horrorowo

Codzienna dawka humoru

Moderator: ikxio

horrorowo

Postautor: ikxio » czwartek 19 lip 2012, 19:18

Rodzina chorego:
panie doktorze, jak udała się operacja?
Doktor:
A to nie była sekcja?
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: horrorowo

Postautor: Sissi » czwartek 19 lip 2012, 19:26

ikxio :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: horrorowo

Postautor: Fonsitos » czwartek 26 lip 2012, 14:31

OOO idealny temat... niektóre są nawet dowcipne, ale większość... hmm... zbyt oryginalne jak dla mnie ;) http://komediowo.pl/title,Najdziwniejsz ... caid=6edfd
Fonsitos
Administrator
 
Posty: 2610
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 11:54
Lokalizacja: Wielkopolska Pyrka znów na zesłaniu.

Re: horrorowo

Postautor: sierpówka » poniedziałek 17 wrz 2012, 20:52

Idzie stary wampie z młodym, przez cmentarz. Młody mówi :
-tato jestem głodny!
Tata wampir:
-zaraz rozkopiemy grób...
-tato, znowu konserwy ?!!
sierpówka
VIP
 
Posty: 1167
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 10:55

Re: horrorowo

Postautor: Sissi » wtorek 18 wrz 2012, 10:17

dobre :lol:
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: horrorowo

Postautor: Fonsitos » wtorek 18 wrz 2012, 19:04

OOO to co chcę napisać to tutaj idealnie pasuje :) Wybór przesądów ciążowych.

1. Kobieta w ciąży nie może ścinać włosów, bo dziecko będzie miało "krótki" rozum.
2. Nie wolno nosić łańcuszków, pasków, apaszek, w ogóle niczego na guzek, bo dziecko owinie się w brzuchu pępowiną i się udusi.
3.Nie wolno nic kupować dla dziecka przed 6 miesiącem, bo się zapeszy.
4. Nie wolno przechodzić pod drabiną, sznurem do prania ani innymi podobnymi rozwieszonymi (cokolwiek to znaczy), bo to przynosi pecha (i to chyba nie tylko kobietom w ciąży ).
5. Jak się kobieta w ciąży czegoś przestraszy, nie wolno jej pod żadnym pozorem łapać się za twarz, bo dziecko będzie miało znamię w tym miejscu. Inna wersja tego zabobonu brzmi - jak się kobieta w ciąży myszy przestraszy i złapie się za jakąkolwiek część ciała, to dziecko w tym miejscu będzie miało tzw. myszkę, znamię.
6. Kobieta w ciąży nie powinna ubierać się na czarno, bo urodzi martwe dziecko.
7. Jak przyszła mama ma zgagę, to znaczy, że dziecku właśnie włosy rosną. (buahahaha)
8. Nie można w ciąży farbować włosów, bo dziecko będzie rude. (Uhu... to mam jak w banku)
9. Nie wolno się depilować, bo dziecko będzie łyse.
10. Ale jednocześnie, jak się głaszcze psa, to dziecko będzie nadmiernie owłosione, tudzież po prostu "kudłate".
11. Kobieta w ciąży nie może siadać po turecku, bo dziecko będzie miało krzywe nogi.
12. Podczas zmywania naczyń nie wolno zalać wodą brzucha, ponieważ potomkowi grozi alkoholizm.
13. Brzemienna nie powinna patrzeć na ładnych inaczej, bo dziecku się udzieli.
14. Nie wolno patrzeć przez wizjer - dziecko będzie miało zeza.
15. Fotografie też odpadają - niechybnie kobieta zostanie na zawsze w ciąży. (buahahaha)
16. Nie wolno przeskakiwać przez kałuże, bo dziecko będzie miało wodogłowie.
17. Patrzenie na słońce spowoduje, że dziecko będzie się dużo zanosić płaczem.
18. Kobieta w ciąży nie powinna patrzeć na mężczyznę innej rasy, by dziecko nie urodziło się z innym kolorem skóry niż jej czy męża.
19. Kobieta w ciąży nie może patrzeć na ogień, by dziecko nie miało czerwonej plamy na czole.
20. Nie wolno też słuchać zapowiedzi przedślubnych, żeby dziecko nie było głuche.
21. Ciężarna nie powinna chodzić na cmentarz.
22. Nie wolno współżyć na 2 miesiące przed rozwiązaniem bo dziecku będą oczka ropiały

Złamałam już 1,2,3, 6 (powiedzcie to tym z HMu chociażby), 7 (od samego początku ciąży), 9 (a brwi jak u Chruszczowa mam mieć?), 10 (kot się liczy? tłumaczyłoby to pkt 7), 11 (namiętnie), 12, 14, 15 (w 8 tygodniu kupiłam nowy aparat), 16 - a pływanie po rzece?, 17 (no lato w końcu), 18 (szlag!), 19 - jedźcie na spływ, pieczcie kiełbaskę nad ogniskiem i nie patrzcie w ogień), 20. cóż, nie chodzę do kościoła, ale raz byłam na mszy i bam! zapowiedzi były 21 - co drugi dzień na bazar skracałam sobie drogę, o dwóch pogrzebach w rodzinie nie wspomnę.

A to te tylko najpopularniejsze... Wzięło mi się to stąd, że mam dwa wesela w tym tygodniu jedno a przyszłym kolejne. I już nie ważne kto, bardzo intensywnie mnie odciągał od pomysłu "mała czarna elastyczna z marszczeniami z przodu". I za diabła nie mogłam wyciągnąć co też złego, skoro mała czarna sukienka jest po prostu klasycznie elegancka, do tego kremowe bolerko i kremowa biżuteria. A to złamanie pkt 6.




I jeszcze inne źródełko (wywaliłam te powtarzające się):
4. nie można mieć kota ani psa w swoim otoczeniu, bo dziecko urodzi się z buzią podobną do psa czy kota
5. nie można patrzyć kotu w oczy, bo dziecko urodzi się z kocimi oczami (TAAAAAAAA dawajcie Diablika)
8. jak dziecko się urodzi, to trzeba pozbyć się z domu kota, żeby nie wygryzł dziecku ust jak dziecko będzie pachniało mlekiem
9. nie można głaskać zwierząt, żeby dziecko nie głaskało zwierząt

Matko na 8 i 9 nie mam siły...
Fonsitos
Administrator
 
Posty: 2610
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 11:54
Lokalizacja: Wielkopolska Pyrka znów na zesłaniu.

Re: horrorowo

Postautor: ikxio » wtorek 18 wrz 2012, 19:28

Fonsi ten pkt 18 to przed czy w trakcie? zawsze mi sie przypomina (nie wiem czy czytaliscie trylogie o Piaskoludku spelniajacym zyczenia trwajace do zachodu slonca , tytulow juz nie pamietam - pierwsze to bylo bodaj Piecioro dzieci i cos - jak to pieknie autorka opisala zmyslna gromadke - jedna z corek miala egzotyczna urode bo... urodzila sie jak rodzina przebywala w koloniach - czyli mieszkala w Indiach :-D :-D
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: horrorowo

Postautor: olga » wtorek 18 wrz 2012, 22:28

Fonsi, lepiej spod kołdry nie wychodź jeśli nie chcesz mieć zezowatego, rudego, myszatego, kudłatego i kociookiego dziecka o psiej mordce z plamą na czole, zanoszącego się płaczem tym głośniej, że głuchego... Już o rozumie nie wspomnę.

A tak na poważnie - jedynie punkt 22 może mieć jakieś uzasadnienie w przyrodzie, ale raczej chodziłoby nie o kiedy, ale z KIM i co ewentualnie by sprzedał... (jaglica, poważna choroba oczu jest powodowana przez drobnoustroje przenoszone drogą płciową - Chlamydia trachomatis, dodam od razu, że jaglica już w Polsce nie występuje, chlamydioza owszem)
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
olga
Administrator
 
Posty: 5706
Rejestracja: wtorek 03 lip 2012, 23:48
Lokalizacja: Wybrzeże :)

Re: horrorowo

Postautor: ikxio » wtorek 18 wrz 2012, 22:55

olga zakazenie roza tez - ja jestem zaskoczona czy to jest zywotnosc tego co pod mikroskopem czy glupota ludzka? jak ze szczepieniami - pieluszkowe zapalenie mozgu - "nie dam" - a pod pociag z dzieckiem wejde?
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: horrorowo

Postautor: Fonsitos » wtorek 18 wrz 2012, 23:01

Nooo ze szczepieniami nie zaczynajmy, tyle się nasłuchałam ostatnio... Szkoda gadać. Co do pkt 22 - jak może cokolwiek tatuś sprzedać, to raczej przez całą ciążę, a bzykać się można do momentu odejścia wód płodowych (oczywiście jeśli ciąża nijak zagrożona nie jest).
Fonsitos
Administrator
 
Posty: 2610
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 11:54
Lokalizacja: Wielkopolska Pyrka znów na zesłaniu.

Re: horrorowo

Postautor: olga » wtorek 18 wrz 2012, 23:06

Jeśli chcesz pytać o szczepienia to pytaj, wszystko wyjaśnię, trochę się na tym znam.

Ikxio, chyba coś pokręciłaś - róża to ciężkie zapalenie skóry i tkanki łącznej wywołane przez pyogenesa, z przenoszeniem drogą płciową nie ma nic wspólnego.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
olga
Administrator
 
Posty: 5706
Rejestracja: wtorek 03 lip 2012, 23:48
Lokalizacja: Wybrzeże :)

Re: horrorowo

Postautor: ikxio » wtorek 18 wrz 2012, 23:24

olga róża to ciężkie zapalenie skóry i tkanki łącznej wywołane przez pyogenesa, z przenoszeniem drogą płciową nie ma nic wspólnego. ja jestem 3000 km od niej . ma jakies zakazenie skory , kolejne - wiek 78. po operacji wszczepienia stawu biodrowego, wiec jak poczytalam paciorkowce maja pole do popisu - zwlaszcza, ze miesci sie w stanie zagrozenia wysokiego - zapytana o badanie posiewu - szok, ze istnieje. lecza amoxycylina
olga mamusia zywotna - ale chyba nie az tak :-D
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: horrorowo

Postautor: ikxio » środa 19 wrz 2012, 12:19

olga to ty napisalas o jaglicy :mrgreen: i sposobie przenoszenia sie - ja mam inny problem - mama jest hipochondryczka, czasem niestety w wysokiej grupie ryzyka - ta nieszczesna roza i discovery channel stworzyly mieszanke wybuchowa, szczesliwi ubodzy duchem (Mt 5,1 - 7,28 - Kazanie na gorze) bo dzieciom sms z legendami miejskimi nie wysylaja. lecza ja prawidlowo i na razie obaw nie mam.
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: horrorowo

Postautor: Fonsitos » czwartek 20 wrz 2012, 10:56

Ponieważ od kilku dni "zbieram" przesądy i zabobony trafiłam na taką informację. Czy to się da jakoś potwierdzić czy to legenda? Diabli wiedzą.

Akurat czarny kot pochodzi z legendy o wojnie stuletniej. Gdy Francuzi i Anglicy stali na polu i czekali na rozpoczęcie bitwy, między wojskami przebiegł czarny kot. Bitwę wygrała Anglia. Francuzi winą obarczyli czarnego kota i zostało to rozpowszechnione wśród państw na wschód od Francji. Anglicy się cieszyli z wygranej i na Wyspach czarny kot został symbolem szczęścia.


ikxio, Francuzi z Hiszpanami się nie lubili wtedy prawda? Bo jeśli tak, to by było wytłumaczenie, że u Ciebie czarny kot to nie dramat.

I tak sobie myślę jeszcze... Brałam ślub w piątek 13, w maju :) I mam czarnego kota... I w ogóle to robię tyle rzeczy na przekór. Aż dziw że jeszcze żyję i (tfu tfu tfu przez lewe ramię :? ) jestem szczęśliwa :D
Fonsitos
Administrator
 
Posty: 2610
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 11:54
Lokalizacja: Wielkopolska Pyrka znów na zesłaniu.

Re: horrorowo

Postautor: ikxio » czwartek 20 wrz 2012, 13:48

Francuzi z Hiszpanami to sie kochaja jak my z Ruskimi gdyby nie Pireneje, Katalonia plus Kraj Baskow po drodze to pewnie dawno by sie nawzajem wyrzneli. a co do przesadow - maja swoje i jak zwykle na przekor - wtrorek, nie piatek 13, parasola w domu otworzyc nie wolno- stad w kazdym szanujacym sie domu jest dzban czy inne wiaderko na mokre parasole (ja sie nie szanuje - susze rozlozony w wannie ;) ), synonimem naszej swini jest koziol w przyslowiach.
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: horrorowo

Postautor: fairymoon » piątek 28 wrz 2012, 21:14

Mąż z żoną oglądają w telewizji horror.
Na ekranie pojawia się straszny, ociekający krwią potwór.
- O matko! - krzyczy żona
- Teściowa? Faktycznie podobna.
Są 4 rzeczy których nie można cofnąć. Kamień, który został rzucony, słowo, które zostało wypowiedziane, okazja, której się nie wykorzystało i czas, który przeminął.
fairymoon
Dwa Koty
 
Posty: 75
Rejestracja: czwartek 13 wrz 2012, 12:21

Re: horrorowo

Postautor: Sissi » piątek 28 wrz 2012, 21:19

dobre :mrgreen:
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: horrorowo

Postautor: Alexa » piątek 28 wrz 2012, 21:30

Hihi hi dobre :mrgreen:
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10703
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: horrorowo

Postautor: sierpówka » środa 05 gru 2012, 13:26

sierpówka
VIP
 
Posty: 1167
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 10:55

Re: horrorowo

Postautor: olga » środa 05 gru 2012, 13:28

A, widziałam to. Mojem osobistem zdaniem trochę przesadzili - jak ktoś zejdzie na zawał albo dozna traumy psychicznej to nawet pozwać ich można. A Amerykanie lubią pozywać....
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
olga
Administrator
 
Posty: 5706
Rejestracja: wtorek 03 lip 2012, 23:48
Lokalizacja: Wybrzeże :)

Następna

Wróć do Uśmiech proszę

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron