Koty i (nie)ludzie

Co zrobić żeby kot był miłym towarzyszem

Moderator: Alexa

Koty i (nie)ludzie

Postautor: olga » niedziela 23 lip 2017, 10:19

Szukając jakiegoś sposobu na skuteczne wypłoszenie kota z domu (włazi mi drań i znaczy) buszowałam po sieci. Znalazłam tysiąc sposobów na "pozbycie się" kota - od wywiezienia na wieś po otrucie, zastrzelenie, ucięcie ogona. Szok, co w ludziach siedzi, że wpadają na takie pomysły? Argumenty do tego żeby pozbyć się zwierzaka nie lepsze - bo wakacje, bo mi się znudził, bo siedzi na gołębniku.
Ludzie, którzy myślą w ten sposób nie powinni się rozmnażać, to niebezpieczne dla otoczenia.
Niestety, jakiejś sensownej metody na zniechęcenie kocura do odwiedzin nie znalazłam.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
olga
Administrator
 
Posty: 5706
Rejestracja: wtorek 03 lip 2012, 23:48
Lokalizacja: Wybrzeże :)

Re: Koty i (nie)ludzie

Postautor: Alexa » niedziela 23 lip 2017, 10:58

Olga bo ludzie to największe wrzody na ziemi z wyjątkami. :ewi:
Olga a próbowałaś z "urobkiem"innego kocura alfa? Tzn grudki ze żwirku umieścić na ścieżce tego kocura co cię odwiedza nieproszony? Może jak poczuje innego to przestanie.
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10703
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: Koty i (nie)ludzie

Postautor: olga » niedziela 23 lip 2017, 11:38

Problem w tym, że ten który mnie odwiedza najwyraźniej rządzi na dzielni, inne go omijają. Już zastanawiałam się, żeby go złapać i wykastrować, ale to kocur moich sąsiadów i nie bardzo mogę tak bez ich wiedzy i zgody. A za zgodą nie chcę bo w sumie nie mam ochoty finansować ich wygody (a sami go na pewno nie wykastrują).
Może wykombinuję jakąś pułapkę, żeby mu się wylał na łeb kubeł wody jak wejdzie... Tylko wtedy będę musiała zamknąć gdzieś moje panny.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
olga
Administrator
 
Posty: 5706
Rejestracja: wtorek 03 lip 2012, 23:48
Lokalizacja: Wybrzeże :)

Re: Koty i (nie)ludzie

Postautor: ikxio » niedziela 23 lip 2017, 15:18

odwieczny problem - pisalas kiedys, ze zamierzasz zalozyc klapke wejsciowa z chipem?
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Koty i (nie)ludzie

Postautor: olga » niedziela 23 lip 2017, 19:05

To dość drogie rozwiązanie ale chyba w końcu nie będę miała wyjścia.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
olga
Administrator
 
Posty: 5706
Rejestracja: wtorek 03 lip 2012, 23:48
Lokalizacja: Wybrzeże :)


Wróć do Koty i ludzie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości