piątek czy wtorek trzynastego

Rozmowy na każdy temat

Moderator: ikxio

piątek czy wtorek trzynastego

Postautor: ikxio » piątek 13 lip 2012, 10:28

czyli nasze przesady macie jakies zachowanie typu glodnego golebia?
ja jestem przesadna bardzo - i dzis sie sprawdzilo - jechalam na przeswietllenie, autobus do Elche zlapal gume - na szczescie okazalo sie, ze fabrykant autobusu przewidzial bliski kontakt z palma a palma to nie drzewo i kierowca (kobitka zreszta) przytomna wiec pozostalo sie otrzepac i poczekac na transport w wybranym kierunku - ja do domciu :mrgreen: no i znowu wyszlo - moj telefon to jeden wielki smietnik - ale jak mam grzebac w papierach to wole poklikac - bus byl wypelniony takimi sierotami jak ja - czyli badania, szpital itp - komorke to tu ma chyba nawet niemowle, ale telefonow do sluzby zdrowia - malo kto - chyba sie tubylcom przydalam :D wlasnie sprawdzam oferte lidla i drugiego podobnego sklepu - bo gdzies widzialam beczulki niemieckiego piwa za 5.50 € no macie moj piatek 13
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: piątek czy wtorek trzynastego

Postautor: Sissi » piątek 13 lip 2012, 11:08

Ikxio ja tos ie boje nawet pisac o pechu w taki dzien bo zawsze mi sie cos przydaza ,dzisiaj rano zaraz jak wstalam szczelila zarowka nad moja glowa az dym poszedl i sobie pomyslalam "acha zaczyna sie...." nie wiem co bedzie dalej mam nadzieje ze juz nic :?
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: piątek czy wtorek trzynastego

Postautor: sierpówka » piątek 13 lip 2012, 11:09

Ja nie jestem przesądny. No chyba , że nie ma już na co zwalić a wytłumaczyć jakoś się trzeba :lol: :roll:
sierpówka
VIP
 
Posty: 1167
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 10:55

Re: piątek czy wtorek trzynastego

Postautor: ikxio » piątek 13 lip 2012, 11:51

a wiesz - ja korzystam z flash - wyobraz sobie tort weselny wielkosci wiezowca chryslera NY i jego urode to jest moja niespodzianka na 13 - bede szukac idioty programisty albo sposobu na wylaczenie tego smiecia
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51


Wróć do O wszystkim po trochu

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości