Konkurs fotograficzny

Tu zgłaszamy problemy z działaniem i użytkowaniem forum.

Moderator: ikxio

Re: Konkurs fotograficzny

Postautor: Sissi » poniedziałek 24 cze 2013, 20:17

No niby tak choc dalej nie ma nic konkretnego powiedzianego ,jaki temat i do kiedyfotki zglaszac jakto zwykle na starym dachu bywalo ,mysle jednak ze Olga da nam znac jak znajdzie chwilke czasu :)
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Konkurs fotograficzny

Postautor: Rakolka » poniedziałek 24 cze 2013, 20:19

myślałam, że tematem jest kot miesiąca:> ok, w takim razie czekamy :)
Awatar użytkownika
Rakolka
Pięć Kotów
 
Posty: 708
Rejestracja: sobota 20 paź 2012, 09:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: Konkurs fotograficzny

Postautor: arthrawn » poniedziałek 02 wrz 2013, 11:14

odgrzebuję temat!
proszę mnie nie bić...jestem nowy na tym forum i nie chcę mieć wśród Was wrogów, tylko dlatego, że mam inne przemyślenia...może warto wspólnie popracować nad regulaminem i charakterem konkursu...może moglibyśmy iść w kierunku bardziej "profesjonalnych" zdjęć...bardziej artystycznych, estetycznych...może praca nad wspólnym kalendarzem...zwycięzca danego miesiąca trafi do forumowego kalendarza, robionego na koniec roku kalendarzowego...oczywiście stają się bohaterami nowego roku, w kalendarzu drukowanym...koszty tego są śmieszne więc jakiś forumowy gadżet...ludzie angażują się w życie forum i chcą nieraz posiadać coś, co kojarzy się właśnie z ich internetowym życiem...to luźna propozycja, pytanie...nie wiem do kogo mogę to napisać, więc wrzucam tu :)
Obrazek
Pies myśli: „Człowiek daje mi jedzenie, mieszkam w jego domu, mogę spać w jego łóżku — jest moim bogiem!”. Kot myśli: „Człowiek daje mi jedzenie, mieszka w moim domu, może spać w moim łóżku — jestem jego bogiem!”
Awatar użytkownika
arthrawn
Szesc Kotow
 
Posty: 784
Rejestracja: czwartek 13 cze 2013, 13:11
Lokalizacja: Ahoghill, NI

Re: Konkurs fotograficzny

Postautor: bungula » poniedziałek 02 wrz 2013, 11:58

arthrawn pisze:może moglibyśmy iść w kierunku bardziej "profesjonalnych" zdjęć...bardziej artystycznych, estetycznych

Cóż to nie jest forum fotograficzne, nie każdy dysponuje odpowiednim sprzętem i nie każdy interesuje się fotografią i zna się na obróbce cyfrowej. Tu raczej chodzi o to by każdy, niezależnie od umiejętność, mógł wziąć udział w konkursie. Kryteria oceny zaś, każdy dobiera według swojego uznania, dla jednych ważny jest klimat zdjęcia inni oprócz tematu i kompozycji biorą jeszcze pod uwagę kadrowanie, ekspozycję, ostrość itp.
arthrawn pisze:może praca nad wspólnym kalendarzem...zwycięzca danego miesiąca trafi do forumowego kalendarza, robionego na koniec roku kalendarzowego...oczywiście stają się bohaterami nowego roku, w kalendarzu drukowanym

Taki pomysł już raz realizowaliśmy jeszcze na starym forum. Kalendarz wyszedł świetnie, był też fajnym prezentem dla rodziny czy znajomych i moglibyśmy go przeprowadzić jeszcze raz :)
Obrazek
Awatar użytkownika
bungula
VIP
 
Posty: 3665
Rejestracja: poniedziałek 09 lip 2012, 08:04

Re: Konkurs fotograficzny

Postautor: ikxio » poniedziałek 02 wrz 2013, 12:05

arthrawn tutaj nie znajdziesz o tym, bo temat przerabialismy na poprzednim forum - jak pewnie zauwazyles to jest kontynuacja - i z kalendarzem nie wyszlo do konca :oops: niestety skonczylo sie na jednym.
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Konkurs fotograficzny

Postautor: arthrawn » poniedziałek 02 wrz 2013, 13:30

nieźle...zawsze coś...jeden to ja mogę sobie sam zrobić i z córcią i z kotem :D
Obrazek
Pies myśli: „Człowiek daje mi jedzenie, mieszkam w jego domu, mogę spać w jego łóżku — jest moim bogiem!”. Kot myśli: „Człowiek daje mi jedzenie, mieszka w moim domu, może spać w moim łóżku — jestem jego bogiem!”
Awatar użytkownika
arthrawn
Szesc Kotow
 
Posty: 784
Rejestracja: czwartek 13 cze 2013, 13:11
Lokalizacja: Ahoghill, NI

Re: Złgoszenia na Kota Stycznia

Postautor: arthrawn » niedziela 08 gru 2013, 22:09

ja w sprawie kalendarza :) taki pomysł...na przyszłość może...może można robić konkurs i pod koniec roku przygotować kalendarz z Naszymi kotami...kosztuje to grosze i jakby ktoś chciał, może mieć gotowca :) ale to luźna propozycja :) :ugeek:
Obrazek
Pies myśli: „Człowiek daje mi jedzenie, mieszkam w jego domu, mogę spać w jego łóżku — jest moim bogiem!”. Kot myśli: „Człowiek daje mi jedzenie, mieszka w moim domu, może spać w moim łóżku — jestem jego bogiem!”
Awatar użytkownika
arthrawn
Szesc Kotow
 
Posty: 784
Rejestracja: czwartek 13 cze 2013, 13:11
Lokalizacja: Ahoghill, NI

Re: Złgoszenia na Kota Stycznia

Postautor: olga » niedziela 08 gru 2013, 22:10

Nie tam art, to wątek konkursowy - przeniosłam tutaj.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
olga
Administrator
 
Posty: 5706
Rejestracja: wtorek 03 lip 2012, 23:48
Lokalizacja: Wybrzeże :)

Re: Konkurs fotograficzny

Postautor: Sissi » niedziela 08 gru 2013, 23:26

Artrawn ,pomysl fajny ,juz mielismy takie kalendarze na styrm dachu ,to byl swietny pomysl . Nie wiem jak teraz by to wyszlo ,bo nowy rok tu tuz i czasu malo ale jakby co to proponuje kalendarz z kociumbami wszystkich aktywnych uczestnikow forum ,nie tylko zwyciezcow bo jest ich za malo wtym roku ale tak z kociubami naszymi bylyb piekny ,mozna by porobic kolaze zeby bylo po kilka kotkow na miesiac :-D
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Złgoszenia na Kota Stycznia

Postautor: arthrawn » niedziela 08 gru 2013, 23:52

olga pisze:Nie tam art, to wątek konkursowy - przeniosłam tutaj.

Spokos nie wiedziałem, gdzie to umieścić...ale chyba bardziej pasuje na przyszły rok...można podrzucać tematy zdjęć...wiosna, lato...ogólnie...
Obrazek
Pies myśli: „Człowiek daje mi jedzenie, mieszkam w jego domu, mogę spać w jego łóżku — jest moim bogiem!”. Kot myśli: „Człowiek daje mi jedzenie, mieszka w moim domu, może spać w moim łóżku — jestem jego bogiem!”
Awatar użytkownika
arthrawn
Szesc Kotow
 
Posty: 784
Rejestracja: czwartek 13 cze 2013, 13:11
Lokalizacja: Ahoghill, NI

Re: Konkurs fotograficzny

Postautor: jakiter » sobota 30 wrz 2017, 09:45

a co z tym konkursem jest

______________________
[wyedytowano - reklama]
jakiter
 
Posty: 0
Rejestracja: poniedziałek 25 wrz 2017, 11:46

Re: Konkurs fotograficzny

Postautor: sierpówka » sobota 30 wrz 2017, 15:18

Konkurs zatrzymał się, o ile mnie pamięć nie myli, na grudniowej edycji (2016 r.). Nie ma chętnych :D
sierpówka
VIP
 
Posty: 1167
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 10:55

Poprzednia

Wróć do Jakiś problem?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości