Meble kuchenne

Dom, samochód, inne takie

Moderator: ikxio

Meble kuchenne

Postautor: olga » czwartek 04 paź 2012, 19:24

Drobna naprawa to to nie jest, ale związek z remontem ma:
Znacie może jakąś firmę albo market oferujący nietypowe szafki kuchenne? Chodzi mi konkretnie o płytkie szafki stojące (maksymalnie 50cm z blatem). Zaznaczam od razu, że nie chcę robić mebli na wymiar tylko kupić tanią taśmową produkcję, żeby lepiej wyglądało do sprzedaży.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
olga
Administrator
 
Posty: 5706
Rejestracja: wtorek 03 lip 2012, 23:48
Lokalizacja: Wybrzeże :)

Re: Meble kuchenne

Postautor: sierpówka » piątek 05 paź 2012, 23:47

Typowa szafka/szafki kuchenne mają 52 cm głębokości + grubość drzwiczek ok.2cm = 54 cm. Oczywiście blat zwiększa nam tą szerokość. Ja, swego czasu, kupiłem meble kuchenne z seryjnej produkcji z tym , że zamówiłem je bez blatów (w sklepie ekspozycja była kompletna , z blatami). Oczywiście była taka możliwość i producent nie robił żadnych przeszkód. Mało tego chciałem mieć pojedynczą szafkę na zlewozmywak (zwykle jest to podwójna szafka).
Teraz co z blatami... Blaty kupiłem osobno , na wymiar. Jeden dłuuugi o typowej szerokości, drugi krótszy ale o szerokości takiej jak szafka czyli 54 cm.

Cała operacja wyszła taniej niż zamówienie mebli na wymiar. Była to , właśnie , seryjna produkcja... :)
Trza pytać w sklepach najlepiej takich mniejszych lub średnich....
Nie wiem czy zadowoli cię głębokość 54 cm, bo piszesz , że max. 50 cm. No ale typowa/seryjna szafka ma 54.
sierpówka
VIP
 
Posty: 1167
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 10:55

Re: Meble kuchenne

Postautor: olga » sobota 06 paź 2012, 00:42

sierpówka pisze:No ale typowa/seryjna szafka ma 54.

Wiem, szerokość ściany do krawędzi drzwi wynosi u mnie równiutkie 50cm, dlatego szukam płytszych, standart będzie wystawał. Z blatem sobie poradzę bo można zamówić każdy wymiar. Znalazłam taki mały zestaw w Castoramie za niecałe 400zł, ale nie ma tam możliwości dokupienia szafek standartowych (na drugą ścianę) z takimi samymi frontami. Ale masz rację, muszę pochodzić po małych sklepach i lokalnych producentach.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
olga
Administrator
 
Posty: 5706
Rejestracja: wtorek 03 lip 2012, 23:48
Lokalizacja: Wybrzeże :)


Wróć do Drobne naprawy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron