Wartości muzealne

Fotografia, grafika, rękodzieło, robótki, modelarstwo itp

Moderator: ikxio

Wartości muzealne

Postautor: olga » wtorek 13 sie 2013, 22:11

Znalazłam kilka bonów oszczędnościowych PKO z 1971 roku. Są dość podniszczone, zastanawiam się czy przedstawiają sobą jakąś wartość historyczno-muzealną. Gdzie można się tego dowiedzieć?
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
olga
Administrator
 
Posty: 5706
Rejestracja: wtorek 03 lip 2012, 23:48
Lokalizacja: Wybrzeże :)

Re: Wartości muzealne

Postautor: ikxio » wtorek 13 sie 2013, 22:33

olga najprosciej wejsc na jakies forum numizmatyczne i popytac - bo waznosc jako taka stracily w 1991, ale moze sa kolekcjonerzy? pojawiaja sie czasem ogloszenia tego typu: http://www.swistak.pl/a54219860,Zestaw- ... 2-szt.html wiec jakies zainteresowanie bywa.
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Wartości muzealne

Postautor: Fonsitos » wtorek 13 sie 2013, 23:23

Acha, wykopki przeprowadzkowe... :D Z tymi rzeczami to różnie bywa - allegro też może Ci co nieco podpowiedzieć.
Fonsitos
Administrator
 
Posty: 2610
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 11:54
Lokalizacja: Wielkopolska Pyrka znów na zesłaniu.

Re: Wartości muzealne

Postautor: ikxio » wtorek 13 sie 2013, 23:29

na allegro mialam zero wynikow.
Awatar użytkownika
ikxio
Moderator
 
Posty: 6765
Rejestracja: niedziela 08 lip 2012, 00:51

Re: Wartości muzealne

Postautor: olga » czwartek 15 sie 2013, 10:05

Wykopki w toku, skarbów mnóstwo, część już trafiła do komisu :). Zabiorę te papierki ze sobą i kiedy będę już luźniejsza to popatrzę czy zagięcia i przetarcia dodają, czy odejmują im ceny.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
olga
Administrator
 
Posty: 5706
Rejestracja: wtorek 03 lip 2012, 23:48
Lokalizacja: Wybrzeże :)

Re: Wartości muzealne

Postautor: arthrawn » niedziela 08 gru 2013, 20:20

warto sprawdzać na allegro i ebayu :) oprócz tego polecam stronę odkrywca.pl Z wartością jest różnie...nieraz jest to śmieć, nieraz mała fortuna :) warto przeglądać strychy dziadkowych domów...tam są dopiero prawdziwe skarby :)
Ja bawiłem się w poszukiwania skarbów :) dla mnie każdy przedmiot związany z przeszłością były i są skarbem :) można godzinami pisać :)
Obrazek
Pies myśli: „Człowiek daje mi jedzenie, mieszkam w jego domu, mogę spać w jego łóżku — jest moim bogiem!”. Kot myśli: „Człowiek daje mi jedzenie, mieszka w moim domu, może spać w moim łóżku — jestem jego bogiem!”
Awatar użytkownika
arthrawn
Szesc Kotow
 
Posty: 784
Rejestracja: czwartek 13 cze 2013, 13:11
Lokalizacja: Ahoghill, NI


Wróć do Artystycznie i rękodzielnie(?)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron