Odchudzanie

Moderator: ikxio

Re: Odchudzanie

Postautor: Sissi » poniedziałek 23 cze 2014, 17:27

Olga oby sie na jednej skonczylo :D
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Odchudzanie

Postautor: olga » poniedziałek 23 cze 2014, 18:08

Skończyło si :ok:
na obiad już mięsko ze szpinakiem.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
olga
Administrator
 
Posty: 5706
Rejestracja: wtorek 03 lip 2012, 23:48
Lokalizacja: Wybrzeże :)

Re: Odchudzanie

Postautor: Sissi » poniedziałek 23 cze 2014, 19:54

Olga pogratulowac silnej woli :ok:
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Odchudzanie

Postautor: Fonsitos » poniedziałek 23 cze 2014, 23:40

U mnie bułeczek było trzy. Oprócz tego coś na kształt obiadu. I jeszcze parę innych rzeczy. Ale to przeca wątek o odchudzaniu, a ja tutaj taką dywersję piszę. To ja już przestaję.
Fonsitos
Administrator
 
Posty: 2610
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 11:54
Lokalizacja: Wielkopolska Pyrka znów na zesłaniu.

Re: Odchudzanie

Postautor: olga » piątek 18 lip 2014, 21:49

Przyszło kółko hoola hop. Nie takie zwykłe, specjalne odchudzające: o mniejszej średnicy i dodatkowo obciążone. Jako dziecko kręciłam hulę namiętnie ale z tym tak łatwo nie jest, w ogóle nie mogę go "ukręcić" i utrzymać na sobie, zmachałam się jak nie wiem :)
Ale mam nadzieję, że po paru próbach będzie lepiej
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
olga
Administrator
 
Posty: 5706
Rejestracja: wtorek 03 lip 2012, 23:48
Lokalizacja: Wybrzeże :)

Re: Odchudzanie

Postautor: Alexa » piątek 18 lip 2014, 22:08

Olga zrób zdjęcie temu hola hopowi.
ObrazekObrazek
Koty łączą ludzi, którzy w innym przypadku nigdy nie spotkaliby się

Przed skopiowaniem moich postów/wypowiedzi i umieszczeniu na innych forach zapytaj mnie o zgodę
Awatar użytkownika
Alexa
Moderator
 
Posty: 10703
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:42
Lokalizacja: Silesia-Katowice

Re: Odchudzanie

Postautor: ikxio » piątek 18 lip 2014, 22:09

gdzie to kolko kupilas?
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Odchudzanie

Postautor: olga » piątek 18 lip 2014, 22:16

Zamiast zdjęcia dam może link do prezentacji sklepu gdzie kupiłam kółko. Moje ma rozłożone dość przypadkowo nieregularne sektorki z kilku kolorów, szczerze mówiąc nie przywiązywałam wagi do jego wyglądu i dobrałam kolory na odczepnego.
Oto wzory kółek:
http://www.sellago.pl/galeria-wzorow/

W internecie jest kilka form które robią hula hop na zamówienie, ogłaszają się między innymi na Allegro.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
olga
Administrator
 
Posty: 5706
Rejestracja: wtorek 03 lip 2012, 23:48
Lokalizacja: Wybrzeże :)

Re: Odchudzanie

Postautor: agnik » niedziela 20 lip 2014, 12:22

Ile schudłaś olga? Ja też stosowałam tą dietę, według mnie rewelacja ! Pierwsza faza jest może trochę męcząca, ale za to jaki efekt :). Minus 5 kilo w dwa tygodnie, później trochę mniej ubywało, ale i tak udało mi się zrzucić 10 kg ( a miałam z czego :) ). Teraz też mam, ale nie mogę się zabrać. Brak mi motywacji, a pora roku - idealna!
"Czy dom bez kota - najedzonego, dopieszczonego i należycie docenionego - zasługuje w ogóle na miano domu?"
Mark Twain
Awatar użytkownika
agnik
Trzy Koty
 
Posty: 131
Rejestracja: sobota 08 gru 2012, 22:10

Re: Odchudzanie

Postautor: olga » niedziela 20 lip 2014, 13:16

Nie wiem, nie mam wagi ani nie mierzę się. Widzę, że schudłam po twarzy, po ciuchach i po samopoczuciu. Teraz już nie stosuję żadnej opisanej diety, po prostu jem mało, częściej, ograniczam cukry proste i węglowodany (ale nie eliminuję całkowicie). Nie stosuję produktów odtłuszczonych i "light", jem prawie normalnie, nie łączę w jednym posiłku białek i węglowodanów, staram się też nie jeść słodkich i mącznych rzeczy po obiedzie, do każdego posiłku dodaję zestaw warzyw o "ujemnej kaloryczności" czyli sałata, rzodkiewki, cukinia, kalafiory, pomidory, ogórki, seler naciowy itp.
Więcej się ruszam, nie uprawiam żadnych sportów.

Wszystko to robię, ale przede wszystkim pilnuję bilansu kalorycznego potraw i staram się nie robić od tego odstępstw, a jeżeli zrobię to wyrównywać je na bieżąco.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
olga
Administrator
 
Posty: 5706
Rejestracja: wtorek 03 lip 2012, 23:48
Lokalizacja: Wybrzeże :)

Re: Odchudzanie

Postautor: Stefano » niedziela 20 lip 2014, 13:19

To jest wątek dla mnie :D
Obrazek
"Żadne niebo nie będzie niebem, jeśli nie powitają mnie w nim moje koty"
Awatar użytkownika
Stefano
Cztery Koty
 
Posty: 329
Rejestracja: niedziela 06 lip 2014, 18:28

Re: Odchudzanie

Postautor: Sissi » niedziela 22 mar 2015, 21:37

W ciagu miesiaca schudlam 6 kg ,jedzac normalnie nawet nie zalujac sobie slodyczy jak mialam zachciola ,nie wiem czy to stres czy starosc i wysycham ,nie mniej ciesze sie ze chudne tyle ze co do jedrnosci tu i tam to wiele mam zastrzezen ,chcialabym cos pocwiczyc ale jeszcze nie moge ,boje sie ze grawitacja przejemie kontrole za chwile nad tym i owdzie ;)
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Odchudzanie

Postautor: Sissi » sobota 18 kwie 2015, 20:51

Zaczelam w tym tygdniu trenowac na trenazerku ,rany kochani jak ciezko ,jak dupsko zasiedziale ,cwicze na razie co drugi dzien 60min na trenazerku a 15 min z hantelkami i brzuszki . Na razie nie mma o dziwo uczucia zakawasow, moze za male obciazenie itd .nie chce na razie przesadzac z tym ale musze schudnac ze wzgledu na stawy i cisnienie ,juz nie chodzi o to jak wygladam choc tez troche ,mam juz 45 lat wiec wiem ze nie zrobie z siebie 20-tki wygladem . Dieta taka ze jem poprostu mniej mojego ukochanego pieczywa i zero slodyczy i pyrkow i kluskow itd . No tak sobíe mi idzie ,ciezko tak samej jak tu Malzon je obok co chce i przynosi takie cieple buleczki z piekarni (normalnie sadysta) ;)
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Odchudzanie

Postautor: bungula » niedziela 19 kwie 2015, 09:00

Sissi, nie rób diety eliminacyjnej to daje tylko efekty chwilowe. Ja trzymam wagę już od 2 lat i nie przytyłam. Jem wszystko, ale mało i często. Pięć posiłków dziennie, a zaczęłam od jedzenia wszystkiego na pół. Po roku weszło mi to w nawyk i tak trzymam do dziś. Schudłam 15 kg, znikła arytmia serca, poprawiły się wyniki tarczycy.
Obrazek
Awatar użytkownika
bungula
VIP
 
Posty: 3665
Rejestracja: poniedziałek 09 lip 2012, 08:04

Re: Odchudzanie

Postautor: Sissi » niedziela 19 kwie 2015, 10:51

Bungula alepwenie Ty sie wiecej ruszasz dlatego tak rzucilas ,ja siedze nnstop za biurkiem i chyba nawet woda z kranu mnie tuczy ;) Zero metabolizmu chyba mam . Chcialam ograniczyc wegkowodany i tluszcze .Wiadomo ze nie calkowicie bo sie nie da ,jednak wiem ze moja zmora tuczaca mnie jest pieczywo ,ziemniaki ,makarony ,sery plesniowe itp. oraz slodycze .Piec posolkow dziennie to dla mnie za malo tzn. Ja jem czesto ale bardzo malo ,np.jablko za godzine banan ,za godzine kanapka itd. Ja poprostu czuje sie glodna i nie mdli jak czegos nie przekasze :roll:
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Odchudzanie

Postautor: bungula » niedziela 19 kwie 2015, 20:12

Bo ja wiem, czy się tak dużo ruszam? Też sidzę za biurkiem, jedynie wracam pieszo z pracy do domu ok 1,5 km i to cały mój ruch.
Obrazek
Awatar użytkownika
bungula
VIP
 
Posty: 3665
Rejestracja: poniedziałek 09 lip 2012, 08:04

Re: Odchudzanie

Postautor: Sissi » czwartek 23 kwie 2015, 22:40

hm...,schudlam 1,5kg w ciagu 4 dni to chyba dobrze ale boje sie ze waga lada moment stanie w miejscu ,na razie dalej na trenazerku mecze sie co drugi dzien ponad godzine i do tego brzuszki i hantelki i wyrzeczenia w jedzeniu :)
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: Odchudzanie

Postautor: Stefano » sobota 25 kwie 2015, 21:46

Sissi, w takim tempie, to chyba niedługo znikniesz ;)
Obrazek
"Żadne niebo nie będzie niebem, jeśli nie powitają mnie w nim moje koty"
Awatar użytkownika
Stefano
Cztery Koty
 
Posty: 329
Rejestracja: niedziela 06 lip 2014, 18:28

Re: Odchudzanie

Postautor: Sissi » sobota 25 kwie 2015, 22:34

Stefano ,chyba nie znikne tak szybko ,bo troche mnie jest :lol:
Mecze sie dalej ,trening i dieta . Najgorsze sa te cwiczenia bo do diety juz nawet zaczelam przywykac i jest znosnie ,choc dzisja musialam zjesc kawaleczek torta urodzinowego bo chrzesniak meza dzsiaj mial pierwszy roczek ,bede go spalac z godzine jutro ;)
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Poprzednia

Wróć do Kuchnia i przepisy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości