Konkurs fotograficzny

Tu zgłaszamy problemy z działaniem i użytkowaniem forum.

Moderator: ikxio

Konkurs fotograficzny

Postautor: Sissi » wtorek 11 cze 2013, 10:01

Dawno nie robilismy zadnego konkursu fotograficznego ,moze zrobym go ? zdiecie kota ktore wygra bedzie umieszczone na forum na stronie glownej jako nagroda :-D
Proponuje temat jak za starych czasow kota miesiaca czyli teraz - kot czerwca :-D
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Konkurs fotograficzny

Postautor: Sissi » wtorek 11 cze 2013, 17:45

wychodzi na to ze chyba to zly pomysl bo kompletny brak zainteresownia w dodatku napisalo mi sie nie tym dziale co trzeba :roll:
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Konkurs fotograficzny

Postautor: Alexa » wtorek 11 cze 2013, 18:07

Wartoby wrócić do konkursów fotograficznych.
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10703
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: Konkurs fotograficzny

Postautor: yeti » wtorek 11 cze 2013, 20:19

Ja uważam, że to może być dobry pomysł :) Może zrobimy ankietę, kto jest "za" a kto "przeciw" ?
www.dogomaniacy.cba.pl ---> FORUM O PSACH I KOTACH
yeti
Nowy
 
Posty: 16
Rejestracja: wtorek 28 maja 2013, 19:28

Re: Konkurs fotograficzny

Postautor: Sissi » wtorek 11 cze 2013, 21:48

Jezeli Admini sie zgodza na to to bardzo fajny pomysl :-D
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Konkurs fotograficzny

Postautor: olga » wtorek 11 cze 2013, 21:57

Admini nie muszą się zgadzać na ankietę. Ankiete można po prostu ustawić drodzy Użytkownicy, każdy z was :)
A co do konkursu: nauczona doświadczeniem ze starego Dachu wcale nie jestem pewna czy to taki dobry pomysł: na początku było fajnie a potem: na kolejne edycje zgłaszały sie po 3-4 osoby, w porywach do 6. W tym dwie stałe, które niemal zawsze wygrywały, ale ich aktywność na forum ograniczała się do wysyłania zdjęć na konkurs i potem odbierania nagród.
Jeżeli konkurs ma wrócić to byłabym za tym, żeby jedyną nagrodą była satysfakcja z umieszczenia zdjęcia na głównej stronie forum, wtedy unikniemy takich sytuacji.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
olga
Administrator
 
Posty: 5706
Rejestracja: wtorek 03 lip 2012, 23:48
Lokalizacja: Wybrzeże :)

Re: Konkurs fotograficzny

Postautor: Alexa » wtorek 11 cze 2013, 22:11

W regulaminie konkursu można umiescić punkt że mogą brać udział użytkownicy aktywnie udzielający się na forum ale w postach dotyczących kocich spraw a nie np jaka pogoda, a w przypadku gdy wygrają to do następnej edycji się nie zgłaszają.
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10703
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: Konkurs fotograficzny

Postautor: Sissi » wtorek 11 cze 2013, 22:24

Olga no wlasnie napisalam ze jedyna nagroda bedzie tylko fotka na stronie glownej i nic wiecej . Druga sprawa ze na starym dachu wysylalam zawsze a wygralam tylko raz i naprawde nie o nagrode materialna mi chodzilo tylko zeby sie pochwalic(choc to prozne) moimi kotami :) Nie wiem jak chcecie to byla tylko propozycja zeby to forum jakos rozruszac zeby cos sie dzialo ciekawego zeby przyciagalo czyms ciekawym no ale jak zauwazylam jednak nie ma wielkiego zainteresowania wiec dajmy sobie spokoj i zamknijmy ten temat :roll: choc wielka szkoda jednak.
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Konkurs fotograficzny

Postautor: Aga » wtorek 11 cze 2013, 22:47

Można spróbować, ale bez nagród rzeczowych.
Aga
VIP
 
Posty: 808
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 17:43

Re: Konkurs fotograficzny

Postautor: olga » wtorek 11 cze 2013, 22:50

Sissi - jak napisałam, osoby wygrywające nie były aktywne inaczej na forum a akurat Ty byłaś w czołówce jeśli chodzi o ilość postów i akurat co jak co, ale ani ty, ani inni aktywni Dachowcy też nie mieli materialnego podejścia do konkursu. Poza tym żadna z tych osób (nieaktywnych) nie napisała jeszcze ani słowa na Nowym Dachu choć zarejestrowały się, wiec mówimy wyłącznie o przeszłości.
Jak napisałam o ankiecie to zaraz "odpuśćmy sobie" - no się trochę postarajcie, zróbcie ankietę, zorientujcie się może wypłyną jakieś inne pomysły. No co, jestem tylko ja od czarnej roboty?
Zresztą teraz wyjeżdżam i kilka dni mnie nie będzie wiec i tak nie dotknę tej sprawy aż do powrotu. To właśnie dobry moment na ruszenie sprawy, orientację w sytuacji, decyzję.
Po trzecie - daj ludziom czas Sissi, to forum a nie czat, niektórzy zaglądają rzadziej, inni muszą się zastanowić albo nabrać chęci na odpowiedź. Po pięciu (no dobra, dziesięciu) godzinach od posta to chyba trochę za wcześnie oceniać zainteresowanie.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
olga
Administrator
 
Posty: 5706
Rejestracja: wtorek 03 lip 2012, 23:48
Lokalizacja: Wybrzeże :)

Re: Konkurs fotograficzny

Postautor: Sissi » środa 12 cze 2013, 09:09

Olga ok . ja wiem ze troche malo czasu uplynelo od mojego posta ale zagladali tutaj starzy dachowianie i nic zadnej reakcji wiec pomyslalam ze chyba trafilam jak kula w plot z ta propozycja ;)
Ja takich rzeczy jak ankieta nie potrafie robic i nie wiem gdzie co jak nalezy zrobic i liczylam na pomoc Twoja czy innych moderatorow . Zreszta czekalam tez na Twoja decyzje co Ty na to ale mysle ze z tego nic nie bedzie po reakcji wiec dlatego uznajmy ze zostawiamy ten temat no chyba ze ktos z dachowian jest zainteresowany jednak :roll: Mnie sie wydaje tez nic nie straciloby forum jezeli by nawet zglaszali do konkursu fotki Ci co malo pisza wazne zeby cos sie dzialo :)
ps.przeciez nie chcialam zle ,myslalam ze to fajny pomysl ,na starym dachu wszyscy cieszyli sie kiedy byl konkurs fotograficzny .
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Konkurs fotograficzny

Postautor: Alexa » środa 12 cze 2013, 09:38

Ja myśle że każdy by chciał konkurs fotograficzny, po południu zrobię ankietę na ten temat(jak będe pottrafiła) ;)
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10703
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: Konkurs fotograficzny

Postautor: Sissi » środa 12 cze 2013, 09:46

Alexa super ,dziekuje :-D
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Konkurs fotograficzny

Postautor: Alexa » środa 12 cze 2013, 09:49

Chyba że mnie ktoś ubiegnie do popołudnia i zrobi ankietę :lol:
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10703
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: Konkurs fotograficzny

Postautor: ikxio » środa 12 cze 2013, 10:26

oj nie ubiegnie, ale taki konkurs z honorowa nagroda by nie zaszkodzil - nawet jesli mialyby byc to zdjecia archiwalne.
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Konkurs fotograficzny

Postautor: bungula » środa 12 cze 2013, 11:37

Jestem za konkursem, jak najbardziej i za nagrodą honorową, ale zdjęcia archiwalne w konkursie to trochę bez sensu, to otwiera furtkę dla zdjęć, które startowały już w poprzednich konkursach na starym dachu. Do konkursu należałoby kwalifikować zdjęcia aktualne.
Obrazek
Awatar użytkownika
bungula
VIP
 
Posty: 3665
Rejestracja: poniedziałek 09 lip 2012, 08:04

Re: Konkurs fotograficzny

Postautor: Sissi » środa 12 cze 2013, 11:49

Dziewczyny fajnie ciesze sie ze tez chcecie zeby konkurs byl ,trzeba sie nad teamatem zastanowic ,ja proponuje np. jak za starego dachu "kota miesiaca ",czyli teraz byl by to kot czerwca albo " lato naszych kotow " albo " kocie psoty ,harce i lowy" itd . Dorzucajcie tych pomyslow przeciez tych konkursow moze byc wiecej :-D
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Konkurs fotograficzny

Postautor: olga » poniedziałek 17 cze 2013, 22:17

No więc skoro chęci sa to i konkurs będzie. Róbcie juz zdjęcia na zgłoszenia :)
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
olga
Administrator
 
Posty: 5706
Rejestracja: wtorek 03 lip 2012, 23:48
Lokalizacja: Wybrzeże :)

Re: Konkurs fotograficzny

Postautor: Sissi » wtorek 18 cze 2013, 00:11

To Super :-D
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Konkurs fotograficzny

Postautor: Rakolka » poniedziałek 24 cze 2013, 20:09

widzę, że mam trochę do nadrobienia.. czyli hm.. robimy fotki co dalej? tutaj wklejamy, wysyłamy komuś? jakieś zasady?:> chętnie też się pobawię!
Awatar użytkownika
Rakolka
Pięć Kotów
 
Posty: 708
Rejestracja: sobota 20 paź 2012, 09:18
Lokalizacja: Wrocław

Następna

Wróć do Jakiś problem?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron