuj mnie w d..ę...
Na ręce mam imię Olivki...chcę teraz zegar z godziną jej urodzenia i datą...bardzo bym się cieszył, gdyby szło połączyć te tatuaże...szukam kogoś, kto jej buzie mi zrobi na łopatce, ale to już wyższa szkoła...
Obrazek
Pies myśli: „Człowiek daje mi jedzenie, mieszkam w jego domu, mogę spać w jego łóżku — jest moim bogiem!”. Kot myśli: „Człowiek daje mi jedzenie, mieszka w moim domu, może spać w moim łóżku — jestem jego bogiem!”
Awatar użytkownika
arthrawn
Szesc Kotow
 
Posty: 784
Rejestracja: czwartek 13 cze 2013, 13:11
Lokalizacja: Ahoghill, NI

Re: sentencje, złote myśli

Postautor: bungula » wtorek 07 sty 2014, 23:25

A spróbuj wymyślić sentencję sam, taką, którą Ci serce dyktuje, doświadczenie podpowiada, takie są najlepsze, po co Ci cudze myśli.
Obrazek
Awatar użytkownika
bungula
VIP
 
Posty: 3665
Rejestracja: poniedziałek 09 lip 2012, 08:04

Re: sentencje, złote myśli

Postautor: arthrawn » środa 08 sty 2014, 19:08

ah szukam złotej, niebanalnej myśli...wiem, że "nasze" są najlepsze, ale...szukam...znalazłem jedną już...

yesterday is history, today is a gift, tomorrow is a mystery...

wizja jest taka, zegar z godziną urodzin małej i "harfa" z tym tekstem...ale zanim się to do końca urodzi...to czasu minie...a ma ktoś jeszcze tatu :) chwalić się :P

miałem w Polandii bardzo grzeczną koleżankę...super dziewczyna, ale taka bardzo grzeczna...a tatuaż miała wcześniej ode mnie...masakra...w miejscu sekretnym, bardzo fajny :)
Obrazek
Pies myśli: „Człowiek daje mi jedzenie, mieszkam w jego domu, mogę spać w jego łóżku — jest moim bogiem!”. Kot myśli: „Człowiek daje mi jedzenie, mieszka w moim domu, może spać w moim łóżku — jestem jego bogiem!”
Awatar użytkownika
arthrawn
Szesc Kotow
 
Posty: 784
Rejestracja: czwartek 13 cze 2013, 13:11
Lokalizacja: Ahoghill, NI


Wróć do O wszystkim po trochu

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

cron