Drukarki

Moderator: ikxio

Drukarki

Postautor: Alexa » środa 15 lip 2020, 16:03

Mam drukarkę HP Deskjet F380-staroć która czasami a właściwie często się zacina przy drukowaniu. Dostałam drukarkę HP Deskjet Ink Advantage 2515 ale bez płytki z jej programem. Zastanawiam się czy jak podłączę do laptopa-to czy będzie drukować czy trzeba ściągnąć program sterowniki?
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10703
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: Drukarki

Postautor: sierpówka » środa 15 lip 2020, 17:39

Podłącz do komputera. Komputer powinien zaproponować ściągnięcie z sieci oprogramowania pod ten typ drukarki. Oczywiście można też od razu ze strony HP ściągnąć dedykowany sterownik. Pamiętaj żeby w Panelu Sterowania -> Drukarki i inny Sprzęt zmienić drukarkę domyślną, postawić ptaszka przy tym nowym typie. Inaczej drukarka nie będzie drukować.
sierpówka
VIP
 
Posty: 1167
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 10:55

Re: Drukarki

Postautor: ikxio » środa 15 lip 2020, 20:41

to zalezy, ja sciagalam oprogramowanie ze strony HP od razu. bo stare cd to mozna na scianie przykleic, zeby golebie odstraszalo.
reszta jak opisuje kolega.
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Drukarki

Postautor: Alexa » czwartek 16 lip 2020, 20:11

Znowu wyskakuje błąd drukowania, ksero działa.
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10703
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: Drukarki

Postautor: ikxio » sobota 18 lip 2020, 22:12

ci Ci konkretnie wyswietla? bo ksero to dziala nawet jak do komputera nie podlaczysz.
skanowanie moze nie dzialac.
poszukaj typu drukarki, wejdz na strone HP i jeszcze raz sciagnij sterownik do windows 10, potem w ustawieniach komputera wstaw drukarke jako domyslna. dokladnie jak to po polsku to nie wiem, bo ja mam hiszpanska wersje.
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Drukarki

Postautor: Alexa » piątek 28 sie 2020, 18:34

Ta drukarka kseruje ale niestety nie drukuje. Poleci ktoś dobre niezawodne urządzenie wielofunkcyjne :ksero, skan, drukarkę? Żeby tusze nie były drogie i na dużo drukowania wystarczyły.
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10703
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: Drukarki

Postautor: ikxio » wtorek 01 wrz 2020, 20:00

tusze do drukarki atramentowej jaka by ona nie byla i nie potrzebujesz superkolorow do HP sa produkcji chinskiej
to trzeba poszukac ale chocby tu: http://www.tanie-tusze.net/
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Drukarki

Postautor: caryca » czwartek 03 wrz 2020, 00:58

Do niedrogich drukarek nie radziłabym kupować byle jakich tuszy czyli zamienników. Można drukarkę dokładnie uziemnić. Ja już jedną drukarkę w ten sposób załatwiłam.
Teraz mam drukarkę taką jak Aleksa - ona ma już prawie 7 lat i jedyne co mi robi to zgniata kartki. Ale zawsze kupuję tusz oryginalny i on jest bardzo wydajny.
Ostatnio zainteresowałam drukarkami bezprzewodowymi. Najtańsza kosztuje ok. 280 zł. ale tusz do niej jest drogi i mało wydajny. No i z forsą u mnie na razie krucho.
caryca
Cztery Koty
 
Posty: 325
Rejestracja: sobota 01 cze 2013, 19:10
Lokalizacja: Poznań

Re: Drukarki

Postautor: bungula » czwartek 03 wrz 2020, 09:57

A nie lepiej laserówka? Takie do użytku domowego nie są drogie, a dużo tańsze w eksploatacji i co nie jest bez znaczenia, w okresach przestoju, tusz w nich nie zasycha.
Obrazek
Awatar użytkownika
bungula
VIP
 
Posty: 3665
Rejestracja: poniedziałek 09 lip 2012, 08:04


Wróć do Komputer i sieć

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości