klikacz

Jeżeli macie coś zbędnego do oddania itp.

Moderator: Alexa

Regulamin forum
Administracja forum nie odpowiada za skutki wynikłe ze skorzystania lub zamieszczenia oferty
1. Nie wolno zamieszczać reklam
2. Nie wolno zamieszczać ogłoszeń o zwierzętach
3. Ogłoszenia mogą dotyczyć jedynie przedmiotów, leków, karmy
4. Użytkownik korzysta z zamieszczonych tu ogłoszeń z własnej woli na własną odpowiedzialność.
5. Ogłaszający podaje dane kontaktowe w takim zakresie, w jakim uzna to za stosowne. Niedozwolone są odnośniki do stron internetowych

klikacz

Postautor: arthrawn » niedziela 28 lip 2013, 12:40

Prośba niecodzienna :) czy może mi ktoś pomóc :) zakupić w Polsce wspomnianego klikacza niezbędnego do treningu kociaka i wysłać mi do UK - oczywiście pokrywam wszelkie koszty, wykonując przelew na wskazane konto z odpowiednią kwotą pieniędzy :)
Obrazek
Pies myśli: „Człowiek daje mi jedzenie, mieszkam w jego domu, mogę spać w jego łóżku — jest moim bogiem!”. Kot myśli: „Człowiek daje mi jedzenie, mieszka w moim domu, może spać w moim łóżku — jestem jego bogiem!”
Awatar użytkownika
arthrawn
Szesc Kotow
 
Posty: 784
Rejestracja: czwartek 13 cze 2013, 13:11
Lokalizacja: Ahoghill, NI

Re: klikacz

Postautor: olga » niedziela 28 lip 2013, 12:51

Mam takiego klikacza w domu, jest już rozpakowany ale sprawny i niezniszczony bo był praktycznie nieużywany. Ma dość głośny dźwięk (koty się nie płoszyły), okrągły element to uchwyt, który można przypiąc do paska wraz z rozciągliwą linką. Wygląda tak:
Obrazek

Oddam ci go za darmo jeśli podasz mi adres bo nie będę używać.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
olga
Administrator
 
Posty: 5706
Rejestracja: wtorek 03 lip 2012, 23:48
Lokalizacja: Wybrzeże :)


Wróć do Bazarek

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron