Strona 1 z 1

whatsapp

Post: niedziela 17 lip 2016, 19:10
autor: ikxio
jak dwa lata temu kupowalam smartka to mi to wgrali, nigdy nie korzystalam - bylo zbedne. teraz mi sie odmeldowalo, ze skonczyl sie abonament (nowy nieduzo, cos 5 euro za 5 lat) tylko jak to dziala w ruchu miedzynarodowym - glownie jako ew. rozmowy i czy ma wplyw na oplaty u operatora telefonu? bo nie chcialabym dostac jakiejs ksiezycowyej faktury. zna sie ktos?
Obrazek

Re: whatsapp

Post: wtorek 26 lip 2016, 23:42
autor: sierpówka
To jest darmowy komunikator. Potrzebny jest tylko dostęp do internetu. Starą wersję skasuj i wgraj najnowszą ze sklepu Google play. Jeśli nie chcesz pobierać ze sklepu Google, to pobierz ze strony producenta: https://www.whatsapp.com/download/?l=pl
Pobrany plik skopiuj na telefon i uruchom. Oczywiście wcześniej, w ustawieniach telefonu : Ustawienia -> Aplikacje -> Nieznane źródła - zezwól na instalację aplikacji spoza rynku. Dotyczy systemu Android.

Re: whatsapp

Post: środa 27 lip 2016, 14:41
autor: ikxio
Dzieki, juz od kilku dni dziala. Wystatczylo zaktualizowac stara wersje :) strach ma wielkie oczy.

Re: whatsapp

Post: poniedziałek 24 cze 2019, 05:48
autor: Alexa
Czy ta aplikacja działa Darmowo poza unią europejską? Tzn jak podlacze się do Internetu miejscowego a wylacze z Internetu który mam w smartfonie? Bo poza unią europejską są drogie opłaty np 5 zł za minutę połączenia do Polski, więc chce się komunikować przez ten komunikator.

Re: whatsapp

Post: poniedziałek 24 cze 2019, 08:09
autor: bungula
Aplikacja jest darmowa na całym świecie.