Świąteczna pomoc

Jak pomóc bezdomnym kotom.

Moderator: Alexa

Regulamin forum
Uwaga: nie wolno zamieszczać ogłoszeń, na to jest forum Bardzo Wazne Kocie Sprawy.

Świąteczna pomoc

Postautor: kornelia99 » wtorek 09 gru 2014, 12:11

Cześć wszystkim miłośnikom kotów :lol: widziałam, że jest temat odnośnie kotów bezdomnych, ale mnie bardziej interesują te w schroniskach i dlatego założyłam nowy wątek. Chciałam się dowiedzieć czy pomagacie zwierzakom w schroniskach? Może ktoś jest wolontariuszem? :) jak wygląda ta pomoc w okresie przedświątecznym, bo ja muszę przyznać, że troszkę szaleję i też staram się zaangażować wszystkich znajomych i całą rodzinkę :D ktoś, coś?
kornelia99
Nowy
 
Posty: 6
Rejestracja: czwartek 23 paź 2014, 10:56

Re: Świąteczna pomoc

Postautor: Alexa » wtorek 09 gru 2014, 18:37

A jesteś wolontariuszką? W schroniskach najbardziej potrzebują jedzenia dla zwierząt i leków, preparatów dla ratowania.
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10724
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: Świąteczna pomoc

Postautor: bungula » wtorek 09 gru 2014, 19:15

Schroniska jakoś sobie poradzą, gorzej z tymi bidulami co biegają po ulicach.
Obrazek
Awatar użytkownika
bungula
VIP
 
Posty: 3670
Rejestracja: poniedziałek 09 lip 2012, 08:04

Re: Świąteczna pomoc

Postautor: Sissi » środa 10 gru 2014, 00:15

No wlasnie bezdomne koty potrzebuja budek zeby moc sie schronic przed zimnem ,jedzenia lekow itd ,domy tymczasowe tego samego ,czyli jest ogrom nieszczescia na ulicach kociego i psiego ,kazda pomoc jaka zoorganizujesz napewnó sie przyda . Jest tutaj na Forum kilka osob ktore zajmuja taka pomoca mozesz je wesprzec np .zakupem karmy ,zwirku ,czy tez i datkiem na leczenie . Jezeli jestes zainteresowana skontaktuj sie z administracja na pw. :)
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe


Wróć do Pomoc bezdomnym

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron