hotele dla zwierząt

Bezpieczny dom, podwórko, podróż

Moderator: Alexa

hotele dla zwierząt

Postautor: ikxio » sobota 05 sty 2013, 17:35

jak dla mnie to ostatecznosc - a taka wiadomosc to juz szok:
http://www.polskieradio.pl/9/3/Artykul/ ... t-nie-zyje
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: hotele dla zwierząt

Postautor: Alexa » sobota 05 sty 2013, 17:41

No szok, ktoś zostawił ukochane zwierzątko w hotelu a tu taki los go spotkał.żal kotków.
Ale z drugij strony-wodę z mózgu robia-chyba że cos źle przetłumaczyli-wolno so angli przewozić zwierzęta i wywozić, ten zakaz dotyczy Islandii.
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10703
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: hotele dla zwierząt

Postautor: Sissi » sobota 05 sty 2013, 19:42

Gdyby kotki mogly chociaz na ogrodzony wybieg sie wydostac a tak nie mialy szans ,jestem ciekawa gdzie byli wtedy wlasciciele hotelu czemu nie bylo zabezpieczen automatycznego powiadamiania strazy pozarnej przez czujnik dymu ,w kazdych hotelach jest to wymog a tak musialy w ogromnym cierpieniu zginac biedne koty .
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: hotele dla zwierząt

Postautor: ikxio » niedziela 06 sty 2013, 01:26

Alexa komus sie pomylilo i jak zwykle poprzekrecali pewnie - ale fakt, ze wlasciciele nie zawsze moga zabrac zwierzaka na wakacje bo nie tylko Islandia, ale Australia czy jakakolwiek inna wyspa najczesciej ma tak restrykcyjne przepisy, ze sie w glowie nie miesci - (w tym Cypr, Malta, wiele panstw karaibskich).
Sissi sprawa bezpieczenstwa to jedno - ale takie trzymanie w hotelowych klatkach? to ja jak lew walczylam o przelot Mruni, zeby byla kolo mnie , a tu masz babo placek? kota zostawiasz i nawet do konca nie znasz warunkow.
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: hotele dla zwierząt

Postautor: Rakolka » niedziela 27 sty 2013, 14:00

dlatego też, według mnie w hotelach dla kotów powinny być kamery online dla właścicieli :)
Awatar użytkownika
Rakolka
Pięć Kotów
 
Posty: 708
Rejestracja: sobota 20 paź 2012, 09:18
Lokalizacja: Wrocław


Wróć do Bezpieczeństwo

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron