Telewizja internetowa

Moderator: ikxio

Telewizja internetowa

Postautor: Sissi » niedziela 23 wrz 2012, 10:04

Chialabym ogladac telewizje internetowa na telewizorze (mam smartha) jednak nie wiem gdzie znalezc w internecie te mozliwosc . Znalazlam tylko taka co mozna ogladac na komputerze,tablecie i telefonie i jak probowalam to samo ogladac na telewizorze to nie otwiera sie jakby brakowalo czegos,(moze wtyczek ,moze jakiegos programu? ) . Moze ktos z was moze mi pomoc ?
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Telewizja internetowa

Postautor: ikxio » niedziela 23 wrz 2012, 10:11

Sissi u mnie to TV przyszlosci bo drogie jak cholera no i ja na wsi informatycznej zyje - jak nie masz dostawcy to na to nic nie poradzisz
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Telewizja internetowa

Postautor: sierpówka » wtorek 30 kwie 2013, 17:09

Gdzie, za darmo, online, oglądać mecze ligi mistrzów? Rzuci ktoś adresami?
sierpówka
VIP
 
Posty: 1167
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 10:55

Re: Telewizja internetowa

Postautor: Alexa » wtorek 30 kwie 2013, 17:22

Nie mam pojęcia :roll:
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10716
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: Telewizja internetowa

Postautor: Sissi » wtorek 30 kwie 2013, 17:29

Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Telewizja internetowa

Postautor: Ash » środa 20 lis 2013, 19:12

Dziewczyny moje drogie jako, ze zyje sobie na wygnaniu i teskno mi czasem do meczu komentowanego przez Szpaka to mam patent i stronke.
SZKODA KURKA ZE WCZESNIEJ NIE MOGLAM POMOC BO SAMA NA NIEJ Z ROK JUZ SIEDZE ;/

www.weeb.tv

Co prawda trzeba wykupic abonament ale ja wykupuje ten na 90 dni za 12 funtow i mi smiga jak chce.
Dostep do kanalow tematycznych, sportowych a nawet specjalnie zaprojektowanych jak np. Wszystkie sezony jakiegos serialu albo midowe lata 24/7 ;D Realizue rowniez przelewy zagraniczne.
Bardzo ladnie mi chodzi, nie narzekam, dzieki wykupionemu abonamentowi dziala sprawnie, jestem poza kolejka oczekujacych, i fajnie poczuc sie jak w domu w PL ogladajac np, glupoty na tvn style czy policje dla zwierzat na Animal Planet;]
Awatar użytkownika
Ash
Dwa Koty
 
Posty: 64
Rejestracja: piątek 13 lip 2012, 14:47

Re: Telewizja internetowa

Postautor: Alexa » środa 20 lis 2013, 19:30

Nie chce zakładać nowego tematu:
co musi mieć telewizor aby odbierał naziemną telewizje cyfrowa?
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10716
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: Telewizja internetowa

Postautor: Sissi » środa 20 lis 2013, 19:36

Musi miec mozliowsc podlaczenia internetu bezprzwodowy WLAN lub na kablu LAN ewnetualnie mozna podac sygnal przez HDMI z kompa . Moze kotos tu co jeszcze doradzi Alexa :)

ups ,teraz doczytalam ze naziemna cyfrowa ,to trzeba kupic Alexa dekoder DVBT i antene do niego taka stojaca pokojowa ale musi byc tez DVBT :) nie wiem jakie jeszcze sa mozliwosci w polsce :roll:
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Telewizja internetowa

Postautor: Alexa » środa 20 lis 2013, 19:45

Mam 5 letni telewizor i on chyba nie ma w sobie tego czegoś co potrzebne do odbioru tv cyfrowej naziemnej(podobno jest 35 programów dostępnych w UPC).
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10716
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: Telewizja internetowa

Postautor: Sissi » środa 20 lis 2013, 19:52

Alexa wlasnie do naziemnej wystarczy kupic dekoder DVBT ktory mozna podlaczyc przez eurozlacze lub zwykle wejscie antenowe i nie potrzebujesz nic placic zadnego abonamentu . Jezel chodzi o UPC to zaptyja sie najlepiej ich jak widza to podlaczenie bo ja nie ma pojecia niestety .
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Telewizja internetowa

Postautor: Alexa » środa 20 lis 2013, 20:06

Za dużo tych skrzynek będzie-do telewizji satelitarnej, dvd i jeszcze ten dekoder.Chyba kupię nowy telewizor co ma w sobie dvd i ten dekoder, żeby tylko podłączyć pudło od satelity.Choć ja i tak prawie nic nie oglądam.
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10716
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: Telewizja internetowa

Postautor: Sissi » środa 20 lis 2013, 20:09

Alexa to poczekaj terza na wyprzedaze swiateczne i kup taki telewizor bo to fajna rzecz i ma faktycznie w wbudowane trzy dekodery i nagrywarke i sa juz teraz z internetem . Napewno Media markt albo saturn beda robic akcje swiateczne :)
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe


Wróć do Komputer i sieć

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron