kot singapurski lub "little kucinta"

Moderator: Alexa

kot singapurski lub "little kucinta"

Postautor: amileo » poniedziałek 29 paź 2012, 00:10

Dodam kolejna rase, choc nie jestem na 100% pewna, czy jest wciaz jeszcze nieuznana (w styczniu br. na wystawie w Danii zdecydowano o uznaniu). Informacje o eksterierze mozna znalezc w necie, ale podrzucam ciekawostke do obejrzenia: http://www.faunaplanet.tv/297/Koty_Singapurskie_tv.htm
Pozdrawiam obecnych i przyszlych wielbicieli tej razsy :P
Awatar użytkownika
amileo
Nowy
 
Posty: 5
Rejestracja: niedziela 28 paź 2012, 23:45

Re: kot singapurski lub "little kucinta"

Postautor: Sissi » poniedziałek 29 paź 2012, 09:26

Sliczne :-D
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: kot singapurski lub "little kucinta"

Postautor: Alexa » poniedziałek 29 paź 2012, 10:45

Ładne małe pumki.
Amileo a ty masz kotka? przedstaw go nam :)
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10703
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: kot singapurski lub "little kucinta"

Postautor: amileo » czwartek 30 paź 2014, 22:24

Mam kotke singapurke; baaaardzo specjalna osobowosc :). Oprocz niej mam 3 inne kociszony - dwa uratowane z opuszczonego domu i trzecia, ktora miala byc u mnie tylko na rekonwalescencji po kastracji.
Niestety, z ta trzecia mam duzy problem, bo nie zgadza sie z innymi kotami (trwa to juz pol roku) i nie wyglada, zeby sie zmienilo. Kocia jest przeurocza, ekstremalnie przymilna i przytulna, najchetniej bym ja zatrzymala. Jednak - moja singapurka zostala przez nia wyrzucona z domu, sypia w szopie. Lato bylo cieple, wiec nie ingerowalam za bardzo; teraz jednak noce sa zimne, musze rozdzielac koty do roznych pomieszczen - maz stracil cierpliwosc. Musze szybko znalezc jakies rozwiazanie :(. Chetnie pokazalabym moje kocie stadko, ale nie wiem, jak zamiescic zdjecia...
Awatar użytkownika
amileo
Nowy
 
Posty: 5
Rejestracja: niedziela 28 paź 2012, 23:45

Re: kot singapurski lub "little kucinta"

Postautor: Alexa » czwartek 30 paź 2014, 22:34

Zdjęcia możesz umieścić na www.postimage.org a potem kopiujesz link i wstawiasz tutaj.
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10703
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice


Wróć do Rasy nieuznane przez FIFE

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości