Wybór sieci.

Moderator: ikxio

Wybór sieci.

Postautor: olga » poniedziałek 22 cze 2015, 15:17

Wybór to ja mam niewielki - albo Neostrada, albo sieć bezprzewodowa (a konkretnie brałabym T-mobile, dobry zasięg). Na neostradę mam długie zęby ze względu na naciąganie ludzi natomiast z internetu miałam okazję niejednokrotnie korzystać i było OK, znowu z T-mobile korzystam od 15 lat i nie narzekam. Tylko nie wiem jaki ten mobilny internet naprawdę jest...
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
olga
Administrator
 
Posty: 5706
Rejestracja: wtorek 03 lip 2012, 23:48
Lokalizacja: Wybrzeże :)

Re: Wybór sieci.

Postautor: Aga » poniedziałek 22 cze 2015, 15:53

Ja tez będę miała ten problem. U mnie musi być intrenet bez ograniczeń, bo młody korzysta z niego non stop.
Aga
VIP
 
Posty: 808
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 17:43

Re: Wybór sieci.

Postautor: olga » poniedziałek 22 cze 2015, 15:59

Bez ograniczeń bezprzewodowego nie ma. Zostaje Ci neostrada.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
olga
Administrator
 
Posty: 5706
Rejestracja: wtorek 03 lip 2012, 23:48
Lokalizacja: Wybrzeże :)

Re: Wybór sieci.

Postautor: Alexa » poniedziałek 22 cze 2015, 17:16

Nie wiem, ja miałam playa bezprzewodowy ale miał ograniczenia. Zobacz jeszcze Orange, bo koleżanka ma i mówi że śmiga lepiej od playa którego też miała.
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10703
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: Wybór sieci.

Postautor: Aga » poniedziałek 22 cze 2015, 18:38

Aga
VIP
 
Posty: 808
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 17:43

Re: Wybór sieci.

Postautor: sierpówka » poniedziałek 22 cze 2015, 18:47

Jeśli masz smartfona to jest tam opcja udostępniania internetu: komunikacja -> udostepnianie internetu -> router wi-fi Wtedy telefon będzie udostępniał internet. Jest to wygodne , bo nie podpisujesz dodatkowej umowy (ewentualnie zmieniasz tylko taryfę). Do komputera stacjonarnego trzeba dokupić kartę wi-fi na USB. Jest tego do wyboru, do koloru.

Ja w Orange na kartę (taryfa free), za każde doładowanie w wys. 50 zł dostaję 1GB internetu. Niewykorzystany internet sumuje się. Teraz mam już ponad 20GB i nie wiem co z tym zrobić ;)
sierpówka
VIP
 
Posty: 1167
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 10:55

Re: Wybór sieci.

Postautor: Alexa » poniedziałek 22 cze 2015, 19:44

Aga a UPC jest dostępne u Ciebie? ja mam rauter bezprzewodowy.
Można sprawdzić czy działają u ciebie:
www.upc.pl
U nas też Vectra ma fajne oferty.
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10703
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: Wybór sieci.

Postautor: Sissi » poniedziałek 22 cze 2015, 20:06

Ja korzystam z mobilnego T-Mobile i nie mam zastrzen ,smiga jak trzeba ,jednak ja nie gram na jkichs grach online itp. tyle co buszuje w necie i filmy na youtubie ogladam oraz muzyki slucham :)
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Wybór sieci.

Postautor: ikxio » poniedziałek 22 cze 2015, 22:02

ja od samego poczatku mam mobilny - zalezy od umowy ja mam stal taryfe na ilestam giga transmisji szybkiej - potem chodzi tylko wolniej. (ale to Hiszpania)
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Wybór sieci.

Postautor: Aga » środa 24 cze 2015, 18:47

sierpówka pisze:Jeśli masz smartfona to jest tam opcja udostępniania internetu: komunikacja -> udostepnianie internetu -> router wi-fi Wtedy telefon będzie udostępniał internet. Jest to wygodne , bo nie podpisujesz dodatkowej umowy (ewentualnie zmieniasz tylko taryfę). Do komputera stacjonarnego trzeba dokupić kartę wi-fi na USB. Jest tego do wyboru, do koloru.

Ja w Orange na kartę (taryfa free), za każde doładowanie w wys. 50 zł dostaję 1GB internetu. Niewykorzystany internet sumuje się. Teraz mam już ponad 20GB i nie wiem co z tym zrobić ;)


Wiem, że jest taka opcja, ale ja w smartfonie mam tez ograniczony limit internetu, za przekroczenie musze płacić dodatkowo. Niestety taką mam umowę :(
Alexa sprawdziałam, UPC nie działa (Brak dostępnych usług pod podanym adresem).
Aga
VIP
 
Posty: 808
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 17:43


Wróć do Komputer i sieć

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron