Kot do pilnej adopcji Toruń [nieaktualne]

Trochę mniej poważnie o kotach

Moderator: Alexa

Kot do pilnej adopcji Toruń [nieaktualne]

Postautor: Fonsitos » piątek 31 sty 2014, 23:05

Piszę tutaj, bo sama nie wiem co z tym fantem zrobić. Nie znam kobiety, ogłosiła się na lokalnej grupie toruńskiej.

Witam Serdecznie Błagam o pomoc !!!! Moja mama zaopiekowała się kotem sąsiadki która wylądowała w szpitalu, niestety sąsiadka zmarła. Rodzina tej Pani kazała kotka wyrzucić na ulicę, zwierzę ma około 6-8lat, nigdy nie było za progiem domu. Schronisko odmówiło przyjęcia sierściucha. Problem w tym że moja mamcia ma 82lata, nie jest w stanie zająć się sama sobą (potrzebuje opieki 24h), chwilowo ze względu na kotka jest sama w swoim domu (normalnie byłaby u mnie) Ja mam 4 psy, 2 swoje, 2 mamy, i do tego alergię na kocie odchody, parę dni temu dostałam wysokiej gorączki po sprzątnięciu kuwety. U mamy mogę przebywać kilkanaście minut, później pojawiają się problemy. Sytuacja jest dramatyczna, mama ma zaniki pamięci. Błagam, może ktoś zaopiekuje się kotkiem. Kot jest zdrowy, nie kastrowany, odrobaczony, nie toleruje innych zwierząt. Jest czysty, załatwia się wyłącznie do kuwety, nie znaczy terenu na szczęście Proszę o kontakt tu, na priv lub tel: 536 112 375. Proszę o udostępnianie tego postu w swoich profilach, może ktoś z Waszych znajomych zechciałby zająć się kotkiem.


Dalsze komentarze niestety wskazują, że z szukaniem domu jest duży problem, kobieta jest zdesperowana i to schronisko jest coraz bliższe. Macie pomysł na pomoc?

https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hph ... 5380_n.jpg
Fonsitos
Administrator
 
Posty: 2610
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 11:54
Lokalizacja: Wielkopolska Pyrka znów na zesłaniu.

Re: Kot do pilnej adopcji Toruń

Postautor: Alexa » piątek 31 sty 2014, 23:10

Fonsitos a działają w Toruniu kocie organizacje? może tam zapytać czy nie mają miejsca dla kotka?
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10703
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: Kot do pilnej adopcji Toruń

Postautor: Fonsitos » piątek 31 sty 2014, 23:23

Jest Fundacja Kot, o której babeczka pisze. Z mojego doświadczenia z Cudakiem - oni jak każda tego typu organizacja są zapchani po kokardę, a tutaj kocio z totalnym antykocim podejściem... :(
Fonsitos
Administrator
 
Posty: 2610
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 11:54
Lokalizacja: Wielkopolska Pyrka znów na zesłaniu.

Re: Kot do pilnej adopcji Toruń

Postautor: Alexa » piątek 31 sty 2014, 23:30

To nie mam pomysłu niestety :(
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10703
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: Kot do pilnej adopcji Toruń

Postautor: ikxio » sobota 01 lut 2014, 19:38

jak Cie znam to FB w akcji? no co ja moge z tej odleglosci - tylko trzymac kciuki
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Kot do pilnej adopcji Toruń

Postautor: Fonsitos » sobota 01 lut 2014, 22:16

No FB w akcji, owszem... Ale to mało. :(
Fonsitos
Administrator
 
Posty: 2610
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 11:54
Lokalizacja: Wielkopolska Pyrka znów na zesłaniu.

Re: Kot do pilnej adopcji Toruń

Postautor: Fonsitos » czwartek 06 lut 2014, 13:30

Katarzyna Steinhagen pisze:Dobra wiadomość, kocurek znalazł dom, właśnie jadę podpisać umowę adopcyjną. To kot nie wychodzący z domu, i w nowym domku tak zostanie. Pan który chce go adoptować stracił kotka który wychodził do ogródka, ktoś bestialsko go zamordował Lumpek boi się wystawić nos nawet za próg drzwi, temu Panu zależy na tym aby kot właśnie nie wychodził, a nie chce skazywać go na cierpienie gdyby był przyzwyczajony do spacerów Z czasem kiedy już się kotek zaadoptuje, rodzina tego Pana pomoże w kastracji Trafił swój na swego.


No. Happy end chyba się szykuje dla Lumpka, bo poprzedni kotek tego pana... Aż niedobrze mi jak o tym myślę.
Fonsitos
Administrator
 
Posty: 2610
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 11:54
Lokalizacja: Wielkopolska Pyrka znów na zesłaniu.

Re: Kot do pilnej adopcji Toruń

Postautor: Sissi » piątek 07 lut 2014, 10:52

Ciesze sie ze kocurek znalazl domek :) juz myslalam ze pewnie skonczy w schronisku .
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Kot do pilnej adopcji Toruń

Postautor: olga » piątek 07 lut 2014, 11:27

Powiodło się chłopakowi :)
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
olga
Administrator
 
Posty: 5706
Rejestracja: wtorek 03 lip 2012, 23:48
Lokalizacja: Wybrzeże :)

Re: Kot do pilnej adopcji Toruń [nieaktualne]

Postautor: Fonsitos » piątek 07 lut 2014, 12:30

No mam nadzieję, że dobrze trafi. :)
Fonsitos
Administrator
 
Posty: 2610
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 11:54
Lokalizacja: Wielkopolska Pyrka znów na zesłaniu.


Wróć do Kocie różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron