Strona 1 z 1

Animalia.pl

Post: sobota 02 gru 2017, 19:03
autor: sierpówka
Animalia.pl w tym sklepie internetowym, dzisiaj, złożyłem zamówienie na 26 produktów dla kota (karmy specjalistyczne). Czas oczekiwania do 3 dni.
Strona sklepu dobra i czytelna. Informacja o dostępności produktów jest czytelna i wyraźna. Aby kupić trzeba się zarejestrować. Podsumowanie przyszło, na pocztę, natychmiast. Tam lista zamówionych produktów i link do statusu zamówienia. Dostawa tylko kurierem DHL.

O kolejnych krokach sklepu będę pisał niżej... czekam na realizację zamówienia :)

[Dopisane później 05.12.2017]
Wczoraj o 19 dostałem informację od kuriera DHL: "paczka w drodze". Dzisiaj o godz 15 przesyłka była u mnie. To bardzo szybko! Sklep działa bardzo sprawnie. Paczka bardzo dobrze zapakowana, w ofoliowanym kartonie...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

PODSUMOWANIE:
W sklepie animalia.pl trzeba się zarejestrować. Paczki dostarcza kurier DHL. Strona internetowa dobra a sklep dobrze zaopatrzony. Przesyłka błyskawiczna, bez telefonów i pytań ze strony sklepu. Jestem bardzo mile zaskoczony. Nie ma się do czego przyczepić. Ocena celująca!!

Re: Animalia.pl

Post: piątek 12 sty 2018, 13:22
autor: mruczek
przez lata zamawiałem tylko u nich - zbieramel rabaty za staz, byłem bardzo zadowolony,
przez wiele lat mieli najkorzystniejsze ceny na rynku,
niestety to się już ciut zmienilo,
nie sa już najtansi, ale wybor produktów i ich dostepnosc nie umywa się do innych sklepow

Re: Animalia.pl

Post: wtorek 10 kwie 2018, 20:35
autor: sierpówka
Podtrzymuję ocenę celującą. Wszystko działa idealnie, tak , jak to opisywałem w pierwszym poście. Sklep godny polecenia.