drukarki

Moderator: ikxio

drukarki

Postautor: ikxio » sobota 14 wrz 2013, 19:53

Sissi ja mialam taka 4 w 1 sluzbowa (teraz mam 3 w 1, bez faxu, ale nie wiem czy nie daloby sie tez zastosowac) - po prostu miala dolaczona dyskietke z oprogramowaniem, ktore przy skanowaniu ustawionym na tekst pozwalalo na automatyczne przepisanie tekstu pod jakis popularny edytor i od biedy dawalo sie nauczyc kilku charakterow pisma odrecznego, choc z intrpretacja bywalo gorzej.
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: drukarki

Postautor: Sissi » sobota 14 wrz 2013, 20:17

Ikxio ,nie zwrocilam na to uwagi poprostu skanuje tekst i pyty sie przed skanem jako jaki tekst chce zeskanowac czy jako podf ,czy do obrobki czy jako e-mail chce tow yslac ,itp itd ,jest ^chyba z 6 -7 do wyboru . Kiedy chce tekst do obrobki to mi sie otwiera w odpowiednim programie np.world itp. Nie zerwcalam uwagoi ze tkakie cos powinno byc bo uznalam ze to naturalna ze tak robi drukarka ze skanerem :mrgreen:
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: drukarki

Postautor: ikxio » sobota 14 wrz 2013, 20:32

tamto to byla nowosc przed 10 laty, widac teraz juz wbudowali w maszynke wiec po prostu traktuje sie jako oczywistosc. ja w mojej tez mam te opcje, chyba mniej no ale drukarka tez z tych nieco tanszych
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: drukarki

Postautor: caryca » sobota 14 wrz 2013, 23:35

Właśnie wnuczka skończyła instalować nową drukarkę. Jest ok.
caryca
Cztery Koty
 
Posty: 325
Rejestracja: sobota 01 cze 2013, 19:10
Lokalizacja: Poznań


Wróć do Komputer i sieć

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron