jak żyć bez mięsa?

Moderator: ikxio

jak żyć bez mięsa?

Postautor: ikxio » czwartek 14 maja 2015, 20:56

w poszukiwaniu ciekawostek kulinarnych trafilam na takie forum:
http://wegedzieciak.pl/index.php
jeszcze sie tam nie zalogowalam, czytam i robie notatki co kupic bo pomyslowosc uzytkownikow niesamowita, a ja musze zrezygnowac z pieczywa (w Hiszpanii tylko pszenne) w ramach proby czy moje klopoty z zoladkiem nie biora sie od nadmiaru glutenu i chlebus powszedni jakims zielskiem zastapic
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: jak żyć bez mięsa?

Postautor: Sissi » czwartek 14 maja 2015, 21:43

Ikxio ,mozna doskonale funkcjonowac bez miesa i bez pieczywa ja tez rzucilam pieczywo miesiac temu i wpierdzielam wafle wielozbozowe ,idzie przezyc nawet wlasciwie mi zaczely smakowac ;)
Jem ryby ,sery i schaboszczaki z soi z z grzybow(pieczarke duzych i bocznaiakow) itp. mielone z warzyw np z kalafiora pychota , wyniki mam teraz naprawde dobre wiec nie jest zle ,jedynie jak przechodze kolo piekarni to sie mecze bo jakbym wezsla to chyba bym prosto z pieca wpierdzielala te chrupiace buleczki z maselkiem mniam.... :D
Dasha ,Fiona,Lilly + Helga

" Sissi ,Isis ,Cheila na zawsze pozostaniecie w moim sercu moje ukochane koteczki .."
Awatar użytkownika
Sissi
Moderator
 
Posty: 3757
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 08:24
Lokalizacja: Niemcy,München-Karlsruhe

Re: jak żyć bez mięsa?

Postautor: ikxio » czwartek 14 maja 2015, 21:56

az taka koza, zeby miesa nie jesc to nie jestem, ale diete wypadaloby nieco zmienic - podobalo mi sie tam z pomyslowoscia potraw.
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51


Wróć do Kuchnia i przepisy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości