Mały laptop, tablet czy inne coś?

Moderator: ikxio

Re: Mały laptop, tablet czy inne coś?

Postautor: Alexa » sobota 18 lis 2023, 13:21

Dostaliśmy bony na laptopa. Zastanawiam się nad chrombookiem asus( mieści się w otrzymanej kwocie bonie)Czy ktoś ma chrombooka i czym on się różni od laptopa. Podobno w chromboku jest przeglądarką i nie można używać aplikacji A tworzone teksty itp są w chmurze. Mamy podane wytyczne jaki ma być laptop min 3 lata gwarancji, wyprodukowany 9 miesięcy przed zakupem. Dużo sklepów pozbywa się zalegających laptopów wciskając nauczycielom, sklepy tworzą wewnętrzne listy jakie laptopy sprzedać. Ja kupilam podczas nauki zdalnej laptopa jak mi stary padł. Mam Deela.Na razie się wstrzymała z zakupem.
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10727
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: Mały laptop, tablet czy inne coś?

Postautor: ikxio » wtorek 28 lis 2023, 20:31

maly poreczny laptop, ja w te cuda na kiju z chmurkami to wierze tylko czesciowo - trafia sie zaklocenia wifi to lezysz i kwiczysz.
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6774
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Mały laptop, tablet czy inne coś?

Postautor: Alexa » niedziela 03 mar 2024, 12:37

Muszę się zdecydować na laptopa z przydziału bonu na laptopa bo chodzą słuchy że zaraz unieważnią nam te bony. Z obecnego Della jestem zadowolona, ale zastanawiam się nad Aplle(musiałabym dopłacić) tylko nie znam tego systemu. Czy w apllach jest jakiś program do pisania tekstów itp. I fajnie jakby była podświetlana klawiatura. Patrzę jeszcze na Asusy i Acery. Ktoś ma, albo kupował ostatnio?
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10727
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: Mały laptop, tablet czy inne coś?

Postautor: ikxio » wtorek 12 mar 2024, 18:48

tylko smartfona 5G kupilam.
w apple to ja bym sie nie pchała. marka nie jest taka wazna - system operacyjny najnowszy i dysk SSD. ostatnio lansuje sie Acer.
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6774
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Poprzednia

Wróć do Komputer i sieć

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości