Żwirek

Jak nauczyć kota czystości, jak zadbać o jego higienę

Moderator: Alexa

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie - przejrzyj archiwalne wątki

Re: Żwirek

Postautor: Sissi » niedziela 30 mar 2014, 09:43

Art ,moze prze amazon albo ebay ,da sie ?
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Żwirek

Postautor: arthrawn » niedziela 30 mar 2014, 23:21

patrzylem i wolaja niestety ponad 9f za przesylke...czyli lipa maksymalna...a co sadzicie o zwirku kukurydzianym??
jaki polecicie zwirek, neutralizujacy zapachi i malo sie roznoszacy...bede teraz w polsce i moze zrobie sobie paczke i wysle zwirek tutaj...
Obrazek
Pies myśli: „Człowiek daje mi jedzenie, mieszkam w jego domu, mogę spać w jego łóżku — jest moim bogiem!”. Kot myśli: „Człowiek daje mi jedzenie, mieszka w moim domu, może spać w moim łóżku — jestem jego bogiem!”
Awatar użytkownika
arthrawn
Szesc Kotow
 
Posty: 784
Rejestracja: czwartek 13 cze 2013, 13:11
Lokalizacja: Ahoghill, NI

Re: Żwirek

Postautor: bungula » poniedziałek 31 mar 2014, 14:02

Olga pisała kilka stron wcześniej o żwirku kukurydzianym. Zobacz tutaj>>
Obrazek
Awatar użytkownika
bungula
VIP
 
Posty: 3668
Rejestracja: poniedziałek 09 lip 2012, 08:04

Re: Żwirek

Postautor: arthrawn » sobota 05 kwie 2014, 15:07

szukam, przeglądam, czytam...czyli jak zawsze :)
OkoPlus Organic - ktoś używa? co o nim myśli :)
Obrazek
Pies myśli: „Człowiek daje mi jedzenie, mieszkam w jego domu, mogę spać w jego łóżku — jest moim bogiem!”. Kot myśli: „Człowiek daje mi jedzenie, mieszka w moim domu, może spać w moim łóżku — jestem jego bogiem!”
Awatar użytkownika
arthrawn
Szesc Kotow
 
Posty: 784
Rejestracja: czwartek 13 cze 2013, 13:11
Lokalizacja: Ahoghill, NI

Re: Żwirek

Postautor: arthrawn » sobota 19 kwie 2014, 10:28

jest u mnie w mieścinie mały sklepik dla zwierząt...w stylu późny gierek...omijałem go zawsze łukiem...ale się przełamałem i szok...Cat's Best Eco Plus na półce, w przystępnej cenie...i jeszcze polskie opakowanie :)
Bobby jest w 7 niebie :) bez problemu zaakceptował nowy żwirek :)
i tak się nie roznosi po chacie...choć i tak opierdol miałem...a co...
Obrazek
Pies myśli: „Człowiek daje mi jedzenie, mieszkam w jego domu, mogę spać w jego łóżku — jest moim bogiem!”. Kot myśli: „Człowiek daje mi jedzenie, mieszka w moim domu, może spać w moim łóżku — jestem jego bogiem!”
Awatar użytkownika
arthrawn
Szesc Kotow
 
Posty: 784
Rejestracja: czwartek 13 cze 2013, 13:11
Lokalizacja: Ahoghill, NI

Re: Żwirek

Postautor: Sissi » sobota 19 kwie 2014, 14:09

Art ,to super ze Bazylek odrazu polubil zwirek :) a to ze sie troche nosi tonie ma wielkiego znaczenia wazne ze super wchlania zapachy z kuwety :)
Ja moim dziewczynom zamowilam juz 3 raz zwirek z orzecha ,polubily go bardzo :-D
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Żwirek

Postautor: arthrawn » sobota 19 kwie 2014, 15:41

ja się bardzo cieszę, że w kilku kwestiach Bobbik jest bezproblemowy :) ze żwirkiem w kuwecie tak jest :)
a zapach, ja wchodząc do łazienki czuję lekko sosnę lub żywicę z drzewa :) no i wszystko ląduje w kibelku :)
Obrazek
Pies myśli: „Człowiek daje mi jedzenie, mieszkam w jego domu, mogę spać w jego łóżku — jest moim bogiem!”. Kot myśli: „Człowiek daje mi jedzenie, mieszka w moim domu, może spać w moim łóżku — jestem jego bogiem!”
Awatar użytkownika
arthrawn
Szesc Kotow
 
Posty: 784
Rejestracja: czwartek 13 cze 2013, 13:11
Lokalizacja: Ahoghill, NI

Re: Żwirek

Postautor: Fonsitos » środa 30 kwie 2014, 00:35

CBe+ u Was się nie nosi? Matko, ostatnio to mam ochotę kota nauczyć korzystać z sedesu. Dobija mnie ten żwirek, choć jest dla mnie ekonomiczny, wygodny w utylizacji i jeśli chodzi o zapachy - jest rzeczywiście "best".
Fonsitos
Administrator
 
Posty: 2610
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 11:54
Lokalizacja: Wielkopolska Pyrka znów na zesłaniu.

Re: Żwirek

Postautor: olga » środa 30 kwie 2014, 00:42

ja zmieniłam na kukurydziany bo musiałabym cztery razy dziennie odkurzać. Po drodze wypróbowałam też orzechowy ale nie wart swojej ceny choć nosi się mniej niż CBE+. Kukurydziany jest debeściak pod każdym względem oprócz ceny.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
olga
Administrator
 
Posty: 5709
Rejestracja: wtorek 03 lip 2012, 23:48
Lokalizacja: Wybrzeże :)

Re: Żwirek

Postautor: Sissi » środa 30 kwie 2014, 07:29

Olga ,ja uzywam ten orzechowy ,dla mnie i jest fajny bo faktycznie sie nie nosi jak cat best no i wchlania zapachy dobrze ,kociarnia go polubila bo kojarzy sie z ziemia w ogrodku chyba :D no imam w domu ciemne podlogi wiec jak tam cos wyniosa na lapkach to i tak malo widac ale zauwazylam ze wynosza tylko max metr od kuwety jak kopia w niej to sie wysypuje troche .Jednak ten kukurydziany w kocu sie skusze i kupie na probe ,pisalas wczesniej ze ten czerwony miálas to tez wezme ten czerowny :)
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Żwirek

Postautor: Fonsitos » środa 30 kwie 2014, 09:27

No u mnie ekonomia wygrywa, jak wychodzi drożej kuku to ja zostanę przy drewniaku. Trudno.
Fonsitos
Administrator
 
Posty: 2610
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 11:54
Lokalizacja: Wielkopolska Pyrka znów na zesłaniu.

Re: Żwirek

Postautor: olga » środa 30 kwie 2014, 11:34

Sissi jeżeli chodzi o roznoszenie to faktycznie orzechowy jest dużo lepszy od CBE+. Ale wg mnie słabo trzyma zapachy i słabo się zbryla po jakimś czasie zaczyna się też lekko pylić a że jest ciemny to niestety widać go mocno. Gdyby był w podobnej cenie co CBE to byłby lepszy.

Fonsi - no niestety kuku jest bardzo drogi, to jego wielka wada. Używam go bo na 25 metrach z dywanem, nie dawałam rady ze sprzątaniem, ale kiedy będę miała normalne własne mieszkanie i kuweta wróci do łazienki to pewnie powrócę do CBE lub orzecha bo jednak cena gra rolę.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
olga
Administrator
 
Posty: 5709
Rejestracja: wtorek 03 lip 2012, 23:48
Lokalizacja: Wybrzeże :)

Re: Żwirek

Postautor: ikxio » piątek 02 maja 2014, 15:36

ja to chyba zaczne kici przynosic piasek z plazy - nie mielam glowy do zamawiania, kupilam taki najprymitywniejszy - kiedys tego uzywalam, ale co sie porobilo to ludzkie pojecie przechodzi - zamiatanie lazienki po kazdej wizycie i zupelnie nic nie wsiaka. w przyszlym tygodniu (bo to swieta, maje itd. wiec nie bylo sensu robic zamowienia) przywoza mi orzechowy - mialam na probe i przy jednym kocie + krytej kuwecie bardzo ladnie sie sprawdzil.
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Żwirek

Postautor: arthrawn » sobota 03 maja 2014, 20:22

kupiłem oprócz nowego żwirku matę pod kuwetę i sporo rzeczy na niej naprawdę zostaje...i to wielki sukces...albo mniej go widać na panelach...nie ważne, sukces, stara dupy nie truje...
Obrazek
Pies myśli: „Człowiek daje mi jedzenie, mieszkam w jego domu, mogę spać w jego łóżku — jest moim bogiem!”. Kot myśli: „Człowiek daje mi jedzenie, mieszka w moim domu, może spać w moim łóżku — jestem jego bogiem!”
Awatar użytkownika
arthrawn
Szesc Kotow
 
Posty: 784
Rejestracja: czwartek 13 cze 2013, 13:11
Lokalizacja: Ahoghill, NI

Re: Żwirek

Postautor: Sissi » sobota 03 maja 2014, 21:48

Ja dzisiaj kupilam na :cool: probe ten kukurydziany (czerowny ) poczekam jak przyjdzie i zdam relacje :D
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Żwirek

Postautor: Berike » poniedziałek 05 maja 2014, 17:38

ja o żwirku kukurydzianem słyszałem bardzo dobre opinie. Zrób Sissi kilka fotek i zamieść. Jestem ciekaw jak to w przypadku długowłosych kotów jak Twoje będzie działać
Boston - Maine Coon
Brooklyn - Maine Coon
Mila - Norweski Leśny
Awatar użytkownika
Berike
Nowy
 
Posty: 48
Rejestracja: wtorek 11 lut 2014, 23:34
Lokalizacja: Wrocław

Re: Żwirek

Postautor: Fonsitos » poniedziałek 05 maja 2014, 21:13

Dex też jest zadowolony z maty przed kuwetę, ale ja bym musiała sobie łazienkę dziabnąć całą tym ustrojstwem. Książę Ciemności życzy sobie dwóch kuwet. Z miejscem w łazience jest jak jest - jedna po lewej druga po prawej - pośrodku przejście. Nosimy żwirek wszyscy - Książę na łapkach my na skarpetkach...
Fonsitos
Administrator
 
Posty: 2610
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 11:54
Lokalizacja: Wielkopolska Pyrka znów na zesłaniu.

Re: Żwirek

Postautor: Sissi » wtorek 06 maja 2014, 20:09

Berike dzisiaj przyszedl zwirek wiec jutro wymienie i zrobie foyt oraz zadam relacje czy dziewczynom poidoba sie a zrobie 3 kuwety z roznym z Cat best z orzechowym i kukurydzianym beda obesrwowac ktry najczescie jest chetnie korzystany i jak sie nosi :D
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Żwirek

Postautor: Berike » środa 07 maja 2014, 17:22

no właśnie, jak się nosi:) to dla mnie kluczowe pytanie. Twoje dziewczyny też tak wynoszą na stópkach? bo moje przez to że mają długie włosiska między paluchami to noszą strasznie. Daje radę tylko Cat's Best Nature Gold, nic innego do tej pory nie mogło się z tym równać.
Boston - Maine Coon
Brooklyn - Maine Coon
Mila - Norweski Leśny
Awatar użytkownika
Berike
Nowy
 
Posty: 48
Rejestracja: wtorek 11 lut 2014, 23:34
Lokalizacja: Wrocław

Re: Żwirek

Postautor: Sissi » czwartek 08 maja 2014, 11:59

Berike jeszcze nie wsypywalam tego kukurydzianego bo wspalam reszte orzechowego ,mysle ze do piatku zuzyja ten stary do konca i wtedy zrobie test i zdiecia na noszenie sie . Moje lubil ten zwykly Cat Best ale cholernie sie czepial ich tylkow i lapek i z odkurzaczem to trzeba byloczesto latac mimo ze prze kazda kuweta jest mata zbierajaca i jeszcze dwa chodniki zeby jak njawiecej zostalo w piwnicy a nie na mieszkaniu. Ten orzechowy jest dla mnie super bo naprawde malo sie nosi jednie ze malo zbryla ale to tez nie problem bo mam szufelke z drobna siatka wiec wszystko idealnie wybieram . Ten Cat bBest gold mialam jednak u mnie sie nie sprawdzil bo go nie lubily no i nie zbryla tez dobrze i mialam wrazenie ze jak ktoras wysikala sie to nie wchlanial moczu no ale to moje doswiadczenie :wink:
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

PoprzedniaNastępna

Wróć do Czystość i pielęgnacja

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron