GDZIE JEST OPCJA SKASUJ KONTO??

Tu zgłaszamy problemy z działaniem i użytkowaniem forum.

Moderator: ikxio

GDZIE JEST OPCJA SKASUJ KONTO??

Postautor: lixe » niedziela 19 maja 2013, 10:59

tak idiotycznego forum jeszcze nie widziałem, więc olga właścicielko, pewnie czujesz się tutaj jak królowa Bona haha.,skasuj moje konto
lixe
 

Re: GDZIE JEST OPCJA SKASUJ KONTO??

Postautor: sierpówka » niedziela 19 maja 2013, 11:38

lixe, takiego idioty/idiotki tu jeszcze nie było. Dobrze, że chcesz mieć skasowane konto :) :idea: Nawet idioci mają , czasami, dobre pomysły :!:
sierpówka
VIP
 
Posty: 1167
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 10:55

Re: GDZIE JEST OPCJA SKASUJ KONTO??

Postautor: olga » niedziela 19 maja 2013, 11:53

Wedle życzenia lixe. Forum faktycznie jest własnością prywatną i nie służy jako tablica reklamowa podobnym tobie pasożytom sieciowym.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
olga
Administrator
 
Posty: 5706
Rejestracja: wtorek 03 lip 2012, 23:48
Lokalizacja: Wybrzeże :)

Re: GDZIE JEST OPCJA SKASUJ KONTO??

Postautor: arthrawn » poniedziałek 02 wrz 2013, 11:16

nie wiedziałem, że to jest prywatne forum...nie przeszkadza mi to :) tak do końca źle nie jest ;) ale czytając posty można się wielu rzeczy dowiedzieć :)
Obrazek
Pies myśli: „Człowiek daje mi jedzenie, mieszkam w jego domu, mogę spać w jego łóżku — jest moim bogiem!”. Kot myśli: „Człowiek daje mi jedzenie, mieszka w moim domu, może spać w moim łóżku — jestem jego bogiem!”
Awatar użytkownika
arthrawn
Szesc Kotow
 
Posty: 784
Rejestracja: czwartek 13 cze 2013, 13:11
Lokalizacja: Ahoghill, NI

Re: GDZIE JEST OPCJA SKASUJ KONTO??

Postautor: Fonsitos » czwartek 05 wrz 2013, 11:25

Prywatne w sensie za prywatne pieniądze utrzymywane, ale publiczne w sensie każdy kto chce przestrzegać regulaminu może tutaj być.
Fonsitos
Administrator
 
Posty: 2610
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 11:54
Lokalizacja: Wielkopolska Pyrka znów na zesłaniu.

Re: GDZIE JEST OPCJA SKASUJ KONTO??

Postautor: arthrawn » czwartek 05 wrz 2013, 17:17

oj ja wiem...dużym plusem jest brak "atakujących" reklam...jak każde forum, ma swoje lepsze i gorsze strony...gdy zainteresowałem się kotkiem, pobyt zwierzaka w domu stawał się coraz bardziej pewny...pojawił Bazyl...zarejestrowałem się fizycznie na kilku forach...szukające "tego" i znalazłem to coś tutaj :) na innych forach jestem już tylko krzywą statystyczną...mogę mieć jakieś uwagi, i w sumie, gdy się pojawiają piszę...ale najważniejsze jest, abym dobrze się czuł na forum...i tak jest...i tyle...śmieszy mnie tekst pisany wielkimi literami...wg etykiety, oznacza to krzyk...jak mi się forum nie podoba...to nie wchodzę na nie i tyle...a z biegiem czasu, albo profil zniknie, albo usuną administratorzy...to takie logiczne...dla mnie :)
Obrazek
Pies myśli: „Człowiek daje mi jedzenie, mieszkam w jego domu, mogę spać w jego łóżku — jest moim bogiem!”. Kot myśli: „Człowiek daje mi jedzenie, mieszka w moim domu, może spać w moim łóżku — jestem jego bogiem!”
Awatar użytkownika
arthrawn
Szesc Kotow
 
Posty: 784
Rejestracja: czwartek 13 cze 2013, 13:11
Lokalizacja: Ahoghill, NI

Re: GDZIE JEST OPCJA SKASUJ KONTO??

Postautor: Rakolka » sobota 14 wrz 2013, 11:59

Matko i córko...
Awatar użytkownika
Rakolka
Pięć Kotów
 
Posty: 708
Rejestracja: sobota 20 paź 2012, 09:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: GDZIE JEST OPCJA SKASUJ KONTO??

Postautor: roman545 » piątek 05 sty 2018, 09:35

a po co taka opcja

[wyedytowane - spam]
roman545
 
Posty: 0
Rejestracja: piątek 05 sty 2018, 09:34


Wróć do Jakiś problem?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości