kot + pies...

No. Wiadomo.

Moderator: Sissi

kot + pies...

Postautor: arthrawn » sobota 20 gru 2014, 15:40

Pojawi się niebawem pies w rodzinie...niestety, nie będzie to leonberger...ale Wasze doświadczenia z pojawieniem się zwierzaka w domu...relacje kot, pies jak je prawidłowo budować?
Obrazek
Pies myśli: „Człowiek daje mi jedzenie, mieszkam w jego domu, mogę spać w jego łóżku — jest moim bogiem!”. Kot myśli: „Człowiek daje mi jedzenie, mieszka w moim domu, może spać w moim łóżku — jestem jego bogiem!”
Awatar użytkownika
arthrawn
Szesc Kotow
 
Posty: 784
Rejestracja: czwartek 13 cze 2013, 13:11
Lokalizacja: Ahoghill, NI

Re: kot + pies...

Postautor: Alexa » sobota 20 gru 2014, 17:38

A co to za rasa psa?
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10703
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: kot + pies...

Postautor: ikxio » środa 24 gru 2014, 15:39

wszystko zalezy od wlascicieli - jak uklady rodzinne wyprostowane i pies nie ma rozdwojonej jazni bo ma sprzeczne sygnaly od duzych to powinno byc OK.
polecam program Cezara Millana i w ogole jego strone poswiecona wychowaniu psow - bo to nie takie proste wychowac psa, kota i dziecko razem.
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: kot + pies...

Postautor: arthrawn » czwartek 25 gru 2014, 10:33

jeśli idzie o rasę psa, szukam małego najwyżej średniego psa...jack ruussell miniaturka lub collie :) i prawda jest taka, że to tata musi chcieć mieć psa...bo obowiązki spadną tylko na mnie...jak z kotem...nikt więcej palcem nie kiwnie...oczywiście od Olivki tego spodziewać się nie mogę...ale to wiadomo...co do kota ;0 to się relacje poprawiły, nawet pod choinkę dostał prezencik...ale 3 tygodnie tak schowała mu zabawki, że w sumie został tylko laser... :ok:
Obrazek
Pies myśli: „Człowiek daje mi jedzenie, mieszkam w jego domu, mogę spać w jego łóżku — jest moim bogiem!”. Kot myśli: „Człowiek daje mi jedzenie, mieszka w moim domu, może spać w moim łóżku — jestem jego bogiem!”
Awatar użytkownika
arthrawn
Szesc Kotow
 
Posty: 784
Rejestracja: czwartek 13 cze 2013, 13:11
Lokalizacja: Ahoghill, NI

Re: kot + pies...

Postautor: ikxio » czwartek 25 gru 2014, 12:07

co do rasy? u mnie sprawdzil sie bernardyn sasiada jako podjezdek bo mi rodzice kucyka nie kupili, jakie, ze stajenki z wanny nie zrobisz :?:
ale polecilabm cos z pasterskich wlasnie nie mysliwskich - bo te maja we krwi polowanie i jak pies nie nauczy sie byc kotem i dzieckiem to bedzie ci te dwa pierwsze aportowal caly szczesliwy, ze wykonuje swoj obowiazek. psy obronne raczej do takiej mieszanki wybuchowej jaka masz zamiar zrobic zdecydowanie nie.
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: kot + pies...

Postautor: Wercia » czwartek 25 gru 2014, 16:54

Ja mam mix teriera i z kotami super się dogaduje. Na początku Sara bała się psa ale potem już było ok, Szaman praktycznie od pierwszego dnia zakumplował się z Atisem i teraz lubią się razem bawić natomiast Sara woli się tylko przywitać ona nie jest typem kota który lubi się bawić.
Obrazek
Awatar użytkownika
Wercia
Dwa Koty
 
Posty: 97
Rejestracja: wtorek 10 lip 2012, 20:28
Lokalizacja: B-B

Re: kot + pies...

Postautor: Stefano » piątek 26 gru 2014, 10:11

Ja bym radziła przed kupnem psa najpierw poczytać o charakterach i potrzebach różnych ras.
Niektóre rasy potrzebują dużo ruchu, spacerów.
Obrazek
"Żadne niebo nie będzie niebem, jeśli nie powitają mnie w nim moje koty"
Awatar użytkownika
Stefano
Cztery Koty
 
Posty: 329
Rejestracja: niedziela 06 lip 2014, 18:28

Re: kot + pies...

Postautor: arthrawn » środa 18 lut 2015, 19:51

I pieska jeszcze nie ma i po doświadczeniach z Bobim nie będzie szybko...przynajmniej ja za zwierzakiem nie jestem...taka filozofia na dziś, smutek wielki...
Obrazek
Pies myśli: „Człowiek daje mi jedzenie, mieszkam w jego domu, mogę spać w jego łóżku — jest moim bogiem!”. Kot myśli: „Człowiek daje mi jedzenie, mieszka w moim domu, może spać w moim łóżku — jestem jego bogiem!”
Awatar użytkownika
arthrawn
Szesc Kotow
 
Posty: 784
Rejestracja: czwartek 13 cze 2013, 13:11
Lokalizacja: Ahoghill, NI

Re: kot + pies...

Postautor: Sissi » środa 18 lut 2015, 20:38

Art ,na wszystko przyjdzie czas ,serce samo Ci podpowie kiedy .
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe


Wróć do Psy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron