Sprzęt grający

Moderator: ikxio

Sprzęt grający

Postautor: olga » sobota 20 lip 2013, 14:00

Dużo teraz tego na rynku. Chciałabym jakąś niezbyt drogą (mini)wieżę ale już dawno straciłam rozeznanie na jakie marki warto zwrócić uwagę. Może znacie jakieś mniej popularne a sprawdzone? I nie chińszczyznę...
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
olga
Administrator
 
Posty: 5709
Rejestracja: wtorek 03 lip 2012, 23:48
Lokalizacja: Wybrzeże :)

Re: Sprzęt grający

Postautor: Sissi » sobota 20 lip 2013, 14:36

Olga zalezy jaka kwote chcesz przeznaczyc ,fajne teraz sa z darmowym radiem interentowym i zeby mialy LAN i WLAN ,ja kupilam sobie wzeszlym roku sony i jestem bardzo zadowolona http://matrixmedia.pl/wiea-sony-cmt-mx7 ... 5435ff55fb
bardzo dobre sa rowniez firmy pionier .
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Sprzęt grający

Postautor: olga » sobota 20 lip 2013, 15:00

Dziękuję :)
Myślę że nie chcę wydać więcej niż 700-800zł. Nie jestem melomanem, wieża nie musi być bardzo wypasiona - odtwarzanie MP3, DVD, RDS są chyba teraz w standardzie, sieć nie zaszkodzi, ale nie jest priorytetem za to dobrze żeby miała USB. Chciałabym też żeby miała dobrej jakości dźwięk i była trwała.
Masz rację Pioneerom się przyjrzę bo do Sony jakoś szczęścia nie mam.

Wypatrzyłam też taką firmę Kruger&Matz - mają (w różnych miejscach) prawie same dobre opinie i rozsądne ceny, podoba mi się taka:
http://www.euro.com.pl/zestawy-muzyczne ... 1319.bhtml

Czy ktoś ma już doświadczenia z K&M?
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
olga
Administrator
 
Posty: 5709
Rejestracja: wtorek 03 lip 2012, 23:48
Lokalizacja: Wybrzeże :)

Re: Sprzęt grający

Postautor: sierpówka » sobota 20 lip 2013, 19:47

Ja mam Sony CMT - EH25...
Obrazek
Kupiłem za 300 zł. Mam ją już , chyba, 3 lata. Nic się nie psuje. Ma , z przodu, USB. Ma też kieszeń na kasety :).. Można podłączyć komputer/telewizor za pomocą kabelka (AUDIO IN). Jakość dźwięku, w zasadzie jest b. dobra...
Wyświetlacz w kolorze bursztynowym. Jest też zegarek i budzik.
Przy dłuższym braku prądu traci ustawienia - to wada.
sierpówka
VIP
 
Posty: 1167
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 10:55

Re: Sprzęt grający

Postautor: olga » sobota 20 lip 2013, 20:13

A co to znaczy w zasadzie b. dobra? :)
Patrzyłam, teraz kosztuje bliżej 500 no i Sony. Pierwszą rzecz Sony otrzymałam w wieku 17 lat - był to walkman, pograł kilka dni był wadliwy. Potem jeszcze kilka razy kupowałam niewielkie urządzenia tej firmy i nieodmiennie miałam pecha trafiać na wadliwe (choć ogólnie firma przecież jest dobra). Ostatnią rzeczą jest aparat - do niczego choć raczej się nie psuje, jest po prostu kiepski. Już mnie chyba nic więcej nie skusi...
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
olga
Administrator
 
Posty: 5709
Rejestracja: wtorek 03 lip 2012, 23:48
Lokalizacja: Wybrzeże :)

Re: Sprzęt grający

Postautor: sierpówka » sobota 20 lip 2013, 21:18

olga pisze:A co to znaczy w zasadzie b. dobra?

Jak na takie głośniczki to fajnie gra. Wszystko też zależy co się wrzuci - mp3 grają kiepsko - nie to co oryginalne CD.

olga pisze:Potem jeszcze kilka razy kupowałam niewielkie urządzenia tej firmy i nieodmiennie miałam pecha trafiać na wadliwe (choć ogólnie firma przecież jest dobra).

To tylko pech ;)
sierpówka
VIP
 
Posty: 1167
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 10:55

Re: Sprzęt grający

Postautor: olga » sobota 20 lip 2013, 21:23

sierpówka pisze:
olga pisze:Potem jeszcze kilka razy kupowałam niewielkie urządzenia tej firmy i nieodmiennie miałam pecha trafiać na wadliwe (choć ogólnie firma przecież jest dobra).

To tylko pech ;)

Ale jakiś przetrwały :)
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
olga
Administrator
 
Posty: 5709
Rejestracja: wtorek 03 lip 2012, 23:48
Lokalizacja: Wybrzeże :)

Re: Sprzęt grający

Postautor: Sissi » niedziela 21 lip 2013, 00:11

Olga ja jestem z wiezyczki baradzo zadowowlona ,jeje jedyna wad jest to ze nie ma menu niemieckiego lub polskiego wiekszosc angielski ale moze na polske wszytko jest jak trzeba . Wiezyczka wyglada fanatastycznie i dzwiek ma super takie male cos sle chodzi jak zyletka. Jednak pioneer ma super tez sprzet i powiem szczerze jest nie zlym sprzetem i dzisiaj bym kupila tej firym sprzet,jakosc dzwieku i wypas oraz cena mowia same za siebie .
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Sprzęt grający

Postautor: olga » niedziela 21 lip 2013, 10:40

No właśnie to jest to Sissi - wiele osób ma sprzęt Sony i praktycznie 100% jest zadowolona. A mnie zawsze dopadnie jakiś bubel - np. kupię taką wieżę jak Ty masz i zaraz na wstępie okaże się że laser nie działa albo głośniki trzeszczą. Chyba mnie Sony nie lubi i tyle :)
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
olga
Administrator
 
Posty: 5709
Rejestracja: wtorek 03 lip 2012, 23:48
Lokalizacja: Wybrzeże :)

Re: Sprzęt grający

Postautor: sierpówka » czwartek 25 lip 2013, 11:46

Mam jeszcze boombox-a Philips az-2030. Starszy sprzęt ale jakość dźwięku jest super. Ale o dobrego boomboxa , w dzisiejszych czasach , jest trudno. 10 lat temu dałem za niego ponad 600 zł - był to drogi sprzęt.
Zalety: przenośny, można jechać na bateriach, jakoś dźwięku jest super!!!
Wady: ciężki, brak pilota, niepodświetlany wyświetlacz.
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony czwartek 25 lip 2013, 11:54 przez sierpówka, łącznie zmieniany 1 raz
sierpówka
VIP
 
Posty: 1167
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 10:55

Re: Sprzęt grający

Postautor: Sissi » czwartek 25 lip 2013, 11:50

sierpowka mialam podobny tylko juz z niebieskim wyswietlaczem ,bardzo dobry sprzet ,jak kupilam sobie wieze to dalam go rodzinie w prezencie i troszek szkoda mi bo chodzil naprawde swietnie i nie jedna impreze przezyl :-D
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Sprzęt grający

Postautor: sierpówka » czwartek 25 lip 2013, 11:56

Tak sprzęt jest super, to jest ten z największych Philipsów. Ty Sissi , pewnie, miałaś mniejszego :roll: ....
Są jeszcze kultowe boomboxy Panasonic Cobra i JVC. Z tym , że JVC to taka kosmiczna tuba. Czy jeszcze je produkują?? Pewnie nie, lub nie są dostępne w Polsce.

Dziś prawdziwych boomboxów już nie ma :(
sierpówka
VIP
 
Posty: 1167
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 10:55

Re: Sprzęt grający

Postautor: Sissi » czwartek 25 lip 2013, 14:04

Sierpowka ,nie wiem jaki duzy byl ale nie byl maly i dosc ciezki bo kupilam go chyba w 2000 roku ,za ile juz nie pamietam wiem tez ze trzeba bylo duzo bateri wkladac chyba R20 z 6-8 sztuk i cholernie je zarl ale wszedzie z nami jechal jak byla impreza w plenerze itp . to pamietam ze zawsze musialam kupic te baterie :mrgreen: Ogolem to troche mi zal go i pochopnie go wydalam .
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Sprzęt grający

Postautor: olga » sobota 24 sty 2015, 16:38

Macie jakieś propozycje na fajny odtwarzacz mp3 do kieszeni? Mam teraz GoGeara Philipsa, jest fajny ale zestarzał się i akumulatorek szybko się rozładowuje. Chciałabym nowy. Fajniejszy. Fajniejszy oznacza dużą pojemność pamięci, obsługę kart SD i/lub mikroSD, przyjazny interfejs i wygodne zarządzanie plikami. No i oczywiście dobry dźwięk :)
SanDiska ktoś ma? Dobre to?
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
olga
Administrator
 
Posty: 5709
Rejestracja: wtorek 03 lip 2012, 23:48
Lokalizacja: Wybrzeże :)


Wróć do Komputer i sieć

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron